,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  مراقبت های بعداز میکرودرم
  تاریخ : ۱۳۹۵ جمعه ۶ اسفند  [21:49]  

 
مراقبت های بعداز
میکرودرم

فواصل مناسب و تعداد تکرار میکرودرم چقدر است؟


به طور کلی فاصله جلسات از 1 تا 4 هفته بنا به تشخیص پزشک و براساس نوع مشکل مراجعه کننده و تعداد جلسات از 4 تا 6 جلسه برای جوانسازی تا 10-12 جلسه برای رفع لک و روشن شدن پوست می باشد.

توصیه های قبل و بعد از میکرودرم


بیماران باید از دو روز قبل از درمان تا 72 ساعت پس از آن از مصرف داروهای لایه بردار و ضد لک خودداری نمایند و پس از میکرودرم ابرژن از ضدآفتاب با دقت بیشتری و با فاصله هر 3 ساعت استفاده نمایند . استفاده از آب داغ تا 24 ساعت بعد از درمان ممنوع است . اقداماتی همچون دکلوره نمودن ، استفاده از بند ، موم و … بعد از 3-4 روز از میکرودرم مجاز است . آقایان موظفند 3-4 ساعت قبل از میکرودرم اصلاح نمایند و در صورت تمایل بعد از 12 ساعت از میکرودرم اصلاح صورت بلامانع است .

مزایای میکرودرم ابریشن چیست؟


اصلی ترین مزیت میکرودرم این است که این روش کاملا بدون عارضه می باشد.
میکرودرم با فواصل زمانی کوتاه قابل انجام است.در پوست های با رنگ مختلف و حتی بسیار تیره نیز می توان از این روش درمانی استفاده کرد.
این روش بدون درد می باشد ونیازی به استفاده از بیهوشی یا بیحس کننده های موضعی نیست.
روش میکرودرم سریع و ساده است به همین دلیل به آن" لایه برداری زمان ناهار" نیز می گویند.یعنی میتوان در زمان استراحت برای ناهار از این روش استفاده کرد و دوباره سر کار برگشت.

منبع: برگرفته از مقالات بخش سلامت وب سایت http://namnak.com/

 
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

آزمایش AFP, متیل, مایسیتها, مخرب, هیپو, فولیکول, هموگلوبین, سیتوپلاسم, آنژیو, تب کنگو - کریمه (CCHF), سیستم ایمنی, شيميوتاكتيك, پرمنگنات, پلیمراز, غلات کربوهیدرات‌دار, رگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خونی , جنین, مکمل‌ها, میکرولیتر, ترنس, همولیتیک, گلیکوژن, هماتوکریت, پلاتی, انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران, گرانول, هاروارد, لومینسانس, داروي گياهي انعقاد خون, نئوفرمانس, Landsteiner, هموگلوبین, Neutrophil, قلبیTroponin, RBC, شیستوزوما, اسکاچ, Aquaspirillum, كلسیم, شیمیدان, پتوزیس, کرایوگلوبولین, کوهلر و میلستین, گلوتاتیون, انگل شناسی پزشکی, نانوباکتر, اختلال ساعت بدن , آلبیکلنس, سندروم سرخجه, کرم‌های ضد آفتاب, تهیه اسمیر, disinfectant, کیت های الایزا, كلسترول, هليكو, كونژوگاسيون, کیناز, Mumps, اختلالات کمی کروموزم X, گلوبین, آنتی‌بادی‌های, اسپورزایی, اپی‌تلیوم, تولید نوراپی نفرین, گویچه, نيتريت, auxotroph, همولیز نمونه خون, تیروتوکسیکوز, داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی,