,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  نقش ویتامین D در تناسب اندام شما
  تاریخ : ۱۳۹۵ شنبه ۹ بهمن  [1:29]  

 قصد داریم در رابطه با ویتامینی صحبت کنیم که این روز ها در بسیاری از مجلات و زسانه ها از آن صحبت هایی می شود. ویتامین D نقش های بسیار حیاتی در بدن دارد ، در این مطلب می خواهیم نقش این ویتامین بر روی کاهش وزن شما را بررسی کنیم.

 

 

ویتامینD به شما کمک می کند تا در سراسر بدن چربی بسوزانید ولی این ماده در کاهش مقدار چربی های شکم از بقیه مناطق موثرتر است.

آیا این برنامه غذایی عادی و روزمره پادزهری برای مشکل اضافه وزن در سراسر جهان باشد؟ با کمک ویتامینD می توان به این هدف دست یافت.

به گزارش سلامت نیوز، ۲ سال قبل در دانشگاه «مینه سوتا» دکتر «شالمار سیبلی» در حال آزمایش این فرضیه بوده که چطور کاهش کالری می تواند روی مسیرهای هورمونی تأثیرگذار باشد. تحقیقات او نشان داد، در افرادی که در ابتدای مطالعه سطح ویتامینD آنها کافی بوده بیشتر از افراد با سطح پایین ویتامینD وزن کم کرده اند؛ این در شرایطی بود که مقدار کالری دریافتی هر دو دسته یکسان بوده است. در واقع حتی یک افزایش ناچیز درپیش سازهای ویتامین D باعث شده بود شرکت کنندگان در مطالعه ۲۰۰ گرم بیشتر چربی بسوزانند.

پرسش اینجاست که ویژگی مهم ویتامین D چیست؟ آیا نور خورشید و شیر ویتامینD دارند؟

شاید ندانید که بسیاری از مردم دچار کمبود ویتامین D هستند بدون این که خودشان از این مسئله اطلاع داشته باشند. واقعیت این است که کمبود ویتامینD یکی از شایعترین کمبودهایی است که در بدن انسان ناشناخته باقی می ماند. این کمبود روی تمام سلول های بدن تأثیر منفی دارد از جمله روی سلول های چربی.

نکته: ترکیب امگا۳ و ویتامینD باعث کاهش وزن و پیشگیری از ابتلا به سرطان می شود. سعی کنید ماهی های غیرپرورشی و وحشی را انتخاب کنید چون تا ۲۵ درصد بیشتر ویتامینD دارند.
0 5 5
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه عرب
fatemeh arab
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

اتوآنالایزرها, ویروسها, تست های روتین, پيپت, واردات كيت هاي آزمايشگاهي , اسید آمینه آرژنین , پيوري, استروژن, رزکسیون, چاي, آنالایزر, نامحلولند, واکسن‌های, کروموزوم Y انسانی, کیست‌های, محدوده نرمال پارامترهای خونی, ANA, ممبرانوس, ايمونوراديومتريك, جریان خون, سندرم تنفسی خاورمیانه , واكسيناسيون, آلدولاز, کاندیدیائی, استراويت, علوم دامی, کلونال, آنالایتیکال, نانوفناوری, نانو, Haemophilus, فوسیک, بیماریهای قلبی و عروقی, گلیکو, هموگلوبین, زخم معده, Blighted, مرفولوژی, تست ELFA, virioloid, ThunderBolt, TRANSAMINASE, کتاب زیست سلولی و مولکولی دکتر مجد, لیمو ترش, MRI, تستهای, مارکرهای, هليكو, ليمو ترش, نویسیم, تعداد کلونی, مصرف غذاهای پائین آورنده كلسترول خون, دانلود اطلس هماتولوژی, استاف, نانوذرات, مثبت, ویتامین, ترانسفوزیون, ویروس‌های, zaljev, گروه خونیA, نفروپاتی, متیل, مخفی, granulation, گلبولي, بچه هاي آزمايشگاهي, تستهای آزمایشگاهی (Brucella), شیستوزوما مامانسونی, پلی,