,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
آپلود ویدیو : شما هم می توانید ویدیو خود را آپلود کنید
در صورت عدم نمایش ویدیو در مرورگرهایی چون Firefox-Safari-Opera بر روی لينك دانلود کلیک کرده و برنامه دانلود شده را نصب کنید و برای مرورگرهایی چون Internet Explorer و AOL از این لینک استفاده نمایید.
( در هنگام نصب باید مرورگرهای شما بسته باشد. )

معرفي دستگاه تمام اتوماتيك الايزا و كمولومينسنس ThunderBolt توسط شركت فارمد آوران سبز

0 10 10
نمایش : 33574

ارسال شده توسط Thunderbolt در تاریخ 1393/01/18

دستگاه تمام اتوماتيك  الايزا  كمولومينسنس  ThunderBolt  الايزا ريدر تمام اتوماتيك  كمولومينسانس  كيت الايزاي ايراني  كيت خارجي 
دستگاه تمام اتوماتيك الايزا و كمولومينسنس ThunderBolt،اين دستگاه اتو آنالايزر Thunderbolt در دو مدل كاملاً باز طراحي شده است:1-دستگاه اتو آنالايزر الايزا(باز)2-دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس(باز)-اين دستگاه قابليت استفاده از تمامي كيت هاي الايزاي ايراني و خارجي و نيز تمامي كيت هاي پليتي كمولومينسانس دارد.ابعاد دستگاه ThunderBolt طوري طراحي شده است كه حداقل فضاي ممكن را روي ميز كار در آزمايشگاه اشغال نمايد.


ثبت نظر شما

کاربر گرامی برای ثبت نظر باید حتما در سایت لاگین کرده باشید.
در صورت نداشتن نام کاربری از اینجا می توانید ثبت نام کنید.
نظرات کاربران

لطفا درباره قیمت دستگاه نحوه پرداخت زمان تحویل اطلاعاتی بگزرارید
drtaheri 1393/03/20
1
ویژگی های سیستم نرم افزاری دستگاه اتوآنالایزر الایزا و کمولومینسانس سیستم نرم افزار تصویری در این دستگاه، این امکان را فراهم می کند تا ویژگی های دقیق تمامی پارامترهایی که جهت انجام تست های اتوماتیک کاربرد دارند در دسترس باشند. دستگاه ThunderBolt کلیه اقدامات لازم جهت محاسبات را بلافاصله پس از دریافت اطلاعات و به صورت لحظه ای به انجام رسانده و دیگر نیازی به محاسبات بعدی نمی باشد. نرم افزار این دستگاه قادر است ایندکس ها را محاسبه کرده، منحنی استاندارد را رسم نماید، نتایج حاصل از چند تست مختلف را محاسبه کند و تبدیلات محاسباتی مربوط به داده های لگاریتمی و خطی را انجام دهد. سایر ویژگی ها: طراحی سیستم به صورت باز با قابلیت سفارشی سازی قابلیت گزارش نتایج متناسب با سلیقه مصرف کننده رابط دو طرفه (RS232, USB, TCP/IP) امکان استفاده از زبان های مختلف قابلیت محاسبه و رسم منحنی به روش های مختلف (Point to point, Linear regression, Cubic spline, 4PL, 5PL, Lin-Lin, Lin-Log, Log-Log) سیستم عامل تحت ویندوز.
Thunderbolt 1393/01/18
2
اين دستگاه اتو آنالايزر Thunderbolt در دو مدل كاملاً باز طراحي شده است: 1- دستگاه اتو آنالايزر الايزا(باز) 2- دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس (باز) - اين دستگاه قابليت استفاده از تمامي كيت هاي الايزاي ايراني و خارجي و نيز تمامي كيت هاي پليتي كمولومينسانس دارد.
Thunderbolt 1393/01/18
2
انكوباتور فن دار دستگاه اتو آنالايزر الايزاي ThunderBolt كه مالكيت معنوي آن در امريكا به ثبت رسيده است، به طور منحصر به فردي قادر است هواي گرم داخل انكوباتور را به گردش در آورده و موجب شود تا تمامي چاهك‌ها حين سپري شدن زمان انكوباسيون، از دماي يكساني برخوردار شوند. انكوباتور تعبيه شده در اين سيستم، در مقايسه با محفظه انكوباتورهاي قديمي‌تر، ضمن افزايش سرعت گرم شدن، موجب مي‌گردد تا حرارت يكنواختي در كل محفظه توزيع گردد و تنظيمات دمايي آن با سهولت بيشتري امكان‌پذير گردد. ((پديده لبه)) كه تحت عنوان ((Edge Effect)) شناخته مي‌گردد، عبارت است از انتشار غير يكنواخت دما در انكوباتورهاي قديمي كه بسته به موقعيت چاهك در انكوباتور، نتايج متفاوتي را سبب مي‌گردد. انكوباتور طراحي شده در سيستم ThunderBolt اين امكان را فراهم مي‌كند تا دماي مطلوب به سرعت و به‌طور يكسان بين تمامي چاهك‌ها توزيع شود و اين امر به آزمايشگاه كمك مي‌كند تا از صحت گزارش نتايج خود اطمينان بيشتري حاصل نمايد.
Thunderbolt 1393/01/18
1
خوانشگر LED در اتوآنالايزر ThunderBolt كه مالكيت معنوي آن در امريكا به ثبت رسيده است، اختراعي جديد و استثنايي در اين سيستم به شمار مي‌رود كه در عين اشغال حداقل فضاي ممكن، نتايج آزمون ها را به صورت خودكار مورد خوانش قرار مي دهد. سنجش رنگ ايجاد شده در اين سيستم، به كمك انتشار نور الكترو لومينسانس در يك طول موج مشخص و به صورت گسسته صورت مي گيرد. اين در حاليست كه، منبع نور تابشي مورد استفاده در سيستم‌هاي نوري الايزا، از آنجا كه گرماي زيادي توليد كرده و طول موج هاي غير اختصاصي نيز در سيستم حضور دارند، از كارايي بسيار كمتري برخوردار است. به كارگيري لامپ هاي كوچك و در عين حال بسيار با دوام LED در اين دستگاه، مهندسين سازنده را قادر ساخته است تا يك سيستم شناساگر فتومتريك، با قابليت هاي منحصر به فرد ارائه نمايند. استفاده از لامپ هاي LED در مقايسه با منابع نوري تابشي، طول عمر اسپكترو فتومتر را تا 100 برابر افزايش داده است. علاوه بر موارد ذكر شده، در دستگاه ThunderBolt، عدم نياز به يك محفظه جداگانه براي خوانش، اين امكان را فراهم مي كند كه تعداد نمونه‌هاي بيشتري مورد آزمايش قرار گيرند.
Thunderbolt 1393/01/18
2
لينك مشخصات فني و قابليت منحصر به فرد اولين دستگاه اتو آنالايزر كمي لومينسانس و الايزاي Thunderbolt با عنوان " كاتالوگ دستگاه اتوآنالایزر كمي لومينسنس و الایزا Thunderbolt " در ستون محصولات فاسكو فعال شده است. در صورت نياز به اطلاعات بيشتر با تلفن هاي: 73-44711870-021 شركت تحقيقاتي توليدي فارمد آوران سبز- واحد فروش تماس بگيريد.
Thunderbolt 1393/01/18
3
دستگاه اتوآنالایزر الایزا و کمولومینسانس Thunderbolt
مشاهده : 27521
امتیاز : 9
Thunderbolt
 
دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس|ThunderBolt ELISA & CLIA Proccessor System
مشاهده : 84466
امتیاز : 20
Thunderbolt
 
معرفي دستگاه تمام اتوماتيك الايزا و كمولومينسنس ThunderBolt توسط شركت فارمد آوران سبز
مشاهده : 33574
امتیاز : 10
Thunderbolt
 
معرفي شركت و كيت هاي الايزا هپاتيت و ايدز بيوكيت|Biokit Presentation
مشاهده : 38274
امتیاز : 10
admin
 
نام کاربری :
نام رمز :
 

دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس|ThunderBolt full automated ELISA & CLIA Proccessor System بازار بزگ خدمات و ملزومات آزمایشگاهی و پزشکی
هیئت علمی سایت فاسکو
   اعضاء هیئت علمی سایت
این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید
ایمیل :

جستجوی دوستان و کاربران در فاسکو
نام
 
راهنمای رقابت برترین های فاسکو
جدول رده بندی برترین کاربران جدید
:: نحوه امتیاز گیری در رقابت علمی فاسکو
:: شرایط پذیرش مقالات  
محصولات فاسکو
:: كاتالوگ دستگاه اتوآنالایزر كمي لومينسنس و الایزا Thunderbolt
:: مشخصات  کیت های  BIOKIT
:: مشخصات  کیت های CALBIOTECH
:: مشخصات  کیت های VIRO-IMMUN
چاپ فرم های آزمایشگاهی فاسکو
:: فرم هدایت الکتریکی آب مقطر
:: فرم ثبت دمای انکوباتور
:: فرم ثبت دمای یخچال
برترين كاربران دهمین دوره رقابت فاسكو 
: rashidi[امتیاز 0]
: Nosrati1386[امتیاز 0]
: Abbas_Nakhjavani[امتیاز 0]
4 : chello[امتیاز 0]
5 : nasri[امتیاز 0]

لیست کامل برترین های فاسکو
  
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

پنمونیه, كلني, تومورمارکرها, FlhD و FlhC, کراتین, روز آزمایشگاه, مالتیپل میلوما, ويروس, جایزه نوبل , پلیت, میکروراگانیسم, جلاتیناز, پروستات, الکتروفورز, لاکتوز, فاگوسیت, پليمراز, Cholestrol, تب کنگو - کریمه (CCHF), هماتولوژی, سلولهای کبدی, بررسي سديمان ادراري, لوسمی, امینواسیل, چاهک, آبسه كبدي, ویسکوزیته‌ای, کورتیکواسترون, پزشکان, yeast, هپاتیت, بیولوژیکی, مایعاتی, آلدوسترونیسم, پرولاکتین, محققان دانشگاه فرایبورگ آلمان, زخم‏هاي آفتي عود كننده در دهان, گلوکومتر, اسكولكس, ژنهای, mansoni, وعده‌های, ديابت, Lipase, طرح كنترل كيفي فاسكو, Staphilococcus, متفورمین, عوارض کمبود ویتامین D, کولورکتال, واکسن, اگزوژن, آنتی‌بیوگرام, تاثیر کلسترول بر حمله قلبی, اساس HAGEMANN-HERRMANN, لوگل, هموگلوبین, ميزان هموگلوبين, والدنشتروم)،بارداری(افزایش, اریتروپویتین, رامبد جوان, پروتوتايپ, Shigella, فلوروژنيك, دو نوبت مسواک زدن, دیستروفی, كلوزيس, ویروس, پریسنتریک, پلاسماي, LDL,