,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  خطرهای برنزه کردن پوست
  تاریخ : ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند  [22:57]  

خطرهای برنزه کردن

ممکن است به برنزه شدن پوست علاقمند باشید، اما برنزه بودن به معنای پوستی آسیب دیده است.وقتی رنگ پوست تان در آفتاب و محیط بیرون برنزه می شود به پوست خود صدمه زده اید.چه حالا و چه دیرتر در معرض اشعه UV بودن خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد. همچنین ممکن است موجب داشتن پوست ی چروک و زمخت و لکه دار شود. می توانید از یک کرم برنزه استفاده کنید که واقعا مانند برنزه شدن در معرض آفتاب است. استفاده مداوم از لوازم برنزه کننده میتواند به حساس شدن پوست  ، آکنه و جوش و خطر ابتلا به ملانوما ( کشنده ترین سرطان پوست ) را تا هشت برابر افزایش می دهد.

برنزه شدن ظاهری

برای برنزه شدنی بی ضررتر، از محصولات برنزه کننده و بدون نور آفتاب استفاده کنید. باعث رنگ گرفتن صورتتان می شود ودر انواع مختلفی مثل لوسیون،اسپری و ماسک عرضه می شود. یا از یک رنگ پاش استفاده کنید که متخصص زیبایی آن را روی صورتتان اسپری کند. برای یک روش سریع از کرم برنزه کننده استفاده کنید. با یک ماسک برنزه باز هم نیاز دارید تا پوستتان را از نور آفتاب محافظت کنید. زیرا فقط کرم پودری است که ظاهربرنزه زیبایی ایجاد می کند.

منبع: برگرفته از وب سایت نمناک

 
0 4 4
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

سرطان سینه , استافیلوکک, هیدروژنی, پورفیرین, ناپایایی, ارتومیسکو, دوازدهه, سرطان خون, هیپرانسولینمی, کوتیکول, يرسينيا, انتي بادي عاي بلوکان, هیدروژنی, LIA, Lipids, دیابت، بیماری MS، سرطان، بیماری های قلبی و افسردگی, سرطان سینه در مردان , گلومرولی, پونکسیون, هماگلوتیناسیون, میکروسکوپ, میوکارد), متیلن, التهاب کیسه صفرا, مطالعات آزمایشگاهی, آنتی بیوتیک , الكترونيك, لكوسيت, پلي‌مراز, ویروس, نمونه گیری , آندروژن, پستانداران, عفونتهای ویروسی, گلوبول‌های, تومورمارکرها, سعيد ناصري , اکتینومیست, کوهلر و میلستین, آندومتر, تروپونین, عضله, عفونت شديد سيستم اعصاب مركزي, الکالین, نامیرای, FASTING BLOOD SUGAR, ویروسی, سیلین, کلرانفنیکل, ضدسرطانی, علل افزايش وزن مخصوص ادرار, تغییرات مزد و حقوق, گرانولهاي سيتوپلاسمي, اپیدمیولوژی, مالاریا, هورمون‌های, رگ های خونی, انفارکتوس, چربی‌های حیوانی, تیمیدین, کارسینومای, هیپوفیزی, مونوسیتهای, پارچه‌های ضد میکروب, سنگوئینوم, كلسیم, اریتماتوس, Rh, هایپرکرومیا, هموگلوبین,