,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  جلوگیری از سرطان با مصرف آجیل
  تاریخ : ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ بهمن  [23:42]  

آخرین تحقیقات دانشمندان نشان داده است که مصرف روزانه آجیل می‌تواند تا حد زیادی از سرطان  و «پیشرفت آن پس از ابتلا» جلوگیری کند.

محققان کشورهای مختلف باور دارند تا دو دهه دیگر سرطان  بسیار فراگیرتر از اکنون می‌شود و ممکن است از هر سه نفر، یک نفر به سرطان مبتلا شود. اگر عوامل ابتلا به سرطان را در کنار یکدیگر قرار دهیم به راحتی متوجه می‌شویم که زمان ابتلا به سرطان   ممکن است حتی کوتاه‌تر هم باشد.

آلودگی هوا، فشارهای عصبی، استرس، فست‌فود، سیگنال‌های تلفن همراه،‌ محصولات تراریخته، مواد غذایی غیر بهداشتی و آلوده و در کنار اینها بسیاری از عوامل دیگر که هر روز مردم جهان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند کافیست تا هر فردی به سرطان  مبتلا شود.

بر اساس تحقیقات دانشمندان حوزه تغذیه در آلمان، مصرف آجیل می‌تواند تا میزان قابل توجهی از ابتلا به این بیماری سخت جلوگیری کند.

نتایج تحقیقات در قبل نشان داده که مصرف آجیل در پیشگیری از بیماری‌های قلبی و عروقی، چاقی، سرطان روده بزرگ و حتی دیابت مؤثر است. دانشمندان آلمانی اکنون به این نتیجه رسیدند که با مصرف آجیل می‌توان ابتلا به انواع سرطان را پیشگیری کرد.

بر اساس این مطالعه، آجیل می‌تواند به نوعی در بدن سم‌زدایی کند و تأثیرات اشعه ماوراء بنفش را از بین ببرد. به این ترتیب رشد سلول‌های سرطانی متوقف می‌شود و سلول‌های جدید و سالم جایگزین می‌شوند.

 
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه عرب
fatemeh arab
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

كلسترول, تست‌های, هماگلوتیناسیون, چاق, آزمايشگاه, کتاب دکتر عبدالناصر رفیع , روش های نفلومتری و توربیدومتری, سرطان خون, سیکلواکسینژناز, وارفارين, گویچه, معرفی بازار کار و رشته هماتولوژی, ماتریکسی, تولید, فاکتورهای, قاعدگی, هماتولوژی, فلورسنت, گرانول, اپیدمیولوژیکی, اپسيلون, نوتروفيل, فوشين, میکروسکوپ, ويروس, کبودی پوست, فیلادلفیا, كيت هاي عفوني به روش الايزا, Psa HCG, آلارمون‌ها, عضلاني, کلسترولی, عوامل کپکي و مخمري, رینوویروس های انسانی, منوبلست, شرایط محیطی ایده‌آل, نمک, انسداد روده ای , چربي, ویروسها, میکرو, اسکرینیگ, ویروس MERS, نوتروفیل, سلول‌هایتان, نیکولائو, دپلاریزه, بیکربنات, اختلال در چربی های خون, آمینوترانسفراز, شرایط ناشتایی برای انجام آزمایش, کروموزمی, آمنوره, لنفوسيت, چربی, پیامک‌ها, Sideroblastic, افزایش سایز دور کمر, آئدس, آسیب های عروقی, آرژنین, کاهش خطر بیماری های قلبی, نمک, بریگام, ضدباکتری, نمونه گیری, هماتوکریت, مصرف مکمل ویتامین D , کوکوباسیل, غذا و خواب نامنظم,