جستجوی عبارت : فارمد آوران سبز
نتایج : 3 مورد
فیلتر نتایج :

محصولات

درخواست ها

شرکت ها

فارمد آوران سبز

تاریخ ارسال: سه‌شنبه، 18 دي 1397

خدمات: آموزشی

توضیحات : واحد آموزشی شرکت با برگزاری دوره های تخصصی در زمینه علوم آزمایشگاهی به متقاضیان شرکت کننده در این دوره ها گواهی آموزشی اعطا می نماید.

جزئیات شرکت ارسال درخواست
گروه نوآوران تکنولوژی زیستی

تاریخ ارسال: سه‌شنبه، 17 اسفند 1395

خدمات: فروش الایزا ریدر و الایزا واشر کمپانی بایو تک امریکا

توضیحات : تهیه و توزیع کلیه تجهیزات الایز ا انواع الایزا ریدر و واشر الایزا پلیت و لوازم یکبار مصرف الایزا از کمپانی گرینر آلمان

جزئیات شرکت ارسال درخواست
فارمد آوران سبز

تاریخ ارسال: چهار‌شنبه، 19 دي 1397

خدمات: در اين شرکت با بهره گيري از لوازم و تجهيزات كامل و پيشرفته عمليات كنترل كيفي به بهترين نحو انجام پذیرفته و کیت ها با رعایت زنجیره سرد تحویل مصرف کننده می گردند. خدمات پس از فروش ، شامل مواردی از قبیل مشاوره های علمی ، کمک به کنترل کیفی تست ها در قالب طرح رایگان کنترل کیفی فاسکو با سرم کنترل های بایورد و نیز بررسی و پیگیری اشکالات مربوط به کیت ها می باشد.

توضیحات : شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز در پنجم فروردین ماه سال ۱۳۸۰ با هدف تحقیق ، تولید و توزیع کیت های تشخیصی آزمایشگاهی با بهترین کیفیت تأسیس شد. در همین راستا فعالیت گسترده ای را در زمینه همکاری انحصاری با تولید کنندگان واقعی کیت های تشخیص طبی در اروپا و امریکا شروع کرده است و هم اکنون توانسته با ارائه بیش از یکصد نوع محصول ، نیازمندیهای آزمایشگاه های تشخیص طبی صاحب نام کشور را تأمین کرده است. تمامی کیت های الایزای پنل های هورمونی، عفونی، تومور مارکرها، هپاتیت و سرولوژی قابل ارائه این شرکت دارای تأییدیه های بین المللی همچون FDA امریکا ، CE اروپا و آزمایشگاه رفرانس ایران می باشند .

جزئیات شرکت ارسال درخواست