,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  جلوگیری از سرطان با مصرف آجیل
  تاریخ : ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ بهمن  [23:42]  

آخرین تحقیقات دانشمندان نشان داده است که مصرف روزانه آجیل می‌تواند تا حد زیادی از سرطان  و «پیشرفت آن پس از ابتلا» جلوگیری کند.

محققان کشورهای مختلف باور دارند تا دو دهه دیگر سرطان  بسیار فراگیرتر از اکنون می‌شود و ممکن است از هر سه نفر، یک نفر به سرطان مبتلا شود. اگر عوامل ابتلا به سرطان را در کنار یکدیگر قرار دهیم به راحتی متوجه می‌شویم که زمان ابتلا به سرطان   ممکن است حتی کوتاه‌تر هم باشد.

آلودگی هوا، فشارهای عصبی، استرس، فست‌فود، سیگنال‌های تلفن همراه،‌ محصولات تراریخته، مواد غذایی غیر بهداشتی و آلوده و در کنار اینها بسیاری از عوامل دیگر که هر روز مردم جهان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند کافیست تا هر فردی به سرطان  مبتلا شود.

بر اساس تحقیقات دانشمندان حوزه تغذیه در آلمان، مصرف آجیل می‌تواند تا میزان قابل توجهی از ابتلا به این بیماری سخت جلوگیری کند.

نتایج تحقیقات در قبل نشان داده که مصرف آجیل در پیشگیری از بیماری‌های قلبی و عروقی، چاقی، سرطان روده بزرگ و حتی دیابت مؤثر است. دانشمندان آلمانی اکنون به این نتیجه رسیدند که با مصرف آجیل می‌توان ابتلا به انواع سرطان را پیشگیری کرد.

بر اساس این مطالعه، آجیل می‌تواند به نوعی در بدن سم‌زدایی کند و تأثیرات اشعه ماوراء بنفش را از بین ببرد. به این ترتیب رشد سلول‌های سرطانی متوقف می‌شود و سلول‌های جدید و سالم جایگزین می‌شوند.

 
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه عرب
fatemeh arab
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

AST‌, بيوپسي‌ها, اداره غذا و داروي آمريكا (FDA), داروی اینترفرون, پيوري, سرطان‌های پیشرفته پوستی , مگنتوزوم, نیتریت, گالاکتوره, پماد ویکس, Troponin, منوساکاریدها, عفونتهاي ويروسي, بیماری روده‌ای, مصرف لبنیات, Specifications, تستهای آزمایشگاهی (Brucella), مانیتورینگ, لينوما, گوارشی, نیمه‌کریستالین, سالیسیلات, morphological, ترنس, امور آزمایشگاهی, اثر هوک بر چه تست هایی بیشترین تاثیر را دارد, پاتولوژی, میکروسکوپ, گرفتگی (انسداد) روده, mutation, سیتمی, هتروفيل, سيفليس, نرمال, ناخن طبیعی صاف, كست WBC, RED BLOOD CELL, كانولانيز, واﮐﺴـﻦ, نيتريت, چای, SMBG, نوراتیندرون, انعقاد خون, شيستوزوميا, تاموکسیفن, PBS: مخفف و مختصر شده براي peripheral blood smear, بیماری های قلبی , بیماران التهاب مفاصل , نوتروفیلها, سلولز, مایکو, سيتراته, شصت و هفتمین مجمع جهانی بهداشت, همولیز, کمپلکس‌هاي, موکوس, شرایط ناشتایی, رولوفورمیشن, آنتی‌ژن, بانک خون, استافيلوكوك‌ها, آرکوآت, سیاهرگی, GVHD, نماتودها, هلیکو‌باكتر‌پیلوری, ماركرها, نایسریا, نانوباکتر,