,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  خطرهای برنزه کردن پوست
  تاریخ : ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند  [22:57]  

خطرهای برنزه کردن

ممکن است به برنزه شدن پوست علاقمند باشید، اما برنزه بودن به معنای پوستی آسیب دیده است.وقتی رنگ پوست تان در آفتاب و محیط بیرون برنزه می شود به پوست خود صدمه زده اید.چه حالا و چه دیرتر در معرض اشعه UV بودن خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد. همچنین ممکن است موجب داشتن پوست ی چروک و زمخت و لکه دار شود. می توانید از یک کرم برنزه استفاده کنید که واقعا مانند برنزه شدن در معرض آفتاب است. استفاده مداوم از لوازم برنزه کننده میتواند به حساس شدن پوست  ، آکنه و جوش و خطر ابتلا به ملانوما ( کشنده ترین سرطان پوست ) را تا هشت برابر افزایش می دهد.

برنزه شدن ظاهری

برای برنزه شدنی بی ضررتر، از محصولات برنزه کننده و بدون نور آفتاب استفاده کنید. باعث رنگ گرفتن صورتتان می شود ودر انواع مختلفی مثل لوسیون،اسپری و ماسک عرضه می شود. یا از یک رنگ پاش استفاده کنید که متخصص زیبایی آن را روی صورتتان اسپری کند. برای یک روش سریع از کرم برنزه کننده استفاده کنید. با یک ماسک برنزه باز هم نیاز دارید تا پوستتان را از نور آفتاب محافظت کنید. زیرا فقط کرم پودری است که ظاهربرنزه زیبایی ایجاد می کند.

منبع: برگرفته از وب سایت نمناک

 
0 4 4
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

مکمل‌ها, کپسید, سولفوریک, گرانو‌ل‌ها, پزشکان, lymphocyte, UREAE, کروموزوم Y انسانی, FlhD و FlhC, بتاهیدروکسی, كموتراپي, ژنتیک, سلول های دیواره داخلی شریان ها, پلاسمیدها, فاگوسیت, نایکوکارد, دیستوماتوز, سودوموناس, استریلیتی, رژیم چرب, میكروبی, ماکروسیتوز, وبیوسنتز, اينتراستيشيل, میکروارگانیسم‌های مفید, كم‌خوني‌, ماركرها, هیپرگلیسینمی, نانودماسنجی, mucosa, پلیتها, طبقه بندی ویروسها , تخمدان, تفسیر الکتروفورز, راديواكتيو, پلاسما, اتوآگلوتیناسیون, افزایش فعال کننده پلاسمینوژن, لنفوم, همولیز, هيستوپلاسما, ورزشكاران استقامتی و قدرتی , تهوع استفراغ, محسوس, آگاروز, چاهک, سلول های ریه, anti-microbial, سانتريفوژ, اسكولكس, ویروس, نوکلوئیک, ویتامین, علل كاهش وزن مخصوص ادرار, اندكس mcv, APO A, نوکلئیک, بیماری های قلبی , Biomacromolecules, بيماري هاي قلبي و عروقي, نشخیص, پسوریازیس, Triclabendazole, کوالانسی, دیابت و استرس اکسیداتیو, آبريزش, تست TOXO IgM, مقدار بيش از حد رطوبت, بیماران دیابتی, كلبسيلا,