,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  رئیس سازمان غذا و دارو: داروسازان از تاسیس داروخانه های طبیعی متضرر نخواهند شد
  تاریخ : ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۷ تير  [5:1]  

رئیس سازمان غذا و دارو:
داروسازان از تاسیس داروخانه های طبیعی متضرر نخواهند شد


معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، از صنف داروسازان خواست تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر رسول دیناروند روز شنبه در مراسم ششمین دوره اعطای جایزه ملی کیفیت غذا، دارو و بهداشت ایران، اظهارداشت: جایزه ملی کیفیت امسال دارای سه ویژگی است.

وی در توضیح این سه ویژگی، افزود: امسال امسال جایزه ملی کیفیت چند ویژگی خاص دارد که اولین آنها مصادف شدن این مراسم با بزرگداشت چهره ماندگار دارویی کشور مرحوم دکتر عباس شفیعی است که به حق یکی از نام آوران این عرصه بود و امسال فرصت آن را داریم تا با حضور خانواده وی از زحمات بی دریغ او قدردانی کنیم.

دیناروند ویژگی دیگر مراسم امسال را معرفی داروخانه های برتر عنوان کرد و افزود: امسال برای اولین بار با ارزیابی و بررسی حوزه دارویی به حوزه خدمات وارد شده ایم و داروخانه های برتر را معرفی می کنیم و شاید این آغار در سازمان غذا و دارو سنگ بنایی برای توجه بیشتر ما به حوزه خدمات عرصه دارویی کشور باشد.

رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به مشکلات و نقایص حال حاضر مراسم های برگزار شده گفت: این مراسم همچنان در حال توسعه است و امیدواریم به مرور هر سال بهتر از سال قبل برگزار شود.

وی با اشاره به گلایه های برخی داروسازان نسبت به مشکلات موجود گفت: ما به عنوان یک داروساز باید هنرمند باشیم و سعی کنیم از تهدیدها به عنوان فرصت استفاده کنیم و شرایط را به نفع خود تغییر دهیم.

دیناروند با اشاره به ارتباط خوب صنوف مختلف حوزه سلامت با وزیر بهداشت در دولت تدبیر و امید یادآور شد: در هیچ دوره ای وزارت بهداشت تا این حد با صنف در ارتباط نبوده ولی باید این موضوع را هم بپذیریم که اگر مجبور باشیم بین مردم و صنف یکی را انتخاب کنیم طبیعی است که انتخاب ما مردم خواهد بود.

رئیس سازمان غذا و دارو در واکنش به گلایه مندی برخی داروسازان از تاسیس داروخانه های طبیعی، گفت: بدون شک دفاع از حقوق داروسازان از اهداف مهم ماست و به طور قطع در مورد داروخانه های طبیعی نیز به گونه ای تصمیم گیری خواهیم کرد که داروسازان در این زمینه متضرر نباشند.

حبیب احسنی پور
0 0 0
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
مدیر خبری سایت
phasco
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

علل بروز آفت دهان, رشته هماتولوژی, ساترن بلارت و وسترن بلارت و نوترن بلارت, مولکولی, lymphoblastic, توبرکلین, سندرم تخمدان پلی کیستیک, قلبی‌عروقی, بیماری سرطان, نخبگان, كلوني, جامعه آزمایشگاهیان, پستانداران, اولتراسوند, هموفيلى A , نفلومتری, دیسنتریک, اورولوژيك, جذب بهتر مواد مغذی, مارکر, سروتونین, واﮐﺴﻦ, سيتوپلاسمي, عصبی, Залив, آنالیز, آنتی اکسیدان و فلاوونوئید , هليسلا, ويوله, ترمبوسایتوپنی, سولفاسالازین, کووت, توكسوپلاسموز, آنتی ژن واسرمن, پلیمراز, بیوشیمی و هماتولوژی, هيستوليتيكا , هاروارد, بوتاكس و ديس پورت, گرانولهای, همولیز, پروماستيگوت‌ها, لپتین, مورفولوژی, همولیتیک, لاتکس, محرک تغییرات DNA , رسپتورهاي, تحریک سیستم گوارش, затока, پروکاینامید, مکیدن, محققان, ویروسها, مارکر, اریتماتوس, کمپلکس انتي ژن و انتي بادي, پرستاری, فلورميكروبي, مارکرهای, جونز, نوشیدن, شیزونت, zalew, مصرف مواد قندی را کاهش دهید, سیستم ایمنی, ترموسايكلرها, نمونه, ماکروگلوبولینمی, hCG,