,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  خطرهای برنزه کردن پوست
  تاریخ : ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند  [22:57]  

خطرهای برنزه کردن

ممکن است به برنزه شدن پوست علاقمند باشید، اما برنزه بودن به معنای پوستی آسیب دیده است.وقتی رنگ پوست تان در آفتاب و محیط بیرون برنزه می شود به پوست خود صدمه زده اید.چه حالا و چه دیرتر در معرض اشعه UV بودن خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد. همچنین ممکن است موجب داشتن پوست ی چروک و زمخت و لکه دار شود. می توانید از یک کرم برنزه استفاده کنید که واقعا مانند برنزه شدن در معرض آفتاب است. استفاده مداوم از لوازم برنزه کننده میتواند به حساس شدن پوست  ، آکنه و جوش و خطر ابتلا به ملانوما ( کشنده ترین سرطان پوست ) را تا هشت برابر افزایش می دهد.

برنزه شدن ظاهری

برای برنزه شدنی بی ضررتر، از محصولات برنزه کننده و بدون نور آفتاب استفاده کنید. باعث رنگ گرفتن صورتتان می شود ودر انواع مختلفی مثل لوسیون،اسپری و ماسک عرضه می شود. یا از یک رنگ پاش استفاده کنید که متخصص زیبایی آن را روی صورتتان اسپری کند. برای یک روش سریع از کرم برنزه کننده استفاده کنید. با یک ماسک برنزه باز هم نیاز دارید تا پوستتان را از نور آفتاب محافظت کنید. زیرا فقط کرم پودری است که ظاهربرنزه زیبایی ایجاد می کند.

منبع: برگرفته از وب سایت نمناک

 
0 4 4
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

ویروس, pRB, وزنه, همولیتیک, ویروس, نیتروفنیل, مراكز آزمايشگاهي, فيزيكي, وریدهای, کونژوگه, ترشح سرتونین, لوکوموتور, کربوهیدرات, پروتینی, میکرومتر, آدنوزین, ميكروسكوپ, پيروات, تهوع, نسخه‌بردار, نوکلئوتید, سیلیکون, هیپوکسی, Tween, ائوزينوفيل, كتاب بيوشيمي, داروي گياهي انعقاد خون, استافيلوكوكي, واکسیناسیون, اتوآنالايزرها, لابراتوار, پژوهش‌ها, نظم در ساختار کدون , منشا نور, باکتریوفاژها, نفلومتری, استرپتوکوک, نانوباکتر, انجمن Osteopathic, متدولوژي, ویروسها, نئوفورمنس, ASO, آورﺗﺮﯾﻦ, کمپلمان, كيت كمولومينسنس , لیکوپن‌های, گلوكورونيله, صحت و دقت بیشتر نتایج آزمایشات, کریستال‌های, Pseudoparasite, ورمیکولاریس, رتيكوآندوتليال, نمونه خلط, تیفوئید, Diff: مخفف و مختصر شده differential, مولکول‌های, آب, Medicinal, کوکوسها, ائوزینوفیلی, عفونت های باکتریایی, ترنس, هیدرات, هموگلوبین, ميكروبيولوژي, لنفاوي, GolfePersique, ایجاد محیط بی هوازی, مرجع,