,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  مضرات لیموترش
  تاریخ : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ خرداد  [15:9]  

مضرات لیموترش

آب لیموی کهنه مضر است زیرا تبدیل به اسید های مضر می شود.

اگر آب لیمو را نیز در یخچال در صفر درجه هم قرار دهیم طبق نتایج و آزمایشات حاصله پس از ۲۴ ساعت ۵۰% از ویتامین های خود را از دست خواهد داد. و در بررسی های به عمل آمده ثابت شده که آب لیمو در هوای متعارف و معمولی به کلی فاقد خاصیت می باشد!

كه قبل از قرار گرفتن در مقابل نور آفتاب بايد از قرار دادن اسانس ليمو به صورت مستقيم برروي پوست خودداري شود زيرا ممكن است باعث بروز حساسيت هاي پوستي گردد.

البته مصرف زیاد آبلیمو زیاد به خصوص آب لیمو خالص ممكن است اثرات مخرب بر روی مینای دندان بگذارد.

مصرف لیمو ترش برای کسانی که مبتلا به آسم و ناراحتی های ریه و درد کمر و رماتیسم و تشنج و میگرن هستند اثر زیان بخشی بدنبال دارد.

زیاده روی در مصرف لیمو ترش باعث آب بزاق و بی خوابی و هم چنین ناراحتی معده و حتی ممکن است باعث عدم جذب ویتامین آ در بدن گردد.

مصرف مکرر لیمو ترش و آب لیمو برای بیماران دیابتی مضر است. : مصرف جزئی این مواد به صورت موردی و فصلی برای این بیماران مشکلی ندارد اما لیمو ترش و آب لیمو دارای مواد قندی است که مصرف مکرر این مواد به هیچ عنوان به افراد دیابتی توصیه نمی شود. بیماران دیابتی می توانند از سایر فراورده های لیمو همچون پودر گرده لیمو با رعایت تعادل به عنوان چاشنی غذا و از خاکشیر،چای و سایر مایعات به عنوان جایگزین شربت آبلیمو استفاده کنند.
0 8 8
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

پاپ اسمیر, جانوری, T3-Uptake, آمینوبوتیریک, سارکوئیدوز, تعيين ميزان قند خون, ویتامین‌ها, باکتری ای به نام هیلکوباکترپیلوری, پلاسمای, تستهای آزمایشگاهی ( آپولیپوپروتئینها), میتوکندری, فناوری‌های, آلدئید, پي‌سي‌آر, آزمایشهای مربوط به چربی خون, ویتامینD, هپاتیت, میکروسکوپ, کوکوسی, ميكروسيتوز هايپركروم, viremia, میکرون, اثر هوک, آزمایش الکتروفورز, Plasmodium vivax gametocytes, شورای فناوری سلامت, حساسیت باکتری ها , باكتريها, شرایط راه اندازی آزمایشگاه, هيدروفيلا, کورتیزول, استرپتوکوکها, Primming‏, فلوکولاسیون, کشف دو گروه خونی جدید, نکروز-, imonology, کپسول‌دار, والدین, آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور, متخصص رشته علوم آزمايشگاهي, واﮐﺴﻦﻫﺎي, گوارش و كبد, بیوتیکی, ویروسHIV, میکروسکوپ, کامپوزيت, دکتر شهروز همتی, واژینیت, میکروپلیتها, فلوریدا, سرم كنترل‌هاي بين المللي بايورد, هماتوکریت, مطالعات ساخت فیلم زندگی پروفسور سمیعی آغاز شد, کورینه, ویروسها, تلقيح, Dr.Mehrdad Vanaki, الكالن, هموگلوبین, تیروئیدیت هاشیموتو, Chromatography, نوكلئوتيدي, ایندکس‌های, شیر و یا دمنوش های گرم, متخصص تغذیه, ویتامین, آلفا توکوفرول , هيدروليز, ایمنوهماتولوژی,