کل ویدیو های موجود عدد می باشد

آپلود ویدیو

در صورت عدم نمایش ویدیو در مرورگرهایی چون Firefox-Safari-Opera بر روی لينك دانلود کلیک کنید

معرفي دستگاه تمام اتوماتيك الايزا و كمولومينسنس ThunderBolt توسط شركت فارمد آوران سبز

10

۱۳۹۳ دوشنبه ۱۸ فروردين | 42564 | Thunderbolt

دستگاه تمام اتوماتيك الايزا و كمولومينسنس ThunderBolt،اين دستگاه اتو آنالايزر Thunderbolt در دو مدل كاملاً باز طراحي شده است:1-دستگاه اتو آنالايزر الايزا(باز)2-دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس(باز)-اين دستگاه قابليت استفاده از تمامي كيت هاي الايزاي ايراني و خارجي و نيز تمامي كيت هاي پليتي كمولومينسانس دارد.ابعاد دستگاه ThunderBolt طوري طراحي شده است كه حداقل فضاي ممكن را روي ميز كار در آزمايشگاه اشغال نمايد.

گذاشتن نظر

کاربر گرامی برای ثبت نظر باید حتما در سایت لاگین کرده باشید.
در صورت نداشتن نام کاربری از اینجا می توانید ثبت نام کنید.

 • drtaheri 1393/03/20

  لطفا درباره قیمت دستگاه نحوه پرداخت زمان تحویل اطلاعاتی بگزرارید

  جالب نبود 1
 • Thunderbolt 1393/01/18

  ویژگی های سیستم نرم افزاری دستگاه اتوآنالایزر الایزا و کمولومینسانس سیستم نرم افزار تصویری در این دستگاه، این امکان را فراهم می کند تا ویژگی های دقیق تمامی پارامترهایی که جهت انجام تست های اتوماتیک کاربرد دارند در دسترس باشند. دستگاه ThunderBolt کلیه اقدامات لازم جهت محاسبات را بلافاصله پس از دریافت اطلاعات و به صورت لحظه ای به انجام رسانده و دیگر نیازی به محاسبات بعدی نمی باشد. نرم افزار این دستگاه قادر است ایندکس ها را محاسبه کرده، منحنی استاندارد را رسم نماید، نتایج حاصل از چند تست مختلف را محاسبه کند و تبدیلات محاسباتی مربوط به داده های لگاریتمی و خطی را انجام دهد. سایر ویژگی ها: طراحی سیستم به صورت باز با قابلیت سفارشی سازی قابلیت گزارش نتایج متناسب با سلیقه مصرف کننده رابط دو طرفه (RS232, USB, TCP/IP) امکان استفاده از زبان های مختلف قابلیت محاسبه و رسم منحنی به روش های مختلف (Point to point, Linear regression, Cubic spline, 4PL, 5PL, Lin-Lin, Lin-Log, Log-Log) سیستم عامل تحت ویندوز.

  جالب نبود 2
 • Thunderbolt 1393/01/18

  اين دستگاه اتو آنالايزر Thunderbolt در دو مدل كاملاً باز طراحي شده است: 1- دستگاه اتو آنالايزر الايزا(باز) 2- دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس (باز) - اين دستگاه قابليت استفاده از تمامي كيت هاي الايزاي ايراني و خارجي و نيز تمامي كيت هاي پليتي كمولومينسانس دارد.

  جالب نبود 2
 • Thunderbolt 1393/01/18

  انكوباتور فن دار دستگاه اتو آنالايزر الايزاي ThunderBolt كه مالكيت معنوي آن در امريكا به ثبت رسيده است، به طور منحصر به فردي قادر است هواي گرم داخل انكوباتور را به گردش در آورده و موجب شود تا تمامي چاهك‌ها حين سپري شدن زمان انكوباسيون، از دماي يكساني برخوردار شوند. انكوباتور تعبيه شده در اين سيستم، در مقايسه با محفظه انكوباتورهاي قديمي‌تر، ضمن افزايش سرعت گرم شدن، موجب مي‌گردد تا حرارت يكنواختي در كل محفظه توزيع گردد و تنظيمات دمايي آن با سهولت بيشتري امكان‌پذير گردد. ((پديده لبه)) كه تحت عنوان ((Edge Effect)) شناخته مي‌گردد، عبارت است از انتشار غير يكنواخت دما در انكوباتورهاي قديمي كه بسته به موقعيت چاهك در انكوباتور، نتايج متفاوتي را سبب مي‌گردد. انكوباتور طراحي شده در سيستم ThunderBolt اين امكان را فراهم مي‌كند تا دماي مطلوب به سرعت و به‌طور يكسان بين تمامي چاهك‌ها توزيع شود و اين امر به آزمايشگاه كمك مي‌كند تا از صحت گزارش نتايج خود اطمينان بيشتري حاصل نمايد.

  جالب نبود 1
 • Thunderbolt 1393/01/18

  خوانشگر LED در اتوآنالايزر ThunderBolt كه مالكيت معنوي آن در امريكا به ثبت رسيده است، اختراعي جديد و استثنايي در اين سيستم به شمار مي‌رود كه در عين اشغال حداقل فضاي ممكن، نتايج آزمون ها را به صورت خودكار مورد خوانش قرار مي دهد. سنجش رنگ ايجاد شده در اين سيستم، به كمك انتشار نور الكترو لومينسانس در يك طول موج مشخص و به صورت گسسته صورت مي گيرد. اين در حاليست كه، منبع نور تابشي مورد استفاده در سيستم‌هاي نوري الايزا، از آنجا كه گرماي زيادي توليد كرده و طول موج هاي غير اختصاصي نيز در سيستم حضور دارند، از كارايي بسيار كمتري برخوردار است. به كارگيري لامپ هاي كوچك و در عين حال بسيار با دوام LED در اين دستگاه، مهندسين سازنده را قادر ساخته است تا يك سيستم شناساگر فتومتريك، با قابليت هاي منحصر به فرد ارائه نمايند. استفاده از لامپ هاي LED در مقايسه با منابع نوري تابشي، طول عمر اسپكترو فتومتر را تا 100 برابر افزايش داده است. علاوه بر موارد ذكر شده، در دستگاه ThunderBolt، عدم نياز به يك محفظه جداگانه براي خوانش، اين امكان را فراهم مي كند كه تعداد نمونه‌هاي بيشتري مورد آزمايش قرار گيرند.

  جالب نبود 2
 • Thunderbolt 1393/01/18

  لينك مشخصات فني و قابليت منحصر به فرد اولين دستگاه اتو آنالايزر كمي لومينسانس و الايزاي Thunderbolt با عنوان " كاتالوگ دستگاه اتوآنالایزر كمي لومينسنس و الایزا Thunderbolt " در ستون محصولات فاسكو فعال شده است. در صورت نياز به اطلاعات بيشتر با تلفن هاي: 73-44711870-021 شركت تحقيقاتي توليدي فارمد آوران سبز- واحد فروش تماس بگيريد.

  جالب نبود 3