,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  چه زمانی تب جدی است ؟؟؟؟
  تاریخ : ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۰ اسفند  [22:4]  

چه زمانی تب جدی است؟

نگران نباشید تب یک مکانیسم دفاعی طبیعی است که معمولا با عفونت ایجاد شده است. افزایش دمای بدن باعث تعدادی از فرآیندهای داخلی طراحی شده برای از بین بردن باکتری و میکروب هایی است که شما را مریض می کند. این است که چرا مهم است که تب را سرکوب نکنیم.
درجه حرارت طبیعی بدن در حدود 98.6 فارینهایت ( 35.8 درجه سانتی گراد ) است اگر افزایش دمای بدن شما با 1- 5 درجه است معمولا نگرانی ایجاد نمی کند. با توجه به نظر کلینیک مایو، تب زیر 103 فارینهایت ( 39.4 درجه سانتی گراد ) در بزرگسالان جدی نیست.
با این حال، برای نوزادان زیر سن 3 ماه، حتی یک درجه حرارت کمی بالا می تواند مشکل ساز باشد. در صورتی که نوزاد شما یک درجه حرارت رکتال بالای 100.4 فارینهایت ( 38 درجه سانتی گراد ) دارد فوراً کودک خود را نزد یک دکتر ببرید.

1. اکیناسه

اکیناسه یک گیاه قدرتمندی است که برای قرن ها استفاده می شود شروع استفاده در بومیان آمریکا بوده است. مطالعات علمی نشان می دهد که نوشیدن چای اکیناسه در زمانی که شما شروع به احساس تب دارید سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند. این کمک خواهد کرد که شما به عفونت ضربه زده و سریعتر از شر تب خلاص شوید. شما می توانید انواع چای حاوی اکیناسه را در اکثر فروشگاه های مواد غذایی سالم پیدا کنید.

2. زنجبیل

راه دیگر برای درمان تب های کم، استفاده از زنجبیل است. زنجبیل خاصیت ضد باکتریایی دارد و در برابر تب، سرفه و دیگر علائم شایع موثر است. چای مبتنی بر زنجبیل در فروشگاه مواد غذایی وجود دارد همچنین شما می توانید در خانه از ریشه زنجبیل قطعه قطعه استفاده کنید.

3. نوشیدن مقدار زیادی مایعات

مایعات برای کمک به تنظیم درجه حرارت بدن، گرگرفتگی از میکروب های ناخواسته و کمک به عملکرد بدن شما همواره مهم است. اگر شما احساس تب دارید مطمئن شوید مقدار زیادی آب و مایعات دیگر را می نوشید.

4. خواب، خواب و خواب بیشتر

شاید بهترین راه برای خلاص شدن از تب خفیف استراحت باشد بنابراین بدن شما با استراحت برای مبارزه با میکروب های دریافتی انرژی و زمان لازم را پیدا می کند.

 

 منبع:رژیم سلامت
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه عرب
fatemeh arab
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

میگرن, میکروپلیتها, اختلالات چندگانه اندامها, ژن pole یا POLD1, روش توربیدومتری, هماگلوتیناسیون, هیدروکسی, گرانولهاي, آگلوتینه, شیزونت انگل, اثنی عشر, سنسورهاي, آنیون, خون شناسی , مویرگهاست, مشکلات کلیوی, میتوکندریایی, تورم شکم, smear, تغذیه پزشکی, گلیسرول, هماگلوتیناسیون, ميكروبيولوژي, تست H.pylori, سیتوپلاسمی, اسپکتینومایسین, ارتقای کیفیت سلامت دهان و دندان, فواصلی, اسيد اسکوربيک ( ويتامينC ) , نوتروفيل, ﻣﻮﻟﮑﻮلﻫﺎي, ترومبوسایتوزیس, مراكز آموزشي درماني همدان, نوکلئیک, افزایش وزن, هموگلوبین, آدرنرژیک, میکروبیولوژیکی, كاناليكولار, ویروس هپاتیت C, اپيتليال, کتاب DIAGNOSTIC MICROBIOLOGY, پروترومبین, الیگوساکاریدی, سيمون, marrow, چاقی, ميكروارگانيسم, لوسمي, درون هسته سلول‌های کلیه, ميكروائروفيل, دفع زباله عفونی, تسکین گلودردهای ویروسی, اتوایمون تیروئید, inhibitor, چرا پروتئوس سوارمینگ دارد, فاسيولوز, کونژوگه, فنول‌های, كليه, rubella, جامعه علوم آزمایشگاهی, Microcyte, دیابت نوع 2 یا غیر وابسته به انسولین, روماتیسم, رژیم غذایی پرچرب, دستگاه‌هاي تمام اتوماتيك الايزا, استافیلوکک, استات, اوکسی‌توسین,