,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
    گروه فعلی : سایر موارد
 
پرسش : 
حتما در این نظر سنجی شرکت کنید
به منظور آشنایی بیشتر وبلاگ نویسان سایت با موضوعات و مطالب مورد علاقه تان در بخش وبلاگ نویسی ، از شما درخواست می شود موارد مورد علاقه خود را پیشنهاد نمایید.
 
پاسخ به این پرسش
پاسخ های ارسالی برای این پرسش
مطالب علمی ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ مرداد

به نظر من اگر بیشتر به مسائل علمی مخصوصا آزمایشگاهی پرداخته شود برای اعضا مفیدتر است.

leila1347

تشکر 1 +

1+ 1 0+
جدید و قدیم ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ مرداد

معلومه که خانم صالحیان و خانم یاری هر دو در مورد لزوم تخصصی بودن ولاگ های سایت اتفاق نظر دارند. از یک طرف طبق نظر خانم صالحیان درج موضوعات جدید و تازه های آزمایشگاهی در وبلاگ های کاربران ضروریست از طرف دیگر با خانم یاری موافقم که اصول پایه ای آزمایشگاهی حتما باید در وبلاگ هامطرح شوند. مطمئنم اگر یک لام را جهت رنگامیزی گرم به 5 آزمایشگاهی مختلف و حتی با سابقه بدهید ، با 5 روش مختلف ، برای یک رنگامیزی گرم به ظاهر ساده مواجه خواهید شد ( که احتمالا هر 5 تا هم اشتباه است !!! ). پس هم تکرار مکررات و هم ابداعات و نو آوری ها.

saremlab

تشکر 1 +

1+ 1 0+
تکرار مکررات نه!!!!!!مطالب جدید آری ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ مرداد

سلام . به نظر من هم مطالب آزمایشگاهی و علمی . ولی مطالب جدید و بروز . نه روش انجام آژمایش قند و اوره و رنگ آمیزی گرم و هر چیز دیگه ای که حداقل چیزی هست که یه آزمایشگاهی باید بدونه و در ضمن تکرار مکرراته.:)

Salehian

تشکر 1 +

1+ 1 0+
جدید یا قدیمی ؟ ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ مرداد

با تشکر از دقت نظر دوستان . ممنون که این موضوع را به بحث کشیدند. به نظر من دانشجویان وتازه کارها مسائل و مباحث قدیمی و روتین را به راحتی از داخل کتابها و جزوات آموزشی می توانند تهیه و مطالعه کنند . کسی که به یک سایت تخصصی مراجعه می کند فکر می کنم که دنبال مطالب تخصصی تر، جدیدتر و بروزتری باشد. البته نظر خانم یاری قابل احترام است و بنده فقط و فقط نظر خودم را بیان کردم و قصد جسارت به هیچ شخص و یا وبلاگ نویسی نداشتم.

Salehian

تشکر 0 +

1+ 1 0+
غیر علمی ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ مرداد

بحث علمی همه جا میتونه باشه حتی آدم تنها با یه کتاب میتونه به کسب علم بپردازه. ولی بحثای غیر علمی برای آزمایشگاهیان کشور کجا ممکنه؟؟؟من نظرم رو بیشتر مباحث غیر علمی هست.هر چند وجود هر 2تاش هم میتونه عالی باشه(نظر شخصی)

ibrahim.f

تشکر 0 +

1+ 1 0+
مطالب آزمایشگاهی ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۱ مرداد

با سلام به نظر من مطالب غیر آزمایشگاهی در سایت های دیگر نیز وجود دارد ولی مطالب آزمایشگاهی کم است پس بهتر است فقط مطالب آزمایشگاهی باشد و بس

david

تشکر 0 +

1+ 1 0+
مطالب کاربردی ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۱ مرداد

من هم با نظر اکثریت موافقم مطالب هر چه آزمایشگاهی تر و کاربردی تر باشه مخاطب بیشتری جذب میکنه

m-ahmadi

تشکر 0 +

1+ 1 0+
مطالب كاربردي وبه روز ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۴ مرداد

سلام.هرچه مطالب كاربردي تر و به روز باشد جالب ترخواهدبود.

s2i

تشکر 0 +

1+ 1 0+
مطالب كاربردي وبه روز ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۴ مرداد

سلام.هرچه مطالب كاربردي تر و به روز باشد جالب ترخواهدبود.بهتر اين است كه مطالب آزمايشگاهي تر باشد0

s2i

تشکر 0 +

1+ 1 0+
مطالب علمی ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۵ مرداد

به نظر من مطالب علمی رو دوستان بیشتر مطرح کنند و مخصوصا اون مباحثی رو مطرح کنند که با رشته خودمون و مباحثی که امروزه توی آزمایشگاه ها بیشتر باهاشون سر و کار داریم مرتبط باشه .

سپیده

تشکر 0 +

1+ 1 0+
تنوع ۱۳۸۹ سه شنبه ۲ شهريور

به نظر من در کنار مطالب تخصصی ، وجود مطالب متفرقه می تونه باعث تنوع بشه و از یکنواختی بیرون بیاد.

labradez

تشکر 0 +

1+ 1 0+
سلام ۱۳۸۹ چهارشنبه ۳ شهريور

هر چی آزمایشگاهی تر و تخصصی تر ... بهتر چون واقعا بهش نیاز داریم!

desmondtiny2012

تشکر 0 +

1+ 1 0+
آزمایشگاهی ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۷ مرداد

منم واقعا مطالب آزمایشگاهی و مطالب کوتاه علمی و دوست دارم .اما انگار خواننده مطالب آزمایشگاهی واقعا کمه!

n421

تشکر 0 +

1+ 1 0+
مفید ، خواندنی ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۸ مرداد

هر مطلبی که به ما نکته ای جدید و سازنده راخاطر نشان کنه ، می تونه یه مطلب آزمایشگاهی باشه یا یه مطلب علمی ، می تونه یه جمله از ته دلت باشه یا نوشته ای که بی نهایت خواندنی است .

Targol

تشکر 0 +

1+ 1 0+
تا بقیه چی بخوان ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۸ مرداد

به نظر من هر موضوعی هر چند بی ارزش و در نگاه اول بی ربط میتونه یه روز مفید باشه. اما در کل اگه علمی باشه خیلی خوبه اما در کنارش باید مطالب دیگه ای مثل داستان های آموزنده وجود داشته باشه تا وبلاگ نویسی یه نواخت و خسته کننده نباشه.

mna

تشکر 0 +

1+ 1 0+
وبلاگ نویسی آزمایشگاهی ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۸ مرداد

وبلاگ های یک سایت تخصصی ، باید متناسب و مرتبط با موضوع اصلی سایت باشند. نباید فراموش شود که سلیقه های مختلف و گوناگون کاربران سایت تخصصی علوم آزمایشگاهی فاسکو ، هر قدر هم با هم متفاوت باشند در یک نقطه اشتراک دارند: (( علوم آزمایشگاهی )) ، چون اگر این نقطه اشتراک وجود نداشت ، اصلا عضو سایت نبودند. برای سلایق عمومی ، موضوعات عمومی را در هرجا می توان مطرح کرد و نیاز به یک سایت تخصصی ندارد. اما برای سلایق تخصصی موضوعات تخصصی در اولویت هستند.

saremlab

تشکر 0 +

1+ 1 0+
****طبق اولویت..**** ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۸ مرداد

به نظر من اولویت با مطالب آزمایشگاهی، عکس و اطلس آزمایشگاهی تو خود وبلاگا، بعد مطالب پزشکی حالا یا عمومی یا تخصصی، ولی از اونجای که سایت یک سایت تخصصی و برای عموم مردم زیاد کاربردی نداره بجز مواردی! و اینکه گه همه چیز سایت فقط و فقط آزمایشگاهی باشه یک جوری برای کاربرا که فعالن خسته کننده میشه موارد غیر آزمایشگاهیم میتونه به بالا بردن کیفیت وبلاگا کمک کنه! در کل اول آزمایشگاه بعد افراد شاغل در آزمایشگاه و یکمی هم طنز و اطلاعات عمومی و آیا میدانید ... لازم میباشد :-)

DONYA66

تشکر 0 +

1+ 1 0+
تنوع ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۸ مرداد

به نظر من براي جذب بيشتر كاربران بهتره از مطالب غير پزشكي و متنوع تر نيز استفاده بشه

امير

تشکر 0 +

1+ 1 0+
مطالب آزمایشگاهی ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۸ مرداد

به نظر من بهتره برای جذب افراد مختلف از اقشار مختلف مطالب آزمایشگاهی متنوع تر و ملموس ذکر بشه تا طبق گفته ی خودتون همه رو با جامعه بزرگ آزمایشگاهیان بیشتر آشنا کنیم.

safoora

تشکر 0 +

1+ 1 0+
مطالب آزمایشگاهی ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۸ مرداد

من هم فکر میکنم چون سایت تخصصی است بهتر است از مطالب آزمایشگاهی استفاده شود .

adeleh

تشکر 0 +

1+ 1 0+
پاسخ خانم صالحیان ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ مرداد

اما مطالب ظاهرا تکراری نظیر قند و اوره و رنگ گرم ! شاید برای ما آزمایشگاهیانی که سالها تجربه کاری داریم زیاد جالب و نو نباشه اما قطعا برای دانشجویان و همکاران عزیزی که تازه وارد این شغل شده اند قطعا مفید خواهد بود . مطالب به روزی که تحت عنوان تکنیک های نو در کنار کار آموزش داده میشه معمولا در کنار روشهای اصلی و پایه آزمایشگاهی ارزشمند خواهد بود .به عنوان مثال روشهای کنترل کیفی در ازمایشگاه در صورتی کاربرد خواهد داشت که در روشهای پایه جای سوالی باقی نباشد.در این سایت تعداد قابل توجهی دانشجو هم عضو هستند . با تشکر از دقت نظر شما

n421

تشکر 0 +

1+ 1 0+
! ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ مرداد

سلام به نظر من مقدور هست که 2تافضای مجزا برای وبلاگهای تخصصی آزمایشگاه ووبلاگهای خارج از بحث آزمایشگاهی قرار دادتا هم متنوع باشه وهم دست یابی به مباحث علمی آسون تر باشه باتشکر sss

sss

تشکر 0 +

1+ 1 0+
آزمایشگاه ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۷ مرداد

فقط مطالب آزمایشگاهی!

keivan-48

تشکر 0 +

1+ 1 0+
وبلاگ نويسي ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۷ مرداد

به نظر من .... مطالب ازمايشگاهي

jaleh

تشکر 0 +

1+ 1 0+
اول تخصصی ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۸ مرداد

به نظر من اول مطالب تخصصی و مطالبی که باعث اتحاد علوم آزمایشگاهی ها شود ارجعیت دارند بعد برای سرگرمی و مطالب روز یا ادبی و دینی و ....

maslahat

تشکر 0 +

1+ 1 0+
... ۱۳۹۱ پنج شنبه ۱۴ دي

چه مباحث علمی و چه مباحث غیر علمی هر دو لازم هستن.در حال حاضر به عنوان یک دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی متاسفانه کمی فضای سایت فاسکو را خشک میبینم و احساس میکنم بهتر است کمی از این حالت فاصله بگیرد و امکان تعامل بیشتر و دوستانه تر بین اعضا بوجود بیاید. مباحث علمی هر چقدر که به مثالات جدید تر روز بپردازند مثمر ثمر تر و دارای ارزش بیشتری خواهند بود.

Rainforest

تشکر 0 +

1+ 1 0+
نام کاربری :
نام رمز :
 

دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس|ThunderBolt full automated ELISA & CLIA Proccessor System بازار بزگ خدمات و ملزومات آزمایشگاهی و پزشکی
هیئت علمی سایت فاسکو
   اعضاء هیئت علمی سایت
این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید
ایمیل :

جستجوی دوستان و کاربران در فاسکو
نام
 
راهنمای رقابت برترین های فاسکو
جدول رده بندی برترین کاربران جدید
:: نحوه امتیاز گیری در رقابت علمی فاسکو
:: شرایط پذیرش مقالات  
محصولات فاسکو
:: كاتالوگ دستگاه اتوآنالایزر كمي لومينسنس و الایزا Thunderbolt
:: مشخصات  کیت های  BIOKIT
:: مشخصات  کیت های CALBIOTECH
:: مشخصات  کیت های VIRO-IMMUN
چاپ فرم های آزمایشگاهی فاسکو
:: فرم هدایت الکتریکی آب مقطر
:: فرم ثبت دمای انکوباتور
:: فرم ثبت دمای یخچال
برترين كاربران دهمین دوره رقابت فاسكو 
: rashidi[امتیاز 0]
: Nosrati1386[امتیاز 0]
: Abbas_Nakhjavani[امتیاز 0]
4 : chello[امتیاز 0]
5 : nasri[امتیاز 0]

لیست کامل برترین های فاسکو
  
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

نوکلئاز, آنتی‌بادی‌های, Persischer, ویروسها, پروژسترون, روش های نفلومتری و توربیدومتری, سالمونلا, آنیونی, مثبت, پروتئین RoxP, آنزيمها, پورفرینی, گلوكز, میلوما, آزروفیلی, Fasciola, آسپیراسیون مغز استخوان, کپسول بومن پرفوزیون یا فیلتراسیون, کروموزوم‌‌‌‌‌‌‌ها, ويمنتين, ویروسهایی, جانوران, کونژوگه, پنوموکوک, رشته هماتولوژی, ايمونواسي, ﺗﮑﻨﯿﮏ, ضدویروس, کشف دلایل سرطان , جلبک‎ها, لیشمانیوز, ایمنوکومپلکسها, لیشمانیوز‌, وزيكل, سرطان روده, كمپلكس, مرطوب, ارگانیسم‌ها, آزمون کارشناسی به پزشکی, تب كريمه كنگو, بیماری کیسه صفرا, فشارخون بالا , ویروس, واﮐﺴﻦﻫﺎي, بنیانگذار مؤسسه فراروانشناسی شید, هيدروليز, سالسیلات, آزمايشگاه هاي تشخيص طبي, کلیه, منبع غنی مواد معدنی, هیپوتیروئیدی, TP53, کووالان, واشنگتن, ویسکوزیته, CA15-3, آنزیمی, چرا پروتئوس سوارمینگ دارد, آریتمی, hCG, Форс, پزشکان, استروییدی, کرم‌های ضد آفتاب, بنزوئیل پراکسید, هنسله, جنینی, جذب آهن خون, دستورالعمل, PT.PTT,