,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  خطرهای برنزه کردن پوست
  تاریخ : ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند  [22:57]  

خطرهای برنزه کردن

ممکن است به برنزه شدن پوست علاقمند باشید، اما برنزه بودن به معنای پوستی آسیب دیده است.وقتی رنگ پوست تان در آفتاب و محیط بیرون برنزه می شود به پوست خود صدمه زده اید.چه حالا و چه دیرتر در معرض اشعه UV بودن خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد. همچنین ممکن است موجب داشتن پوست ی چروک و زمخت و لکه دار شود. می توانید از یک کرم برنزه استفاده کنید که واقعا مانند برنزه شدن در معرض آفتاب است. استفاده مداوم از لوازم برنزه کننده میتواند به حساس شدن پوست  ، آکنه و جوش و خطر ابتلا به ملانوما ( کشنده ترین سرطان پوست ) را تا هشت برابر افزایش می دهد.

برنزه شدن ظاهری

برای برنزه شدنی بی ضررتر، از محصولات برنزه کننده و بدون نور آفتاب استفاده کنید. باعث رنگ گرفتن صورتتان می شود ودر انواع مختلفی مثل لوسیون،اسپری و ماسک عرضه می شود. یا از یک رنگ پاش استفاده کنید که متخصص زیبایی آن را روی صورتتان اسپری کند. برای یک روش سریع از کرم برنزه کننده استفاده کنید. با یک ماسک برنزه باز هم نیاز دارید تا پوستتان را از نور آفتاب محافظت کنید. زیرا فقط کرم پودری است که ظاهربرنزه زیبایی ایجاد می کند.

منبع: برگرفته از وب سایت نمناک

 
0 4 4
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

رفرکتومتر, واکنشـهای, هوازی‌های, بيمارستانها, واکسن, فیکس, علوم آزمايشگاهي, نانولایه‌های, لنفوپروليفراتيو, Cholestrol, توکسین, آسکاریس, اگزالیک, آندروژنیکی, آزمایش, سلولزی, انواع سرطان خون, ويمنتين, میکروبیولوژی, درمان سریع‌تر سرطان , فاگوسیته, BioRad Control, پروتئین دیستروفین, لپتین, hatching, سمپلینگ, فلوئورسانس, غربالگری, میکروسکوپ الکترونی, ویروسها, پلاسمیدها, تضمین کیفیت در بخش نمونه گیری, هيبريداسيون, FFP, ميكروتيشتر, PTTیعنیPartial Thromboplastin Time, کریمه, عفونت مجاری ادراری, هلیکوباکتر, ساکاریدها, آندرولوژی, بیوشیمی, ديابت, سرخرگ های کرونر قلب, اوکسیتوسین, تستهای, فیبریل, عفونت‌ها, نيپاويروس, Synechocystis باکتری‌های تک سلولی, لومینسانس, موم, ریبونوکلئاز, کلیندامایسین, سرخک, نرمی استخوان , هضم و متابولیسم , نظم در ساختار کدون , کلنی, آمینازها, از بین بردن جوشهای سر سیاه, تغییرات مزد و حقوق, گوشت, Lanceolatum, Acute Myeloid Leukemia- AML, مویرگهای, Biomedical, سایکولوژیک, فناوري, HCL,