,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  جلوگیری از سرطان با مصرف آجیل
  تاریخ : ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ بهمن  [23:42]  

آخرین تحقیقات دانشمندان نشان داده است که مصرف روزانه آجیل می‌تواند تا حد زیادی از سرطان  و «پیشرفت آن پس از ابتلا» جلوگیری کند.

محققان کشورهای مختلف باور دارند تا دو دهه دیگر سرطان  بسیار فراگیرتر از اکنون می‌شود و ممکن است از هر سه نفر، یک نفر به سرطان مبتلا شود. اگر عوامل ابتلا به سرطان را در کنار یکدیگر قرار دهیم به راحتی متوجه می‌شویم که زمان ابتلا به سرطان   ممکن است حتی کوتاه‌تر هم باشد.

آلودگی هوا، فشارهای عصبی، استرس، فست‌فود، سیگنال‌های تلفن همراه،‌ محصولات تراریخته، مواد غذایی غیر بهداشتی و آلوده و در کنار اینها بسیاری از عوامل دیگر که هر روز مردم جهان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند کافیست تا هر فردی به سرطان  مبتلا شود.

بر اساس تحقیقات دانشمندان حوزه تغذیه در آلمان، مصرف آجیل می‌تواند تا میزان قابل توجهی از ابتلا به این بیماری سخت جلوگیری کند.

نتایج تحقیقات در قبل نشان داده که مصرف آجیل در پیشگیری از بیماری‌های قلبی و عروقی، چاقی، سرطان روده بزرگ و حتی دیابت مؤثر است. دانشمندان آلمانی اکنون به این نتیجه رسیدند که با مصرف آجیل می‌توان ابتلا به انواع سرطان را پیشگیری کرد.

بر اساس این مطالعه، آجیل می‌تواند به نوعی در بدن سم‌زدایی کند و تأثیرات اشعه ماوراء بنفش را از بین ببرد. به این ترتیب رشد سلول‌های سرطانی متوقف می‌شود و سلول‌های جدید و سالم جایگزین می‌شوند.

 
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه عرب
fatemeh arab
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

کاریوتایپ, پروتئینها, میلوئید, وردین, توهمات, هموگلوبین, زخمهاي معده و اثني عشر, چاقی , گندزدا, حرکت سوارمینگ, استافيلوكوكوس, میکروارگانیسم, caspases, كيت هاي تورچ و عفوني, NaCl, نوکلئوتیدهای, پلاسمودیوم, مادرزادي, پیروات،, کتاب دکتر محمدی, پژوهشگر, سولفونات, ميكروب, کروماتوئیدال, توربیدومتری, کلوبتازول , متابولیک, متخصصين, واژينيت, فناوری زیستی, تقویت کارکرد سیستم ایمنی بدن, میکروارگانیسم, اختصارات آزمايشگاهي, دستگاه تمام اتوماتيك الايزا , ویروس, حسگرهای, تیموتی, رادیوگرافی, هیستون, مرفین, هماتوکریت, آندرولوژی, سرطان‌زا , کلبسیلانمونیا, پاتوژنز, VLDL, محيط, کاشت ناخن و خطر بیماری ها, ریخت شناسی ویروسها , ترانسفورماسیون, روش دستي و اتوميشن, گرسنگی, ایمونوگلوبولین‌های, دترژانت, مونوسیت, کالری, آنافيلاتوكسين, اوروبیلینوژن, HCT, لکه های ‌ برافروخته و ارغوانی رنگ, SRID, جوابهای تکرارپذیری, تولید استخوان, هپاتیکا, التهاب مفاصل, کربوهیدرات, فولات, گاس, میکروسیتوز, پري كيست,