,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
    گروه فعلی : سایر موارد
 
پرسش : 
کارهای علمی تر، با کیفیت تر و دقیق تر در جامعه علوم آزمایشگاهی
به نظر شما چگونه می توانیم از طریق سایت جامع علوم آزمایشگاهی فاسکو، جامعه علوم آزمایشگاهی کل کشور را به کارهای علمی تر، با کیفیت تر و دقیق تر تشویق و حمایت کنیم؟
 
پاسخ به این پرسش
پاسخ های ارسالی برای این پرسش
يك نظر ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۹ مهر

متاسفانه قشر آزمايشگاهي كما في سابق با مشكلات آنچنان عجين شده اند كه به قول اين دوستي كه جواب داده انگيزه اي براي كار علمي نيست ...مگر حمايت يا تشويقي مشاهده مي شود ؟ مگر كسي از زحمات آزمايشگاهيان خبري مي گيرد غير از اين هست كه زحمات آزمايشگاهيان كار آماري مي شود و به اسم بخشهاي ديگر گزارش مي شود و ساعتها و روزها ي يك آزمايشگاهي كه صرف انجام طرح مورد نظر شده از قلم مي افتد ؟غير از اين است كه آخرين اسمي كه در شاخه هاي پيرا پزشكي نام برده مي شود رشته علوم آزمايشگاهي هست ؟ كه گاها از قلم مي افتد ؟ شايد ازمايشگاهيان پايتخت نشين وضع بهتري داشته باشند اما شهرستانها آزمايشگاهيان فسيلهاي سمپلر بدست شده اند ... باز هم انگيزه اي هست كه دنبال پويايي بيشتر و كار علمي رفت؟

n421

تشکر 0 +

0+ 0 0+
مقاله ،ترجمه ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۲ مهر

به نظرم اموزش مقاله نويسي ترجمه متون كارگاههاي عملي دوره هاي بازاموزي

صفا

تشکر 0 +

0+ 0 0+
2 راه من ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۵ مهر

1 در بخش پرسش و پاسخ شرکت کنند کاربران و پاسخ سوال های مطرح شده را حتما بزنند که این خودش کمک می کنه که اینجا یک مبنع کامل بشه 2 مقاله خوب رو انتخاب کنند و به بانک مقالات فاسکو اضافه کنند . برای پویا شدن سایت خودمون باید تلاش کنیم این قانونه !

shahram

تشکر 0 +

0+ 0 0+
رفع مشکلات مالی ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۹ مهر

دوست عزیز و همکاران محترم به نظر میرسد که جواب این سوال تا حدودی مشخص باشد. تا هنگامی که همکاران ما در آزمایشگاه با متوسط دریافتی 350 هزار تومان در ماه برای گذران زندگی باید دو شیفت کار کنند و حتی سه و به ندرت چهار شیفت ، کار علمی کردن کمی فانتزی به نظر میاید، به نظر من وقتی همکاران دغدغه مالی نداشته باشندمیتوانروی این سوال بیشتربحث کرد.

bahram irani

تشکر 0 +

0+ 0 0+
مسئولین فنی آزمایشگاه ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۹ مهر

به نظر من سایت فاسکو با راه اندازی بخش پرسش و پاسخ و بخش وبلاگ ها و همچنین فرم های رفع اشکال و برنامه کنترل کیفی کیتهای calbiotech تا حد زیادی موفق عمل کرده است.ولی با مشارکت مسئولین فنی آزمایشگاه ها این کار بهتر انجام میشود.چون در بعضی از موارد پرسنل آزمایشگاه اجازه دخالت ندارند و رفع بعضی از مسائل به عهده مسئول آزمایشگاه میباشد.ضمنا بعضی از همکاران آزمایشگاهی به سایت فاسکو فقط به عنوان یک سایت فروش کیت نگاه میکنند.چون فاسکو ترجیح میدهد مستقیما با آزمایشگاه ارتباط داشته باشد .به نظر من اگر علاوه بر همکاری مستقیم در هر شهری یک نماینده فروش هم داشته باشید این باور غلط که این سایت با این همه مطالب علمی فقط برای جلب مشتری است از بین میرود. ضمنا اگر یک طرح کنترل کیفی که در برگیرنده کیتهای سایر شرکتها نیز باشد در فاسکو گنجانده شود کمک زیادی به هدف سایت خواهد کرد.بحث در این مورد زیاد است .امیدوارم دوستان دیگر هم در این بحث شرکت نمایند و نقطه نظرات خود را اعلام کنند.

keivan-48

تشکر 0 +

0+ 0 0+
پرسش و پاسخ ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۹ مهر

سلام ، من فکر می کنم بخش پرسش و پاسخ سایت خیلی میتونه در این ضمینه مفید باشه. از تمامیه دوستانی که در این بخش فعالیت دارن سپاسگذارم. جناب آ قای دکتر همتی که مدتی است از ایشان بی خبر هستیم و امید داریم باز حضورشان را در سایت حس کنیم ، جناب آ قای پور سعید که با جواب های جامع و کاملشان همیشه حضور دارند ، آ قای سعادت که مدتی است به دلیل ادامه تحصیل از حضورشان بی بهره هستیم اما منتظرشان می مانیم ، آ قای نظری ، خانم دولتخواه ، دوست عزیز rojiin rojiin که با مطرح نمودن سوالات عملی آ زمایشگاهی به سایت رنگ و بوی خاصی بخشیدن و سایر دوستان. همگی موفق باشید.

Targol

تشکر 0 +

0+ 0 0+
مریصان= نیازمندان کار تخصصی ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۱ مهر

البته مشکلات موجود را در بین جامعه علوم ازمایشگاهی نباید نادیده گرفت مانند کار زیاد حقوق کم و مشکلات بیرونی اما تنها راه انگیزه یافتن در این مسیر برمی گردد به خود هر فرد که در ازمایشگاه کار می کند اگر هر فردی احساس کند که یک مریض نیازمند کار تخصصی اوست ونه کار روتین و رباتی او انوقت است که به دنبال کار علمی می رود و دیگر مشکلات مانند گذشته حدافل بر کار او تاثیر نمی گذارند.

ghnazary

تشکر 0 +

0+ 0 0+
و آنگاه که علاقه و انگیزه از بین برود... ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۱ مهر

به نظر من فعالیت سایت در این زمینه خوبه. وجود بخش پرسش و پاسخ ، مقالات و وبلاگها با مطالب متنوع علمی و غیر علمی نیاز کاربران** علاقمند **رو تا حدودی مرتفع می کند. مشکل همان علاقه و انگیزه است که با توجه به مسائل مطرح شده توسط دوستان از جمله کار زیاد و درآمد کم در بسیاری از علوم آزمایشگاهیان از بین رفته است. هر گاه این انگیزه و علاقه از دست رفته بدست آید زمینه برای کارهای علمی تر ، با کیفیت تر و دقیق تر فراهم است.

Salehian

تشکر 0 +

0+ 0 0+
نام کاربری :
نام رمز :
 

دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس|ThunderBolt full automated ELISA & CLIA Proccessor System بازار بزگ خدمات و ملزومات آزمایشگاهی و پزشکی
هیئت علمی سایت فاسکو
   اعضاء هیئت علمی سایت
این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید
ایمیل :

جستجوی دوستان و کاربران در فاسکو
نام
 
راهنمای رقابت برترین های فاسکو
جدول رده بندی برترین کاربران جدید
:: نحوه امتیاز گیری در رقابت علمی فاسکو
:: شرایط پذیرش مقالات  
محصولات فاسکو
:: كاتالوگ دستگاه اتوآنالایزر كمي لومينسنس و الایزا Thunderbolt
:: مشخصات  کیت های  BIOKIT
:: مشخصات  کیت های CALBIOTECH
:: مشخصات  کیت های VIRO-IMMUN
چاپ فرم های آزمایشگاهی فاسکو
:: فرم هدایت الکتریکی آب مقطر
:: فرم ثبت دمای انکوباتور
:: فرم ثبت دمای یخچال
برترين كاربران دهمین دوره رقابت فاسكو 
: rashidi[امتیاز 0]
: Nosrati1386[امتیاز 0]
: Abbas_Nakhjavani[امتیاز 0]
4 : chello[امتیاز 0]
5 : nasri[امتیاز 0]

لیست کامل برترین های فاسکو
  
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

مغز استخوان, Adernocorticotropic, كريستال, كيت عفوني به روش الايزا, دیگوکسین, ویروس, نور آفتاب, دیستانتری, يرسينياپستيس, تخليص, شانزدهمین جشنواره کشوری رازی, آندومتر, اریتروپوتز, نفروز, رنگ آميزي كپسول به روش آنتوني , سيتوکين, واﮐﺴﻦﻫﺎي, نوکلوئیک, كيوان پورسعيد, رشته پاتولوژی, نوکلئوتید, ائوزينوفيليك, C1Q, نوکلئو, هستک, آنتی‌ژنهای, ویتامین, بیماری پسوریازیس, عفونت, آنیزوسیتوز, Heat shock protein, مایکوپلاسما, سارکوئیدوز, آنتی اکسیدان و فلاوونوئید , مویرگ, پستانداران, مایسین, محلولها, بیماریهای قلبی و عروقی, باكتري‌ها, متیلن, پپتیدوگلیکان, اسپلنومگالی, هورمون‌های, هایپرهیدروز, نوتروفيل, گلوكز, واکسن, قندخون, یک ماده مغذی, ویروس, هماتولوژی, لکوسیتوز, گلومرول, لنفوسیتیک, کاریوزوم, ویروسها, هيدروليز, قندهای معدی, بیماری کبد چرب, ترنر, محیط كشت مولر, کلومیفن, آرتروپودها, رشته هماتولوژی, مگنتوزوم, پيلوري, استرپ پيوژن, وسترن, استخوان های ستون فقرات,