,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  همه چیز در مورد آکنه
  تاریخ : ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند  [22:44]  

همه چیز در مورد آکنه

چرا آکنه زمانی که نوجوان هستید ایجاد می شود؟ بلوغ سبب می شود بدنتان هورمون های بیشتری تولید کند، که باعث می شود بدنتان سبوم- نوعی چربی که از منافذ پوست بیرون می آید- بیشتری تولید کند. سبوم و سلول های مرده بیش از حد می توانند منافذ پوست را مسدود و باعث تجمع باکتری ها شوند. باکتری ها در این محیط پیشرفت کرده و آکنه شروع می شود. آکنه می تواند انواع مختلفی مانند سرسفید، سرسیاه و جوش داشته باشد.

 

درمان آکنه

چگونه آکنه را درمان کنیم

آکنه ها را فشار ندهید! فشار دادن ممکن است باعث عفونت و خراش دائمی شود.در عوض به فروشگاهی بروید که بتوان در آن محصولات ضد آکنه یافت. آن ها به صورت لوسیون، کرم، ژل و پد موجود هستند. صبور باشید، ممکن است 8 هفته طول بکشد تا اثر کنند. و دستورها را به دقت دنبال کنید. استفاده بیش از حد و یا به دفعات زیاد ممکن است پوستتان را دچار حساسیت کند و لکه های بیشتری ایجاد نماید. اگر آکنه شما بسیار بد است، از یک متخصص پوست کمک بگیرید.

برای درمان آکنه ها از روش میکرودرم ابریژن نیز میتوانید استفاده کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از وبلاگ میکرودرم چیست؟ استفاده کنید . 

مخفی کردن لکه ها

برای نامحسوس ساختن لکه ها، می توانید آن ها را با لوازم آرایش فاقد چربی بپوشانید. فونداسیون می تواند قسمت های بزرگ پر از آکنه را بپوشاند. کانسیلرقسمت های کوچک تری را می پوشاند. کانسیلر با تن سبز می توانند قرمزی را کم کنند.می توانید همزمان آکنه را مخفی و درمان کنید با کرم ها و کانسیلرهایی که حاوی اسید سالیسیلیک و بنزوئیل پراکسید هستند . استفاده از هر محصولی که پوستتان را آزار می دهد یا آکنه های بیشتری ایجاد می کند را متوقف کنید. 

منبع: برگرفته از مقاله پوست و مو نمناک
0 2 2
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

ویسکوزیته, میکروب, حرکت سوارمینگ, ماكروفاژ, فاسكويي, خال‌های بدخیم, خونريزي نقطه اي, نشخیص, باكتري سالمونلاتيفي , toxoplasma, متخصص قارچ شناسی, گلوبين, هيپوكروم, باکتریوفاژ, میکروسکوپ, hCG, مصرف لبنیات, کاهش اثرات آلودگی هوا در بدن, نانوباکتر, آسکاریس, بیوگرام, لبنیات, بيوپسي‌هاي, کمبود مواد معدنی و ویتامین ها, UBT, بيماريهاي مخاطي, گروه نایروویروس (Nairovirus, كست WBC, ﻣﯿﺴﻞ, كمپاني Spinreact, لوپ, ابتلا به سرطان معده, گیلاس, تروپونین, تولید دپامین, نانوباکترها, اگزیلاریس, دستاوردهای, هیپرپلازی, Eclips, تومورمارکرها, ويتامين, میکروب شناسی, PCR, Toxoplasma gondii infection, نکروز, کامپوزیت, تجمع باکتری ها , Shigella, گلوتارآلدئید, پنومونیه, اکستریموفیل, گالاکتوز, لوح ارتقای کیفیت, فیلوباکترها, ميكروارگانيسم, ویروس واریسلا-زوستر, آنتی زن - آنتی بادی, باکتریهایی, تفسير, ربات iCub, فسفولیپید, ماکروسیتیک, زیست شناسی سلولی و مولکولی, انتروبیوس, ضعف ماهیچه‌ها, سندرم فریاد گربه, توکسیک, میکروبهای, ایمونوتراپی,