,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  تغذیه با شیر مادر باعث خوش اخلاقی نوزادان می شود.
  تاریخ : ۱۳۹۳ شنبه ۱۱ مرداد  [7:56]  

 

تغذیه با شیر مادر باعث خوش اخلاقی نوزادان می‌شود

خبرگزاری تسنیم: یک کارشناس طب سنتی گفت: نوزادانی که از شیر مادر تغذیه می‌کنند خوش اخلاقند و سیستم دفاعی قوی تر دارند و از بروز بسیاری بیماری‌ها در امان می‌مانند. نوزاد

سید جواد علوی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: شیر مادر از هر شیر دیگر برای نوزاد مفید تر است، چرا که شیر مادر به غذایی که نوزاد در دوران جنینی در رحم مادر تغذیه می‌کند بسیار شبیه تر است.

به گفته وی نوزاد شیر مادر را با اشتهای بیشتر می‌خورد چرا که به گوهر غذایی یا همان غذایی که در دوران جنینی شباهت دارد بیشتر تمایل پیدا می‌کند و نوزاد ولع بیشتری به خوردن آن دارد.

این کارشناس طب سنتی اضافه کرد: نوزادنی که شیر مادر می‌خورند سیستم گوارششان بهتر کار می‌کند و اجابت مزاج بهتری دارند. همچنین، نوزاد با تغذیه شیر مادر از بسیاری از بیماری‌ها در امان می‌ماند.

علوی عنوان کرد: شیرخواری که از شیر مادر تغذیه می‌کند خوش اخلاق است و سیستم دفاعی قوی تر دارد و او را از بروز بسیاری بیماری‌ها در امان می‌دارد، بنابراین نوزادنی که از شیر غیر مادر تغذیه می‌کنند سیستم دفاعی ضعیف تری دارند و بروز بیماری‌ها در آنها بیشتر است.

وی ادامه داد: نوزادنی که شیر مادر می‌خورند از نظر حالات روحی و روانی بسیار مهر و محبت دارند و تربیت آنها بهتر صورت می‌پذیرد و رشد و نمو این نوزادن بسیار بهتر است.

این کارشناس طب سنتی درباره خصوصیات دایه‌ای که به نوزاد می‌تواند شیر دهد، افزود: مادرانی که شیرشان کم است می‌توانند دایه‌ای برگزیند و نوزاد از شیرشان تغذیه کنند، براین اساس اخلاق و حالات روحی و معنوی دایه بسیار اهمیت دارد، چرا که حالات روحی در شیر تاثیر می‌گذارد.

علوی خاطرنشان کرد: اگر نوزادان دختر، شیر دایه‌ای که پسر زایمان کرده بخورند شوخ و دلیر می‌شوند و اگر پسر از دایه‌ای که دختر زاییده شیر بخورد ممکن است که در اخلاق آن تاثیر گذارد و برخی خصوصیات دختر را بگیرد.

 

منبع:http://www.tasnimnews.com/Home/Single/447272?ref=shahrekhabar
0 4 4
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
شهریار سلیمی
shahriar
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

اسیدوفیل, مرگ, نبولایزر, هماچوري, میلوما, هورمون‌ها, نيوكاسل, سيستين, افزایش فعال کننده پلاسمینوژن, سندرم کلاین فلتر, سیمپلکس, سالیسیلیک, hatching, بیماری MS, نوارهاي سنجش قندخوني, تشخیص‌های, مایکو, بیماریهای مزمن, Persiese Golf, ایمونولوژی, هليكو, كيت T3, آنتي‌بادي‌هاي, inversion, آنتامبا هيستوليتيكا, سرطان روده, ویتامین, G6PD, لنفوییدی, گرانولهای, نانوتکنولوژی, كتاب آزمايشات اسپرم بر اساس WHO, دیسک, Κόλπος, روز علوم آزمایشگاهی, اورگانيسم, ویروس تب دانگ, splenectomy, سی‌ام فروردین ماه, واگیر‌دار, گلیکولیز, آنیون, مورفولوژیک, آلژینات و ژلان, رنگ آميزي كپسول به روش آنتوني , فلکسنری, ویتامین, اسفروسیت سلولهایی با MCV پایین, پیوند اعضاء بدن, میکروفلورهای مفید روده, عفونت‌های زنانه , مگاویروس, کامپیوتری, مرحله G2 به M, اولتراسوند, تستهای آزمایشگاهی (Anti TPO ), پلاسبو, داستیلاز, آلزایمر, leukemia, سنسورهاي, کبد, متورم, گلوتامیک, pRB و E2F, rubella, حساسیت پوست, هلیکوباکتری‌ها, رتيكوآندوتليال, لیشمانیوز,