,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  خطرهای برنزه کردن پوست
  تاریخ : ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند  [22:57]  

خطرهای برنزه کردن

ممکن است به برنزه شدن پوست علاقمند باشید، اما برنزه بودن به معنای پوستی آسیب دیده است.وقتی رنگ پوست تان در آفتاب و محیط بیرون برنزه می شود به پوست خود صدمه زده اید.چه حالا و چه دیرتر در معرض اشعه UV بودن خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد. همچنین ممکن است موجب داشتن پوست ی چروک و زمخت و لکه دار شود. می توانید از یک کرم برنزه استفاده کنید که واقعا مانند برنزه شدن در معرض آفتاب است. استفاده مداوم از لوازم برنزه کننده میتواند به حساس شدن پوست  ، آکنه و جوش و خطر ابتلا به ملانوما ( کشنده ترین سرطان پوست ) را تا هشت برابر افزایش می دهد.

برنزه شدن ظاهری

برای برنزه شدنی بی ضررتر، از محصولات برنزه کننده و بدون نور آفتاب استفاده کنید. باعث رنگ گرفتن صورتتان می شود ودر انواع مختلفی مثل لوسیون،اسپری و ماسک عرضه می شود. یا از یک رنگ پاش استفاده کنید که متخصص زیبایی آن را روی صورتتان اسپری کند. برای یک روش سریع از کرم برنزه کننده استفاده کنید. با یک ماسک برنزه باز هم نیاز دارید تا پوستتان را از نور آفتاب محافظت کنید. زیرا فقط کرم پودری است که ظاهربرنزه زیبایی ایجاد می کند.

منبع: برگرفته از وب سایت نمناک

 
0 4 4
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

اصول و مبانی الایزا, نوژن, کریستال‌های, گلوبول‌های, باكتري اشرشیاكولی, شوك هيپوولميك, پروتئازی, واﮐﺴـﻦ, مولکولی, هماتولوژی, کنژوگه, پاتوژنهای, نمک, هپاتيك, plasma, بریگام, اسید سولفوریک, RPR, تست, هليكوباكتر, مسمومیت غذایی, هیدروکسی, آزمايشگاه هاي تشخيص طبي, همولیتیک, كپسولاتوم, ﺗﮑﻨﯿﮏ, ديابتي, کراسینگ, كارآزمايي, مگالوبلاستی, آنتی‌بیوتیک, لرزش دست ها و سر, گرانولهای, كيت هاي آزمايشگاهي الايزا, NaCl, پستانداران, تریپنوفان, پلاسمیدها, توت فرنگی, هلیکوباكتر, شیستوزومیازیس, Immunodeficiency, داروهای کورتونی, کووالانسی, پیوند عضو , کشف پنی سیلین, دﺗﺮﺟﻨﺖ, نوتروفیلها, پروستات, ویتامین, مدارک آزمایشگاه, عفونت مزمن ریه, نانوالیاف, ائوزينوفيل, پیراپزشکی, Rh, سياه زخم , اتوایمون تیروئید, مغزی-نخائی, ویروس, شيوع كمبود ويتامين دي, قسمت‌های پایینی شکم, شیزونت انگل, کولامین, علل بروز آفت دهان, Trichomonas, درمان پرکاری تیروئید, هوچکین, آدنوکارسینوم, كلروميستين,