,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  همه چیز در مورد آکنه
  تاریخ : ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند  [22:44]  

همه چیز در مورد آکنه

چرا آکنه زمانی که نوجوان هستید ایجاد می شود؟ بلوغ سبب می شود بدنتان هورمون های بیشتری تولید کند، که باعث می شود بدنتان سبوم- نوعی چربی که از منافذ پوست بیرون می آید- بیشتری تولید کند. سبوم و سلول های مرده بیش از حد می توانند منافذ پوست را مسدود و باعث تجمع باکتری ها شوند. باکتری ها در این محیط پیشرفت کرده و آکنه شروع می شود. آکنه می تواند انواع مختلفی مانند سرسفید، سرسیاه و جوش داشته باشد.

 

درمان آکنه

چگونه آکنه را درمان کنیم

آکنه ها را فشار ندهید! فشار دادن ممکن است باعث عفونت و خراش دائمی شود.در عوض به فروشگاهی بروید که بتوان در آن محصولات ضد آکنه یافت. آن ها به صورت لوسیون، کرم، ژل و پد موجود هستند. صبور باشید، ممکن است 8 هفته طول بکشد تا اثر کنند. و دستورها را به دقت دنبال کنید. استفاده بیش از حد و یا به دفعات زیاد ممکن است پوستتان را دچار حساسیت کند و لکه های بیشتری ایجاد نماید. اگر آکنه شما بسیار بد است، از یک متخصص پوست کمک بگیرید.

برای درمان آکنه ها از روش میکرودرم ابریژن نیز میتوانید استفاده کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از وبلاگ میکرودرم چیست؟ استفاده کنید . 

مخفی کردن لکه ها

برای نامحسوس ساختن لکه ها، می توانید آن ها را با لوازم آرایش فاقد چربی بپوشانید. فونداسیون می تواند قسمت های بزرگ پر از آکنه را بپوشاند. کانسیلرقسمت های کوچک تری را می پوشاند. کانسیلر با تن سبز می توانند قرمزی را کم کنند.می توانید همزمان آکنه را مخفی و درمان کنید با کرم ها و کانسیلرهایی که حاوی اسید سالیسیلیک و بنزوئیل پراکسید هستند . استفاده از هر محصولی که پوستتان را آزار می دهد یا آکنه های بیشتری ایجاد می کند را متوقف کنید. 

منبع: برگرفته از مقاله پوست و مو نمناک
0 2 2
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

دانشگاه علوم پزشکی همدان, یکیویروس, حساسيت هاي پوستي, هموتائورین, میکروب شناسی, شرکت فارمد آوران, زیست‌حسگر, ذرات, ویروسها, کالیبره, هلیکوباکتر, مارکرهای, آلرژی‌زا, هایپرهیدروز, Golfo, بد بو شدن ادرار, فیبرینی, پروتئینelF4F, درمان باکتری معده, اصطلاحات آزمايشگاهي - هماتولوژي , پلی‌کلونال, کراسینگ, قلبی و عروقی, آنتی تایرو گلوبولین آنتی بادی, آمونیا, هپاتیت, مورفولوژیک, فرآیند فاگوسیتوز, رشته بیولوژی, گويچه, Cionella, Bioinspiration, ویتامین, سرفه, متخصص, viruses, ژن CDKN2A که مخفف Cyclin-dependent kinase inhibitor 2A, آئروسل, هاری, PRO, كلينيكي, ویروسها, مورژلونز, میکروارگانیسم‌های, هورمون, اسیدکلریدریک, سر حال شدن پوست صورت, پشه, کارسینومای, PROTEIN, میکروبها, آزمايشگاهي و پزشكي, ماکرومتر, ویروسها, میکروگرم, ویروس, Investigation, كلينيكي, تولارمی, هماتولوژی, روی و منیزیم, استرادیول, لیکوپن‌های, لام‌هاي, آتوپیک, نوتروفیلهایی, ویروس, گردن, نوروترانسمیتر, سیتوپاتیک,