,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  خواص جالب نوشیدن آب گرم
  تاریخ : ۱۳۹۵ جمعه ۲۹ بهمن  [21:19]  

 محققان معتقدند که به جای مصرف آب خنک بهتر است آب گرم و ولرم مصرف کنید تا بدن سالم‌تری داشته باشید.مصرف آب به میزان لازم بسیار برای بدن انسان حیاتی است، هرچه نباشد بدن ما از ۶۰ تا ۷۰ درصد آب تشکیل شده و باید با مصرف صحیح آب، این میزان را همواره در سطح مطلوبش نگه داریم.

بهبود گوارش با خواص آب گرم

برای بهبود گوارش خود، نوشیدن آب گرم به طور منظم را آغاز کنید زیرا غده گوارشی را برای ارائه عملکرد درست و بهتر تحریک می‌کند. آب گرم به تجزیه غذا در معده کمک می‌کند، از این رو، سیستم گوارش نیازی به سخت کار کردن ندارد و همچنین، انرژی کمتری برای فرآیند گوارش استفاده می‌کند.افزون بر این، آب گرم به بدن در خلاص شدن از شر اسید اضافی معده و خنثی سازی شیره‌های گوارشی کمک می‌کند. افرادی که از گوارش ضعیف رنج می‌برند می‌توانند نوشیدن یک لیوان آب گرم در ابتدا و انتهای روز را مد نظر قرار دهند.

درمان یبوست با آب گرم

نوشیدن منظم آب گرم با معده خالی می‌تواند به تنظیم حرکات روده و مبارزه با یبوست کمک کند. یبوست  هنگامی که محتوای آب در روده کم است، رخ می دهد که به شکل گیری مدفوع خشک و دشواری در دفع مدفوع منجر می‌شود.نوشیدن آب گرم به حفظ نظم و عملکرد درست دستگاه گوارش کمک می‌کند. این کار به تجزیه بقایای مواد غذایی کمک می‌کند و قضای حاجت بی دردسر و کمتر دردناک را به همراه دارد. همچنین، نوشیدن آب گرم نفخ شکمی، درد و ناراحتی که بیشتر با یبوست در ارتباط است را کاهش می‌دهد.نوشیدن یک لیوان آب گرم هر روز صبح با معده خالی برای مبارزه با یبوست توصیه می‌شود. برای افزایش فواید می‌توانید مقداری عسل یا آب لیمو به آب گرم اضافه کنید.

 
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه عرب
fatemeh arab
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

گلوکورونیک, باکتری‌ها، قارچ‌ها و مخمرها, واگنر, میلوپرولیفراتیو, مولکول DNA در اينترفاز, بیماران ایمونوسوپرس, آﻧﺘﯽ, لوسمي, پيلوري, CpG, کمپلمان, مونومرفیبرین, Lindgvist, مورنر, Cystine, نمونه, هيبريداسيون, رفرکتومتری, مولکولهای, هموگلوبین, اسپكترو, ویروس, نکروز, آنتي باديهاي منوكلنال و پلي كلنال, mansoni, آپاندیسیت, علوم دامی, نوتروفیل, محققين, هموليز, CFU, سالمونلاها, پمادهای کورتونی, روش فلیم فتومتری, میکروب, آلژینات و ژلان, تیروتوکسیکوز, آب دیونیزه و کانداکتیویتی, ناراحتي معده , Sideroblastic, ميكروارگانيسم, همولیز, منونوکلئوز, پروتینی, پیوندی, ميكروارگانيسم, میکروب شناسی, مایلوئیدی, استاتین‌ها و آسپرین , کارشناس, ویتامین, متفورمین, کاپوزی, كلينيك, آندوسكپي, پیتدکراتولایزیس, کورتیزون, ماركرها, باکتریوم, همولیز, Safety, بیماری اسفروسیتوز ارثی , میکروب های دارای فلاژله پری تریش, كتاب آزمايشات اسپرم بر اساس WHO, inhibitor, مورفولوژي, روماتیسم, اتوآنالايزر, اسمولاريته, سیلسیوس,