,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  خواص جالب نوشیدن آب گرم
  تاریخ : ۱۳۹۵ جمعه ۲۹ بهمن  [21:19]  

 محققان معتقدند که به جای مصرف آب خنک بهتر است آب گرم و ولرم مصرف کنید تا بدن سالم‌تری داشته باشید.مصرف آب به میزان لازم بسیار برای بدن انسان حیاتی است، هرچه نباشد بدن ما از ۶۰ تا ۷۰ درصد آب تشکیل شده و باید با مصرف صحیح آب، این میزان را همواره در سطح مطلوبش نگه داریم.

بهبود گوارش با خواص آب گرم

برای بهبود گوارش خود، نوشیدن آب گرم به طور منظم را آغاز کنید زیرا غده گوارشی را برای ارائه عملکرد درست و بهتر تحریک می‌کند. آب گرم به تجزیه غذا در معده کمک می‌کند، از این رو، سیستم گوارش نیازی به سخت کار کردن ندارد و همچنین، انرژی کمتری برای فرآیند گوارش استفاده می‌کند.افزون بر این، آب گرم به بدن در خلاص شدن از شر اسید اضافی معده و خنثی سازی شیره‌های گوارشی کمک می‌کند. افرادی که از گوارش ضعیف رنج می‌برند می‌توانند نوشیدن یک لیوان آب گرم در ابتدا و انتهای روز را مد نظر قرار دهند.

درمان یبوست با آب گرم

نوشیدن منظم آب گرم با معده خالی می‌تواند به تنظیم حرکات روده و مبارزه با یبوست کمک کند. یبوست  هنگامی که محتوای آب در روده کم است، رخ می دهد که به شکل گیری مدفوع خشک و دشواری در دفع مدفوع منجر می‌شود.نوشیدن آب گرم به حفظ نظم و عملکرد درست دستگاه گوارش کمک می‌کند. این کار به تجزیه بقایای مواد غذایی کمک می‌کند و قضای حاجت بی دردسر و کمتر دردناک را به همراه دارد. همچنین، نوشیدن آب گرم نفخ شکمی، درد و ناراحتی که بیشتر با یبوست در ارتباط است را کاهش می‌دهد.نوشیدن یک لیوان آب گرم هر روز صبح با معده خالی برای مبارزه با یبوست توصیه می‌شود. برای افزایش فواید می‌توانید مقداری عسل یا آب لیمو به آب گرم اضافه کنید.

 
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه عرب
fatemeh arab
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

آپاتیت, قطع سريع خونريزي, فولیکولها, رپرسورفاژ, زخم سيفليس , آلانین, دکتر زهرا ریخته گران تهرانی, Blast, گلوکوز, هماتوكسيلين, ريبوزومي, كونژوگه, ایزوآنزیم, مگاویروس, ویتامین, فاسکو, گلوبولینهای, كليه, ایدیوپاتیک, Ferritin, ویروس, گیرنده دوپامین نوع 1 و 5, سیتوپاتولوژی, مخدرها(میریدن{دمرول}،مورفین, آنتی‌بادی‌های, MS, کاریوزوم, اینترون, Calbiochem, پنیر پروبیوتیک, دانشکده دارو سازی, سوارمینگ, هپاتیت, دسترسی به خون طبیعی, بتا هیدروکسی استروئید دهیدروژناز, بایدها و نبایدهای قبل از انجام آزمایش خون, crp و esr, Spinreact, کیت 25 - هیدروکسی ویتامین D, میکروسکوپ, بهداشت و درمان, ترموسايكلرها, عملکرد سیستم بویایی, greiner, اسپلنومگالی, همولیتیک, بیماران دریافت‌کننده اعضای پیوندی, pRb, بدخيمي, نانوکامپوزيت, سودوكو, كوشينگ, ماده سور فکتانت, كوت, كلسترول, آسيب‌هاي, ويتامين, سنتتاز, ویتامین‌ها, مردان, zaliv, دی‌اکسیدکربن, سلول‌های سرطانی, ویروس, نيتريت, انگل شیستوزوما(schistosoma) در عروق خونی, هماتولوژی, جهش ژنی, ویروس, مصرف زیاد سبزی,