,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
    گروه فعلی : سایر موارد
 
پرسش : 
روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی
پیام تبریک شما برای سفیدپوشان متعهد و زحمتکش علوم آزمایشگاهی سراسر کشور در روز 30 فروردین 1389 " روز آزمایشگاه " چیست؟(بخاطر اهمیت این روز بزرگ در بین جامعه علوم آزمایشگاهی از همه کاربران تقاضا می شود بدون استثناء مشارکت فعال در پاسخ به این پرسش داشته باشند)
 
پاسخ به این پرسش
پاسخ های ارسالی برای این پرسش
تبریک ۱۳۸۹ شنبه ۲۱ فروردين

این روز را به همه دست اندرکاران آزمایشگاه های تشخیص طبی تبریک می گویم.

adeleh

تشکر 0 +

0+ 0 0+
پيام تبريك ۱۳۸۹ شنبه ۲۱ فروردين

از اينكه بوي اتحاد و احقاق حق براي پرسنل آزمكايشگاههاي اين مملكت مي آيد خوشحا لم شايد اين روز بهانه ايي براي حل معضلات اين انسانها ي فرشته خو وزحمت كش باشد. روزتان مبارك ودست حق به همراهتان

marand

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبریک و تهنیت ۱۳۸۹ شنبه ۲۱ فروردين

من هم پیشاپیش فرار رسیدن روز آزمایشگاه (علوم آزمایشگاهی) را به تمامی دست اندرکاران جامعه بزرگ و قابل تقدیر و احترام خاص علوم آزمایشگاهی کل کشور، علی الخصوص تمامی اساتید، مسئولین فنی آزمایشگاه ها، کارشناسان ارشد، کارشناسان، و کاردانان و ... رشته های مختلف علوم آزمایشگاهی در سراسر مهین اسلامی مان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.برای نشان دادن توانمندی های تخصصی و فوق تخصصی جامعه زحمتکش و متعهد علوم آزمایشگاهی و آزمایشگاه های کل ایران بایستی بیشتر از اینها اطلاع رسانی کرد.مثل همیشه موفق تر باشید.

nabilkhosravi

تشکر 0 +

0+ 0 0+
آقای حیدر صادقی از شهرستان جلفا ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۲ فروردين

اين روز را كه با جوان شدن طبيعت همراه است به تمام همكاران سفيد پوش بويژه به همكاران آزمايشگاهي خودم در شهرستان جلفا و سراسر ايران تبريك ميگويم و براي همه عزيزان زحمت كش بزرگوار آرزوي سلامتي و سعادت و موفقيت مي نمايم حيدر صادقي بازنشسته آزمايشگاه (این پیام از طریق ایمیل بدست ما رسیده است)

admin

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبريك ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۲ فروردين

با تحیات فراوان بدینوسیله روز 30 فروردین که بیاد دانشمند فرزانه اسماعیل جرجانی روز جامعه آزمایشگاهیان ایران ( روز آزمایشگاه) نامگذاری شده است به شما عزیزان که ایثارگرانه در راه تشخيص و سلامت و بهداشت جامعه قدم برمیدارید تبریک عرض مینمایم و توفیق روز افزون همگی شما را از خداوند مسئلت دارم

zinab khosravi

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبريك ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۲ فروردين

سي ام فروردين ماه را كه عنوان بزرگداشت روز آزمايشگاه يافته است،بحضور يكايك همكاران آزمايشگاهي تبريك عرض مي كنم و اميدوارم اين روز مطلع آغاز همبستگي صنفي جامعه آزمايشگاهيان ايران باشد شايد كه از از اين طريق مشكلات موجوداين صنف راهي بسوي گره گشايي بيابد.

ghh32000

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبريك ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۲ فروردين

با عرض تبريك روز آزمايشگاه به همه همكاران اميدوارم اين روز بهانه اي باشد براي اتحاد و همبستگي تمامي آزمايشگاهيان كشور

keivan-48

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبریک ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۳ فروردين

30 فروردین روز علوم آزمایشگاهی بر تمام کارکنان مغضوب و مقهور و زحمت کش این عرصه تبریک و تهنیت عرض میکنم امیدوارم در آتی شاهد دیدی راهبردی و قدر شناسانه به سفید جامگان این عرصه باشیم.

king.kurd

تشکر 0 +

0+ 0 0+
روز تشخیص ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۳ فروردين

اگر من کاره ای بودم ، ترجیح می دادم به جای روز علوم آزمایشگاهی ، یک روز را به عنوان (( روز جهانی تشخیص )) تقدیم به همه آزمایشگاهیان کنم . در هر حال به تمامی همکاران توصیه می کنم در این روز حتی اگر مورد بی مهری مسئولین قرار گرفتند، در آزمایشگاه کوچک یا بزرگ خود ، دور هم جشنی هر چند مختصر برای احترام به حرفه (( تشخیص )) برگزار نمایند.

saremlab

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبریک ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۳ فروردين

سی ام فروردین به پاس بزرگداشت دانشمند فرزانه ایرانی حکیم سید ابولقاسم جرجانی و به پاس زحمات همه سفید پوشان جامعه آزمایشگاهی کشور روز جامعه آزمایشگاهیان (روز آزمایشگاه )نامیده شده است .همین جا به عزیزانی که در عرصه سلامت و ارتقاء سطح بهداشت جامعه قدم بر میدارند بخصوص همه همکاران در زمینه علوم آزمایشگاهی تبریک عرض می کنم و امیدوارم پیش از پیش در هدف مقدسی که دارید موفق باشید.

Z.KH

تشکر 0 +

0+ 0 0+
روز ازمايشگاه ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۴ فروردين

پيشاپيش اين روز را به همه ي همکا ران محترم تبريک مي گوييم

jaleh

تشکر 0 +

0+ 0 0+
shad bash ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۵ فروردين

azmayeshgahiyan rozetan mobarak

drtaheri

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبریک ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۶ فروردين

روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی بر تمام زحمت کشان سفید پوش آزمایشگاهی،اساتید،دانشجویان مبارکباد

afshin

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبریک ۱۳۸۹ شنبه ۲۸ فروردين

به همه ی دوستان ازمایشگاهی تبریک میگم بخصوص عزیزانی که در دورترین نقاط و با کمترین امکانات کارشونو با عشق و علاقه و با هدف خدمت انجام میدن.با ارزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای همه ی ازمایشگاهیان

ramus

تشکر 0 +

0+ 0 0+
علوم ۱۳۸۹ شنبه ۲۸ فروردين

نگاه عطشناک بیمار، تشنه زلال مهر شما عزیزان است پس سع کن بهترین باشی ای لایق بهترین ها . روز علوم ازمایشگاهی مبارک اینو یه نفر سال پیش برام فرستاد

b3da

تشکر 0 +

0+ 0 0+
ساده ترین تبریک ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۹ فروردين

همیشه بزرگترین تعاریف و احساسات از ساده ترین کلمات برمیخیزد پس من هم با زبانی ساده روز علوم آزمایشگاهی را به همه ی زحمتکشان در این عرصه تبریک عرض می کنم.

salar_n

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبریک ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۳ فروردين

با عرض تبريك روز آزمايشگاه به همه همكاران علوم آزمایشگاهی. اميدوارم اين روز بهانه اي باشد براي اتحاد و همبستگي تمامي پرسنل علوم آزمایشگاهی کشور که بتوانیم هرچه بیشتر علوم آزمایشگاهی را در جایگاه ویژه خودش معرفی کنیم .

Nemati

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبریک ۱۳۸۹ شنبه ۲۸ فروردين

سلام دوستان عزیز، به نظر من یک کارمند آزمایشگاه در صورتی می تونه خوب باشه و خوب باقی بمونه که وجدان بیداری داشته باشه، بدلیل اینکه هیچکس به غیر از خود آزمایشگاهی شاهد کیفیت کار او نیست. و نمی دونید چه احساس قشنگی به آدم دست می ده وقتی که در این قحط سال خوبی خودش رو در میون این همه آدم خوب می بینه و می خواد روز زیبایی که به اونها تعلق داره رو تبریک بگه،به امید رروزهای بهتر شاد و سرسبز باشید

z_biotech

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبریک به اندازه آسمان ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۴ ارديبهشت

تبریک به خاطر تحمل خستگی کار ، داشتن وجدان کاری ، بودن در صحنه های حساس بین مرگ و زندگی ،دیدن و درک کردن چشم خسته بیمار روستایی . تبریک به خاطر اشکی که از گوشه چشم تو در جواب تستهای مثبت جاری میشود .

mlsmls

تشکر 0 +

0+ 0 0+
اشئثی_د ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۲ فروردين

با سلام خدمت تمامی دوستان علوم آزمایشگاهی،از تمامی زحماتی که میکشید جا داره که تشکر وقدردانی به عمل بیاد.امیدوارم که این روز هم در تقویم ما وتقویم جهانی ثبت بشه ،فقط کمه کمش اگه بخواهیم که این روز در تقویم خودمون به ثبت برسه باید دعا کنید که مسئولین کشور از یک هفته قبل نیاز به آزمایش پیدا کنن ،البته امیدوارم که همیشه حالشون خوب باشه.

hamed_n

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبریک ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۲ فروردين

پیشاپیش این روز رو به تمام دوستان علوم آزمایشگاهی کشور تبریک میگم ،وجا داره که از این عزیزان تشکروقدردانی به عمل بیاد،وکمترین کاری که میشه در حق این جامعه(علوم آزمایشگاهی)کرد اینه که مسئولین کشورمون روز 30فروردین رو به عنوان روز علوم آزمایشگاهی در تقویم کشورمون به ثبت برسونن.البته باید دعا کرد که در طی چند روز آینده مسولین کشور عزیزمون نیاز به آزمایش پیدا کنن،فقط برای چکاب ،نه چیز دیگه .واینکه همیشه حالشون خوب باشه.

hamed_n

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبریک بر سفیدپوشان نامدار آزمایشگاه ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۳ فروردين

روز 30 فروردین ، روز بزرگداشت حکیم جرجانی و روز آزمایشگاه بر سفیدپوشان آزمایشگاه مبارکباد. به امید روزی که همراه با احقاق حقوق آزمایشگاهیان این روز را با شادی هرچه تمامتر جشن بگیریم. خوشحالیم که بالاخره این سفدپوشان گم نام ، بنام شدند.

Salehian

تشکر 0 +

0+ 0 0+
يك بهانه ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۳ فروردين

من فكر ميكنم اين روز بهانه خوبيه براي اينكه به همه عزيزاني كه در اين حرفه زحمت مي كشند سلامي كنيم واميدواريم كه بي مهري هاي شرايط كاري باعث دلسرد شدن هيچ كدام از همكاران عزيز از رشته و كارشون نشه و با نشاط و شوق بيشتر ي به كاربا ارزش خود ادامه بدهيد. همچنين جا داره اينجا به همه پيشكسوتان اين رشته و شغل هم كه الان بين ما نيستند اداي احترام كنيم . همكاران عزيز روزتون پيشا پيش مبــــــــــــــــــــــــــارك

n421

تشکر 0 +

0+ 0 0+
پیام تبریک ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۳ فروردين

با عرض گرمترین و رساترین سلامها خدمت تک تک همکاران عزیز در سرتاسر دنیا. امیدوارم که بی مهری و بی توجهی مسئولان و سایر همکاران خودمان باعث ایجاد ضعف در خدمت رسانی به بیماران عزیز نشود و روز به روز بهتر شوید.بهترین آرزوها ها را برای بهترین شاغلان و حتماً باسوادترین آنها در یک بیمارستان یعنی بچه های آزمایشگاه را دارا می باشم و امیدوارم یک روز ما هم داخل تقویم یک روز مختص به خود مثل خیلی های دیگر داشته باشیم به امید آن روز.

maslahat

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبریک به مناسبت 30 فروردین ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۳ فروردين

30 فروردین روز علوم آزمایشگاهی و ولادت حکیم جرجانی بر تیزبینان عرصه سلامت مبارک باد

paeez_2008

تشکر 0 +

0+ 0 0+
پیام تبریک ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۴ فروردين

سلام ، سلامت باشید و سلامت بمانید و سلامتی بیافرینید، پیشاپیش 30 فروردین سال 1389 ، سالروز علوم آزمایشگاهیان سراسر کشور را از طرف خودم و دیگر همکلاسی هایم تبریک عرض می نمایم و امیدوارم که روزی برسد که همه در این رشته موفقیت های جدیدی کسب کنند و برای آبادانی هر چه بیشتر این رشته تلاش نمایند.

future_boy

تشکر 0 +

0+ 0 0+
یکی از همکاران علوم آزمایشگاهی بنام علی ایمیل فرستاده است ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۲ فروردين

علی ایمیل فرستاده است : روز علوم ازمایشگاهی به تمام همکاران تبریک عرض می نمایم به امید روز برگشت دکترای علوم ازمایشگاهی

admin

تشکر 0 +

0+ 0 0+
تبریک ک ک ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۲ فروردين

من هم تبریک می گم این روز را و از دوستان آزمایشگاهی خواهش دارم این سوزن آمیول رو یواش تر دست آدم بزنن ;)

shahram

تشکر 0 +

0+ 0 0+
***تبریک ویژه*** ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۲ فروردين

روزتون مبارک ، امیدوارم این روز به همه دوستان زحمت کش و ریز بین و با دقت آزمایشگاهیم میمون و مبارک باشه و روزی باشه برای تشکر و خسته نباشید گفتنی ملی به تموم این عزیزان...

DONYA66

تشکر 0 +

0+ 0 0+
مبالک مبالک این روز برهممون مبالک :) ۱۳۸۹ شنبه ۲۸ فروردين

سین لام الف میم .. به جامعه بزرگ فاسکو و سفید پوشای عزیز مملکتمون. آقای عزیز خانوم مهربون روزهموتن مباااااااااااااارکککککککککککک. به امید اون روزی که هممون بهم تبریک بگیم روز جهانی بچه های زحمت کش علوم آزمایشگاهی رو :))

joojoo1

تشکر 0 +

0+ 0 0+
none ۱۳۸۹ جمعه ۳ ارديبهشت

این روز تنهاروز تولد حکیم جرجانی نیست بلکه روز تولد همه ماست! واقعا خوشحالم که این قشر مظلوم که هیچگاه مورد توجه نبودند حداقل در این روز جامعه متوجه حضور این قشر هم باشند، دلم از این کوتاهی و بی توجهی پر از غصه است. ممنونم از همه همکاران.

amir hosein malek

تشکر 0 +

0+ 0 0+
نام کاربری :
نام رمز :
 

دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس|ThunderBolt full automated ELISA & CLIA Proccessor System بازار بزگ خدمات و ملزومات آزمایشگاهی و پزشکی
هیئت علمی سایت فاسکو
   اعضاء هیئت علمی سایت
این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید
ایمیل :

جستجوی دوستان و کاربران در فاسکو
نام
 
راهنمای رقابت برترین های فاسکو
جدول رده بندی برترین کاربران جدید
:: نحوه امتیاز گیری در رقابت علمی فاسکو
:: شرایط پذیرش مقالات  
محصولات فاسکو
:: كاتالوگ دستگاه اتوآنالایزر كمي لومينسنس و الایزا Thunderbolt
:: مشخصات  کیت های  BIOKIT
:: مشخصات  کیت های CALBIOTECH
:: مشخصات  کیت های VIRO-IMMUN
چاپ فرم های آزمایشگاهی فاسکو
:: فرم هدایت الکتریکی آب مقطر
:: فرم ثبت دمای انکوباتور
:: فرم ثبت دمای یخچال
برترين كاربران دهمین دوره رقابت فاسكو 
: rashidi[امتیاز 0]
: Nosrati1386[امتیاز 0]
: Abbas_Nakhjavani[امتیاز 0]
4 : chello[امتیاز 0]
5 : nasri[امتیاز 0]

لیست کامل برترین های فاسکو
  
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

هایپر گلیسمی, میوگلوبین, هاشمی, کارسينوم, اینترلوکین۲ , خطا های پره آنالیتیکال, کار و کاریابی آزمایشگاهی, خلاصه روش کار کیت های کمپانی CALBIOTECH , میکرومتر, ﻣﻨﻮﮐﻠﻮﻧﺎل, دکترای علوم آزمایشگاهی, میکروب شناسی, فیبروتیک, گلوکز-مانوز-گلاکتوز-فروکتوز, استئوبلاست, کپسول بومن پرفوزیون یا فیلتراسیون, لاتکس, فلاژلي, تعرفه‌ها, بلاد آگار, گرانول, اخبار آزمایشگاهی, پیوندی, آنتي‌اكسيداني, هایپربیلی, همولیز, Persijas, Urine, lymphocyte, rotavirus, بیماری ایدز , امولسیون کننده, هایپرسگمانتاسیون, ترشحات عفونی, آزمایشگاه سینا شرق, نوتروفيل, آقای دکتر حسین الماسیان , PDW, هیرسوتیسم‌, سيناپتوفيزين, ريكامبينانت, فسفوایپید, آرتروپودا, هورمونهای, trigeminal, میوگلوبین, آسکاریس, پلی پوزیس, Rouleaux, آنتي بيوتيك, کووت, بيوتيکي, تمام قسمت های دستگاه گوارش, نمودارهای, نسخه‌های, sample, کمپلمان, بيوتروريستي, پلاکت‌ها, لکه های ‌ برافروخته و ارغوانی رنگ, billirubin, عفونت های تنفسی در زمستان, دگزامتازون, бакæлæн, میکروسکوپ, مسمومیت, واكسيناسيون, گلوکورونیک, استافیلوکک, لوسین,