,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  خطرهای برنزه کردن پوست
  تاریخ : ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند  [22:57]  

خطرهای برنزه کردن

ممکن است به برنزه شدن پوست علاقمند باشید، اما برنزه بودن به معنای پوستی آسیب دیده است.وقتی رنگ پوست تان در آفتاب و محیط بیرون برنزه می شود به پوست خود صدمه زده اید.چه حالا و چه دیرتر در معرض اشعه UV بودن خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد. همچنین ممکن است موجب داشتن پوست ی چروک و زمخت و لکه دار شود. می توانید از یک کرم برنزه استفاده کنید که واقعا مانند برنزه شدن در معرض آفتاب است. استفاده مداوم از لوازم برنزه کننده میتواند به حساس شدن پوست  ، آکنه و جوش و خطر ابتلا به ملانوما ( کشنده ترین سرطان پوست ) را تا هشت برابر افزایش می دهد.

برنزه شدن ظاهری

برای برنزه شدنی بی ضررتر، از محصولات برنزه کننده و بدون نور آفتاب استفاده کنید. باعث رنگ گرفتن صورتتان می شود ودر انواع مختلفی مثل لوسیون،اسپری و ماسک عرضه می شود. یا از یک رنگ پاش استفاده کنید که متخصص زیبایی آن را روی صورتتان اسپری کند. برای یک روش سریع از کرم برنزه کننده استفاده کنید. با یک ماسک برنزه باز هم نیاز دارید تا پوستتان را از نور آفتاب محافظت کنید. زیرا فقط کرم پودری است که ظاهربرنزه زیبایی ایجاد می کند.

منبع: برگرفته از وب سایت نمناک

 
0 4 4
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

توكسوپلاسما, كليوي, ميوگلوبين, حمله قلبی, Hepatica, وبلاگ دوستان آزمایشگاهی , اپی‌نفرین, مانيتورينگ, محققین فنلاندی, مجله American College of Cardiology , نانو, واﮐﺴﯿﻨﺎﺳﯿﻮن, انگل شیستوزوما(schistosoma) در عروق خونی, آنتی بادی, كونژوگه, آلبیکنس, پوکس, نوتروفيل, رفرانس, کشت‌های خون مثبت و سینوزیت, امینواسیل, پلاسماسل, آمینوترانس, میکروبها, تری گلیسیرید, فنول, CML, پيلوري, محدوده نرمال, كارآزمايي, گاما, ترموسايكلرها, سارکوئیدوز, hatching, ویروسها, کورنل, سیگنال, هیدروژن, ویروس, باکتریوفاژ, کیتریدیال, ساختمان و غلظت ترومبین , پراکسید, گزیلوز, پیشگیری و درمان بیماری‌های اسهالی, وسیکورکتال, لاکتوز, تفسیر PSA, کاریوزوم, بیماری گوشه, UBT, ﮐﻮﻧﮋوﮔﻪ, میکروبی, چای, استرس‌های, مصرف مکمل ویتامین D , نانوگرم, هورمون‌ها, تیروکسین, عفونتهای باکتریایی, قرصهای مکمل لپتین, لوسیفراز, آپوسرولوپلاسمین, امور آزمایشگاهی, شیوع هلیکوباکتر پیلوری, ویتامین‌ها, دکترای حرفه ای علوم آزمایشگاهی, ميانگين, ماکروفاژها, دستگاه ویداس,