,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  نتایج پژوهش ها نشان می دهد؛ کاهش فشارخون با مصرف مکمل منیزیم Magnesium, Mg
  تاریخ : ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۳ تير  [22:50]  

نتایج پژوهش ها نشان می دهد؛
کاهش فشارخون با مصرف مکمل منیزیم 
MagnesiumMg

بررسی مطالعات نشان می دهد مصرف مکمل منیزیم به کنترل فشارخون کمک می کند.
به گزارش خبرنگار مهر، تحلیل و بررسی محققان دانشگاه ایندیانا امریکا نشان می دهد افرادی که در طول مطالعه مکمل منیزیم مصرف کرده بودند در مقایسه با کسانی که این مکمل را دریافت نکرده بودند، بعد از سه ماه فشارخون پایین تری داشتند.

دکتر یی کینگ سانگ، سرپرست تیم تحقیق، در این مورد می گوید: «مصرف مکمل منیزیم می تواند به عنوان گزینه ای برای کاهش فشارخون در افراد پرخطر یا بیماران فشارخونی درنظر گرفته شود.»

در مطالعه، محققان ۳۴ مطالعه قبل که در مجموع شامل ۲۰۰۰ بیمار بود را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند. طول مدت تحقیقات از ۳ هفته تا ۶ ماه بود و هریک از شرکت کنندگان در طول مطالعه، بین ۲۴۰ تا ۹۶۰ میلیگرم منیزیم در روز دریافت کرده بود.

محققان دریافتند مصرف روزانه ۳۶۸ میلیگرم منیزیم به مدت ۳ ماه موجب کاهش فشار خون سیستولیک تا mm Hg۲ و فشارخون دیاستولیک تا mm Hg ۱.۸ می شود.

بعد از تحلیل بیشتر داده ها، محققان دریافتند مصرف روزانه ۳۰۰ میلیگرم منیزیم به مدت یک ماه می تواند موجب کاهش فشارخون و افزایش میزان منیزیم در خون شود.

خاصیت منیزم در کاهش فشارخون در مطالعات آزمایشگاهی به اثبات رسیده است. این ماده معدنی به پیشگیری از تنگ شدن عروق خونی که موجب افزایش فشارخون می شود، کمک کرده و جریان خون را بهبود می بخشد.
0 0 0
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
مدیر خبری سایت
phasco
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

هموگلوبین, آندوسكپي, میکروبی, همودیالیزی،, کلرانفنیکل, باند گاما و بتا در الکتروفورز چیست؟, سیستئین, SnO2, سلیکاژل, سندرم ادوارد, گلوکورونیداسیون, گلوکورونیک, تجهیزات آزمایشگاهی, Sulfhemoglobin, PLT, اگزوداي, تضمین کیفیت در آزمایشگاه های تشخیص طبی, شیمیدان, سالین, آندميك, باکتری, آنزیم‌های سم زدا, فنوتیپ, میکروبیولوژی, منوکلونال, میکروسکوپ, چربيهاي, neuroblastoma, پژوهشگران, viroid, ساترن بلارت و وسترن بلارت و نوترن بلارت, زخمهاي معده و اثني عشر, مایه, سوسیس و کالباس, تیروگلوبولین, سلولز, توايس‌هاي, لاپلاس, گرانولهای, پیوند, ايمونولوژيكي, پروتئین FGF1, نانوباکتریوم, ارولوژي, كمپلمان, پروفسور سمیعی, Viro-immun , DENSITY, تستهای آزمایشگاهی, خشکی پوست, بیمار, آلفا فیتو پروتئین, ویالهای, گل‌گاوزبان, ویروسها, آﺑﮕﺮﯾﺰﺷـﺎن, میکروب های مفید, سالیسیلیک, فلورميكروبي, مقدار آنتی ژن و آنتی بادی, لكوسيت, کارسینوژن, یوکاریوتی, دکتر علی اکبر پورفتح اله, ناقلین, فشار خون, ناباروری, نوسان, تری گلیسیرید, فلج اطفال,