,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  نقش ویتامین D در تناسب اندام شما
  تاریخ : ۱۳۹۵ شنبه ۹ بهمن  [1:29]  

 قصد داریم در رابطه با ویتامینی صحبت کنیم که این روز ها در بسیاری از مجلات و زسانه ها از آن صحبت هایی می شود. ویتامین D نقش های بسیار حیاتی در بدن دارد ، در این مطلب می خواهیم نقش این ویتامین بر روی کاهش وزن شما را بررسی کنیم.

 

 

ویتامینD به شما کمک می کند تا در سراسر بدن چربی بسوزانید ولی این ماده در کاهش مقدار چربی های شکم از بقیه مناطق موثرتر است.

آیا این برنامه غذایی عادی و روزمره پادزهری برای مشکل اضافه وزن در سراسر جهان باشد؟ با کمک ویتامینD می توان به این هدف دست یافت.

به گزارش سلامت نیوز، ۲ سال قبل در دانشگاه «مینه سوتا» دکتر «شالمار سیبلی» در حال آزمایش این فرضیه بوده که چطور کاهش کالری می تواند روی مسیرهای هورمونی تأثیرگذار باشد. تحقیقات او نشان داد، در افرادی که در ابتدای مطالعه سطح ویتامینD آنها کافی بوده بیشتر از افراد با سطح پایین ویتامینD وزن کم کرده اند؛ این در شرایطی بود که مقدار کالری دریافتی هر دو دسته یکسان بوده است. در واقع حتی یک افزایش ناچیز درپیش سازهای ویتامین D باعث شده بود شرکت کنندگان در مطالعه ۲۰۰ گرم بیشتر چربی بسوزانند.

پرسش اینجاست که ویژگی مهم ویتامین D چیست؟ آیا نور خورشید و شیر ویتامینD دارند؟

شاید ندانید که بسیاری از مردم دچار کمبود ویتامین D هستند بدون این که خودشان از این مسئله اطلاع داشته باشند. واقعیت این است که کمبود ویتامینD یکی از شایعترین کمبودهایی است که در بدن انسان ناشناخته باقی می ماند. این کمبود روی تمام سلول های بدن تأثیر منفی دارد از جمله روی سلول های چربی.

نکته: ترکیب امگا۳ و ویتامینD باعث کاهش وزن و پیشگیری از ابتلا به سرطان می شود. سعی کنید ماهی های غیرپرورشی و وحشی را انتخاب کنید چون تا ۲۵ درصد بیشتر ویتامینD دارند.
0 5 5
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه عرب
fatemeh arab
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

بارتونلا, هماچوري, باکتریوم, مثبت, فرمول FlhD4C2, برنده جايزه نوبل شيمي, هموگلوبين, پراكسيدازها, متخصصين, سولفوریک, درمان سرگیجه, فلورژنيك, کنترل کیفی نیم مک فارلند , اسامی دانشجویان نمونه, كست fatty, سرم كنترل‌ بايورد, گرانولهای, کراتینین, تاکاشیما،اف, فیلامانهای, رشته آسیب شناسی, هپاتیکا, میكروب‌ , نانوالیاف, CLIA, گواتمالا, لاکتیس،, نانوباکتریوم, میکرولیتر, هپاتیت, كيتHIV1/2 , تراریختی, وایت, میزان حقوق و مزایا, گلوكار, آزمایشگاه پاتولوژی, زيست‌فناوري, fusidate, سندروم دید کامپیوتری, لاپلاس, ﭘﻼﺳـﻤﺎﯾﯽ, Primming‏, پروکاریوتی, آزمایشگاههای تحقیقاتی, پیرودوکسین, میکروب شناسی, کبد, MSUD, آزمايشگاهيان, آزمون علمی, هموگلوبین, مکانیکی, نانومتر, میکروارگانیسم, كلستريديوم, پلاسمید, ویروسها, ايمونوساپرس, کمبود ویتامین دی, اورمی, pRb, ناپروکسن, چای, Haemorrhagic, پرفسور علی اکبر موسوی موحدی, فسفاتوري, ژنهای, میکرولیتر, چه مقدار ویتامین D نیاز دارید؟, سرطان سینه,