,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  مراقبت های بعداز میکرودرم
  تاریخ : ۱۳۹۵ جمعه ۶ اسفند  [21:49]  

 
مراقبت های بعداز
میکرودرم

فواصل مناسب و تعداد تکرار میکرودرم چقدر است؟


به طور کلی فاصله جلسات از 1 تا 4 هفته بنا به تشخیص پزشک و براساس نوع مشکل مراجعه کننده و تعداد جلسات از 4 تا 6 جلسه برای جوانسازی تا 10-12 جلسه برای رفع لک و روشن شدن پوست می باشد.

توصیه های قبل و بعد از میکرودرم


بیماران باید از دو روز قبل از درمان تا 72 ساعت پس از آن از مصرف داروهای لایه بردار و ضد لک خودداری نمایند و پس از میکرودرم ابرژن از ضدآفتاب با دقت بیشتری و با فاصله هر 3 ساعت استفاده نمایند . استفاده از آب داغ تا 24 ساعت بعد از درمان ممنوع است . اقداماتی همچون دکلوره نمودن ، استفاده از بند ، موم و … بعد از 3-4 روز از میکرودرم مجاز است . آقایان موظفند 3-4 ساعت قبل از میکرودرم اصلاح نمایند و در صورت تمایل بعد از 12 ساعت از میکرودرم اصلاح صورت بلامانع است .

مزایای میکرودرم ابریشن چیست؟


اصلی ترین مزیت میکرودرم این است که این روش کاملا بدون عارضه می باشد.
میکرودرم با فواصل زمانی کوتاه قابل انجام است.در پوست های با رنگ مختلف و حتی بسیار تیره نیز می توان از این روش درمانی استفاده کرد.
این روش بدون درد می باشد ونیازی به استفاده از بیهوشی یا بیحس کننده های موضعی نیست.
روش میکرودرم سریع و ساده است به همین دلیل به آن" لایه برداری زمان ناهار" نیز می گویند.یعنی میتوان در زمان استراحت برای ناهار از این روش استفاده کرد و دوباره سر کار برگشت.

منبع: برگرفته از مقالات بخش سلامت وب سایت http://namnak.com/

 
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

همولیتیک, ترومبوسایتوزیس, دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی, جامعه آزمایشگاهیان, کورتکس, اندومتریوم،, درد های شکمی, gen, تخصص, آرابینوز, اتیولوژیک, ویسکوزیته, استافیلوکوکوس, فيلم گل قوچان‌نژاد, RH, تشخیص اختلالات جنین, ویتامین, میکرون, WBC – RBC – HCT-HGB-PLT-MCH-MCV-MCHC-MPV-RDW, مینرالوکورتیکوئیدها, hCG, مونگولیسم, میکروبی, اریتروئید, پسماندها, بیماری التهابی روده, ویروسها, دستکش برای تایپ, هیدروکسی, thalassemia, میکروارگانیسمهای, تست‌های, کالیبره, مرفین, دوازدهمین کنگره کشوری ارتقا کیفیت خدمات آزمایشگاهی, پمفیگوس, رژیم غذایی, marrow, حفره لگن و شکم, میتوکندریایی, پلاسماسل, مورفولوژی و شناسایی, باکتری‌ها, ghnazary, انجمن متخصصین علوم دارویی, گونادوتروپین, DEHYROGENASE, ویبریو, پلاکتی, گلومرولهای, استافيلوكوك‌ها, كست WBC, مادرزادي, کلامیدیا, ایمنولوژی, ميكروب, RPR, پاتولوژيك, باکتریوفاژها, CA15-3, ویتامین‌ها, فیبروم, بیماری‌های قلبی, مایکو باکتریوم, متاستاز, استافيلوكوكي, بریتانیا, تشخیص, كلينيك, كيت هاي سرولوژي,