,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  خطرهای برنزه کردن پوست
  تاریخ : ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند  [22:57]  

خطرهای برنزه کردن

ممکن است به برنزه شدن پوست علاقمند باشید، اما برنزه بودن به معنای پوستی آسیب دیده است.وقتی رنگ پوست تان در آفتاب و محیط بیرون برنزه می شود به پوست خود صدمه زده اید.چه حالا و چه دیرتر در معرض اشعه UV بودن خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد. همچنین ممکن است موجب داشتن پوست ی چروک و زمخت و لکه دار شود. می توانید از یک کرم برنزه استفاده کنید که واقعا مانند برنزه شدن در معرض آفتاب است. استفاده مداوم از لوازم برنزه کننده میتواند به حساس شدن پوست  ، آکنه و جوش و خطر ابتلا به ملانوما ( کشنده ترین سرطان پوست ) را تا هشت برابر افزایش می دهد.

برنزه شدن ظاهری

برای برنزه شدنی بی ضررتر، از محصولات برنزه کننده و بدون نور آفتاب استفاده کنید. باعث رنگ گرفتن صورتتان می شود ودر انواع مختلفی مثل لوسیون،اسپری و ماسک عرضه می شود. یا از یک رنگ پاش استفاده کنید که متخصص زیبایی آن را روی صورتتان اسپری کند. برای یک روش سریع از کرم برنزه کننده استفاده کنید. با یک ماسک برنزه باز هم نیاز دارید تا پوستتان را از نور آفتاب محافظت کنید. زیرا فقط کرم پودری است که ظاهربرنزه زیبایی ایجاد می کند.

منبع: برگرفته از وب سایت نمناک

 
0 4 4
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

اپتيليال, نوتروفیلهایی, موم, هورمون DHT, فیبروکیستیک, داروهای تجویز شده توسط پزشک, Creatinine, مولکولهای, گوجه‌فرنگی, آرتریولها, مکانيسم توقف چرخه سلولي, ميكروسكوپ, ویتامین, لاروزا, ويروسEB, هماتولوژي, آدنوم, فیبر و فلاوونوئید, كتاب بيوشيمي, ویتامین, انواع کورتون‌ ها, اپیدمیولوژی, میکروارگانیسمهای, فاسکویی, بيماري‌ هوچكين‌, تفاوت بیلی روبین مستقیم (Direct) و بیلی روبین غیر مستقیم (Indirect), هموستاز گلوکز, کروناویروس, عفونت‌های, بیلیروبینوری, neoformans, شوره سر, میکروراگانیسم, شيگلا, تجهیزات پزشکی, لوسمي, کروموزومها, الیگومنوره, آدیسون, میکروب , لکه, تزریق آمپول, اختصارات و اصطلاحات آزمايشگاهي – بيوشيمي, هیدرولازهاست, انسولین, لقاح آزمایشگاهی, پرپوس, میکروارگانیسم‌ها, ایمونوگلوبولین, پلیمریزه, پنتوزها, لاکتوفرین, دگزامتازون, ترومبولیتیک, نیش, دکتر سید حسن هاشمی, ویروسها, سولفانیلیک, گیمسا, سیستماتیک, علوم آزمايشگاهيان ايران, aeruginosa, توكسوپلاسموز, marrow, تب دانگ خونی, نوزادان, تيروئيدي, میکروسکوپی, Bull's eye, لوله نفرون,