,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  ظریف ترین سوزن انسولین جهان ساخته شد.
  تاریخ : ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۷ بهمن  [22:35]  

این سوزن جدید تولید شرکت بکتون دیکنسون است و طراحان آن امیدوار هستند که تا حد زیادی درد ناشی از سوزن تزریق انسولین را در مبتلایان به دیابت که نیاز به تزریق این هورمون دارند، کاهش دهد.

به گزارش روزنامه دیلی اکسپرس، دکتر دیواکارمتیال در این باره اظهار داشت: کارآیی نانو سوزن قلمی BD در آزمایشات مختلف مورد بررسی دقیق قرار گرفته و مشخص شده است که به اندازه سوزن‌های بلندتر برای بیماران با شرایط جسمی مختلف موثر است.به گفته این کارشناسان، سوزن جدید اولین سوزن قلمی در جهان است که فقط 4 میلی متر طول دارد.همچنین این سوزن از نظر ضخامت نازکترین و باریکترین سوزنی است که تاکنون در جهان تولید شده است.در حال حاضر سوزن‌های انسولین در اندازه‌های مختلف در بازار موجود هستند و سوزنهایی که طول آنها 5 میلی متر است بیشترین کاربرد را در بین بیماران دیابتی دارند.

دکتر متیال تصریح کرد: ما اطمینان داریم که محصول جدید در بین مبتلایان به دیابت طرفداران زیادی پیدا خواهد کرد و در تسهیل تزریق انسولین تاثیر بسزایی خواهد داشت.

کارشناسان طراح سوزن مینیاتوری جدید تاکید کردند که این سوزن از نظر کنترل کلوگز درست مثل سوزنهای بلندتر عمل می‌کند و به لحاظ کارآیی هیچ فرقی با آنها ندارد. این سوزن به طور موثر یک دوز انسولین را به لایه چربی زیرپوست منتقل می‌کند که بهترین منطقه برای تزریق انسولین است. 
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه عرب
fatemeh arab
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

ژنتیک, صفراوی, اروبيلينوژن, ریبوزوم, همگن, AP-1, چای, فنوتیپ های باکتریایی, Vector, آنمی فقر آهن, B19, سولفید, میکروسکوپ‌های, میلوما, هماگلوتیناسیون, شيگلوز, گاس, اسپری‌های تنفسی, عسل و لیمو, واژن, PTCC=1185, گالاکتوز, آپاتیت, اسکن‌های MRI مغزی , توليدكننده, خطر مرگ, کهیر , هيئت علمي فاسكو, هیالین, تغییر رنگ مدفوع, آگاروز, آنتی‌بادی ضد هسته سلول, بیوانفورماتیک, میگزومیستها, گیرنده برادی کینین, ساختمان و غلظت ترومبین , گلومرولي, گلبول, DNA, میکروب های دارای فلاژله پری تریش, ژن TP53 که پروتئین p53 تولید میکند, نوکلئیک, جراحی, نیروهای آزمایشگاهی, متانل, تیروئید, استخوانها , میتوکندری, كوكسييلا بورونتي, توكسوپلاسموز, سوارمینگ, عفونت‌های, نوتروفیل, قهوه‌های آماده, meniscus, پیریمیدین, PPD, نانوذرات, آپپتوزیس, اتانول, مخرب, بیکربنات, واسکولار, هورمونهاي, افزایش چربی خون, چای, PDW, ژنوحسگر, نانومواد, متابولیت,