,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  جلوگیری از سرطان با مصرف آجیل
  تاریخ : ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ بهمن  [23:42]  

آخرین تحقیقات دانشمندان نشان داده است که مصرف روزانه آجیل می‌تواند تا حد زیادی از سرطان  و «پیشرفت آن پس از ابتلا» جلوگیری کند.

محققان کشورهای مختلف باور دارند تا دو دهه دیگر سرطان  بسیار فراگیرتر از اکنون می‌شود و ممکن است از هر سه نفر، یک نفر به سرطان مبتلا شود. اگر عوامل ابتلا به سرطان را در کنار یکدیگر قرار دهیم به راحتی متوجه می‌شویم که زمان ابتلا به سرطان   ممکن است حتی کوتاه‌تر هم باشد.

آلودگی هوا، فشارهای عصبی، استرس، فست‌فود، سیگنال‌های تلفن همراه،‌ محصولات تراریخته، مواد غذایی غیر بهداشتی و آلوده و در کنار اینها بسیاری از عوامل دیگر که هر روز مردم جهان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند کافیست تا هر فردی به سرطان  مبتلا شود.

بر اساس تحقیقات دانشمندان حوزه تغذیه در آلمان، مصرف آجیل می‌تواند تا میزان قابل توجهی از ابتلا به این بیماری سخت جلوگیری کند.

نتایج تحقیقات در قبل نشان داده که مصرف آجیل در پیشگیری از بیماری‌های قلبی و عروقی، چاقی، سرطان روده بزرگ و حتی دیابت مؤثر است. دانشمندان آلمانی اکنون به این نتیجه رسیدند که با مصرف آجیل می‌توان ابتلا به انواع سرطان را پیشگیری کرد.

بر اساس این مطالعه، آجیل می‌تواند به نوعی در بدن سم‌زدایی کند و تأثیرات اشعه ماوراء بنفش را از بین ببرد. به این ترتیب رشد سلول‌های سرطانی متوقف می‌شود و سلول‌های جدید و سالم جایگزین می‌شوند.

 
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه عرب
fatemeh arab
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

میکروبی, سرطان روده بزرگ, نابارور, LYMPHOCYTE, گرانول, آجیل, Պարսիցծոց, برناردسولیر, پروگزيمال, بیوپسی, پرده بیرونی سفیدی چشم ملتحمه, عضلانی, مقعرالطرفين, آﻧﺘﯽ, هاری, منوکلونال, انكوباسيون, عسل و لیمو, پروتوپلآسم , گلوبولين, Persian, شيگلوز, كلاميديا, ايزوآميل, ماتریکسی, لاکتوباسیلوس, هیدروکربن, ویروسها, میکروسکوپ, طرح اعتباربخشی آزمايشگاه, دکترای حرفه ای علوم آزمایشگاهی, بيولوژيك, مالتیپل, رشد غیرطبیعی زخم‌ها , اجزا کمپلمان در محیط آزمایشگاه, ماركرها, میکروتیتر, پلاکت‌ها, کارسینوم, عفونت آپاندیس, میکروسکوپ, استریلیتی, تجهیزات آزمایشگاهی, میوه‌ها, پورفیریا کوتانئا تاردا, ساختمان دندان , نورولوژیک, ویسکوزیته, واشنگتن, تست اليزا, تست SRID, Hypersensitovity, مگنتوزوم, کلی‌فرم, Anti-MCV, لیپوپروتئین‌ها, corne, واﮐﺴــﻦﻫــﺎي, تومورهای, ویتامین‌ها, hepatitis, سطح ویتامین D, ترنس, سیوز, تيروئيدي, CK-MB, ميكروسكوپ, هایپربیلی, سارکوئیدوز, درمان بیولوژیک,