,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  با همکاری شرکت دانمارکی؛ داروی نوین دیابت در ایران تولید می شود
  تاریخ : ۱۳۹۵ شنبه ۲۶ تير  [20:45]  

با همکاری شرکت دانمارکی؛
داروی نوین دیابت در ایران تولید می شود

مدیرعامل شرکت دانمارکی نوونوردیسک از تولید داروی نوین دیابت بنام «ویکتوزا» در ایران خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، «جم اوزنج» روز جمعه در حاشیه دومین همایش بین المللی یک روزه دیابت و داروهای نوین در هتل اوین در جمع خبرنگاران افزود: قرارداد ساخت این کارخانه در ایران از یکسال پیش بسته شد و قرار است پس از احداث این کارخانه، تولید دارو با استفاده از تکنولوژی های نوین انجام شود.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی بر اینکه قرار است تا چه میزان دارو در کشور تولید شود و آیا محدودیتی در ارائه تکنولوژی به ایران در تولید آن وجود دارد؟ گفت: ایران هفتمین کشوری است که این شرکت در آن کارخانه می خواهد بسازد؛ ما بدون محدودیت در تامین مواد اولیه، اقدام به تولید دارو و نیز ارائه تکنولوژی های لازم خواهیم کرد.

مدیرعامل این شرکت دانمارکی، هدف از تولید داروی دیابت در کشور ایران را کمک به پنج میلیون ایرانی مبتلا به دیابت ذکر کرد و افزود: تصمیم داریم تولید دارو را در ایران به حدی برسانیم تا جوابگوی همه بیماران باشد و آنان بتوانند از این دارو استفاده کنند.

وی، داروی هورمن رشد را از دیگر داروهای تولید شده در این شرکت دانمارکی بیان کرد و افزود: اکنون برنامه ای برای تولید این دارو در ایران نداریم و هدف ما تولید داروی «ویکتوزا» است.
وی یادآورشد: ما همکاری درباره درمان دیابت با ایران را از ۱۰ سال گذشته آغاز کرده ایم.

جم اوزنج ادامه داد: تاکنون با نماینده فعال در ایران همکاری می کردیم اما اینک قرار شده تا بصورت مستقل با ساخت کارخانه ای در منطقه کردان، اقدام به تولید داروی نوین ویکتوزا کنیم.

وی اضافه کرد: این کارخانه در بخش زمین های هلدینگ بنیاد برکت به مساحت ۴۰ هزار مترمربع که خریداری شده و از ماه رمضان امسال در اختیار ما قرار گرفته است، ساخته می شود.
به گفته وی، همچنین قرار است ۱۶۰ نفر پرسنل که اغلب آنها ایرانی هستند بصورت مستقیم و غیرمستقیم در این کارخانه استخدام شوند.

این مدیر شرکت دانمارکی افزود: منابع مالی ساخت این کارخانه به طور کامل از سوی منابع خارجی تامین خواهد شد و در حال حاضر کلنگ ساخت نیز زده شده است.

در این همایش بیش از ۳۰۰ پزشک متخصص ایرانی و خارجی حضور دارند.

شرکت «نوو نوردیسک» در ۹۷ کشور دنیا شعبه دارد و ایران هفتمین کشوری است که قرار است این شرکت در آن کارخانه تولید داروی دیابت احداث کند.
0 0 0
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
مدیر خبری سایت
phasco
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

ويوله, HGB, میکروب شناسی, اگزون, GTT, مصرف مواد قندی را کاهش دهید, coli, هماگلوتیناسیون, سوزش سر دل, کوتینگ, واکنشهای, واﺣــﺪي, گلبول, hepatica, magnetotacticum, هموسیتوبلاستیک, اسهال‌خوني, عواقب بالینی پاراسانتریک, Persiko, فوشین بازی, دیستانتری, Cryptococcus, اکسیتوسین, گوشتخواران, ساختمان ترومبین , عفونت باكتريايي دستگاه گوارش, خونگیری, پروئئینی, سيلوس آنتراسيس, درمیزانESR, خطاهای, عفونت هلیکوباکترپیلوری معده, BMC, نوتروفيل, Bacterium, نمونه‌های, رییس انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی, هماتولوژی, ارگانیزمهای, كونژوگه, سی‌امین دوره آزمون بورد رشته‌های تخصصی دندانپزشکی, سکته مغزی , توت فرنگی, جونیور, نور, هموگلوبین, کنتراست, لبنیات, متابولیت, Cl, استرپتومایسین, تخمدان‌ها, رشد غیرطبیعی زخم‌ها , رنگامیزی اسید نوکلئیک باکتری ها, لوکوسیت, گرسنگی, فولرتون, دیاستولیک, پستانداران, پروترومبین, نسخه‌برداري, فشار هیدروستاتیک شریان, آنزيمهاي مقاوم, رنگ آمیزی اورامین, هیپوتیروئیدی, پارا, اکتیویته, آنتی تایرو گلوبولین آنتی بادی, نهاد ریاست جمهوری, كوشينگ,