,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  مراقبت های بعداز میکرودرم
  تاریخ : ۱۳۹۵ جمعه ۶ اسفند  [21:49]  

 
مراقبت های بعداز
میکرودرم

فواصل مناسب و تعداد تکرار میکرودرم چقدر است؟


به طور کلی فاصله جلسات از 1 تا 4 هفته بنا به تشخیص پزشک و براساس نوع مشکل مراجعه کننده و تعداد جلسات از 4 تا 6 جلسه برای جوانسازی تا 10-12 جلسه برای رفع لک و روشن شدن پوست می باشد.

توصیه های قبل و بعد از میکرودرم


بیماران باید از دو روز قبل از درمان تا 72 ساعت پس از آن از مصرف داروهای لایه بردار و ضد لک خودداری نمایند و پس از میکرودرم ابرژن از ضدآفتاب با دقت بیشتری و با فاصله هر 3 ساعت استفاده نمایند . استفاده از آب داغ تا 24 ساعت بعد از درمان ممنوع است . اقداماتی همچون دکلوره نمودن ، استفاده از بند ، موم و … بعد از 3-4 روز از میکرودرم مجاز است . آقایان موظفند 3-4 ساعت قبل از میکرودرم اصلاح نمایند و در صورت تمایل بعد از 12 ساعت از میکرودرم اصلاح صورت بلامانع است .

مزایای میکرودرم ابریشن چیست؟


اصلی ترین مزیت میکرودرم این است که این روش کاملا بدون عارضه می باشد.
میکرودرم با فواصل زمانی کوتاه قابل انجام است.در پوست های با رنگ مختلف و حتی بسیار تیره نیز می توان از این روش درمانی استفاده کرد.
این روش بدون درد می باشد ونیازی به استفاده از بیهوشی یا بیحس کننده های موضعی نیست.
روش میکرودرم سریع و ساده است به همین دلیل به آن" لایه برداری زمان ناهار" نیز می گویند.یعنی میتوان در زمان استراحت برای ناهار از این روش استفاده کرد و دوباره سر کار برگشت.

منبع: برگرفته از مقالات بخش سلامت وب سایت http://namnak.com/

 
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

نمونه گیری به روش القایی, هاگ, درمان عفونت, فیبروکیستیک, انگل شناسی پزشکی, بیماری های ناشی از کمبود ویتامین دی, آسپيره تروفوزوئيت, کمبود مواد معدنی و ویتامین ها, سرطان سینه التهابی, آنتي‌ژن, دانشجویان نمونه کشوری سال, سارکوئیدوز, آزمايشگاهي, لنفوسيت‌ها, تشخیص بیماری های چشم, شریانهای کرونری, ابژکتیو, اکتینو مایست, موكوئيدي, کالیبراسیون لوپ میکروب شناسی, هایپربیلی, پستانداران, حساسيت, عسل و لیمو, سوزش سردل, ویتامین, Sulfhemoglobin, تست اویدیتی برای توکسو پلاسما, لولاگر, ویتامین, كلني, آزروفیل, میترامایسین, آنژین, ویتامین, بیماری قلبی, تروپونین, تريكوموناس, اریترومایسیتها, مدفوع, بیومولکولهایی, كليوي, Phosphate, نفروز, آگاروال, ائوزینوفیل, آنفلوآنزا, کربوهیدرات‌های, کنترل کیفی نیم مک فارلند , بوفنر, مخفف Enzyme Linked Fluorescent Assay, پس از مرگ, گلابی, بیماری کیسه صفرا, تومورهایی, ویتامین, آماستيگوت‌هاي, شیستوزوما مامانسونی, viruses, تكنيك‌هاي, مرطوب, لکوپنی, گالاکتوز, lymphoblastic, هاپکینز_کول, نانوکامپوزيت, ميكروب, اتصال پلاسمید, CA19-9, اپیدمیولوژیکی,