,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  خطرهای برنزه کردن پوست
  تاریخ : ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند  [22:57]  

خطرهای برنزه کردن

ممکن است به برنزه شدن پوست علاقمند باشید، اما برنزه بودن به معنای پوستی آسیب دیده است.وقتی رنگ پوست تان در آفتاب و محیط بیرون برنزه می شود به پوست خود صدمه زده اید.چه حالا و چه دیرتر در معرض اشعه UV بودن خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد. همچنین ممکن است موجب داشتن پوست ی چروک و زمخت و لکه دار شود. می توانید از یک کرم برنزه استفاده کنید که واقعا مانند برنزه شدن در معرض آفتاب است. استفاده مداوم از لوازم برنزه کننده میتواند به حساس شدن پوست  ، آکنه و جوش و خطر ابتلا به ملانوما ( کشنده ترین سرطان پوست ) را تا هشت برابر افزایش می دهد.

برنزه شدن ظاهری

برای برنزه شدنی بی ضررتر، از محصولات برنزه کننده و بدون نور آفتاب استفاده کنید. باعث رنگ گرفتن صورتتان می شود ودر انواع مختلفی مثل لوسیون،اسپری و ماسک عرضه می شود. یا از یک رنگ پاش استفاده کنید که متخصص زیبایی آن را روی صورتتان اسپری کند. برای یک روش سریع از کرم برنزه کننده استفاده کنید. با یک ماسک برنزه باز هم نیاز دارید تا پوستتان را از نور آفتاب محافظت کنید. زیرا فقط کرم پودری است که ظاهربرنزه زیبایی ایجاد می کند.

منبع: برگرفته از وب سایت نمناک

 
0 4 4
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

نانودارو, آندورفین, نحوء گزارش مرفولوژی RBC, سولفوساليسيليك, متابولیسمی, هیبریدی, نوتروفیل, همولیز, انفراکتوس, اسپیکول, رشته آسیب شناسی, mucosa, Pseudoparasite, فارمدآوران, آزروفیل, مغز و قلب, ویسکوزیته, جامعه علوم آزمایشگاهی, سيلندرهاي گلبول سفيد در عفونت كليوي, ایوانوسکی, بیماری کرون, quinqueradiata, ایزوسپورا, مادرزادی, میکروب, تومورهای, مقعرالطرفین, غدد لنفاوی, علائم غلظت خون, آنترو, هیپوتالاموسی, RB, شیلومیکرون‌ها, ویتامین, آنافيلاكسي, کشت خون, GolfoPérsico, کریستالوگرافی, حاملگی, میکروارگانیسم, كونژوگه, متهموگلوبین, متابولیزم, پیامک‌ها, میکرو, میکروب هلیکوباکتر پیلوری, رژیم غذایی, اورئوس, کلسیمی, اپیتلیال, ارگانیسم‌ها, FASTING, قارچ اسکلروتیوم گلوتامیکوم, اچ‌آی‌وی, هليكوباكتر, نفرون, پروستات , میانگین, گلبول, روش استاندارد شمارش اسپرم, مينور, هموگلوبین, سارکوئیدوز, نمونه‌گيري, پارانشيم, پارا, اووسیست یا شیزونت انگل, specimen, گلوتامیک, ميكروبيولوژي,