,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  مضرات لیموترش
  تاریخ : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ خرداد  [15:9]  

مضرات لیموترش

آب لیموی کهنه مضر است زیرا تبدیل به اسید های مضر می شود.

اگر آب لیمو را نیز در یخچال در صفر درجه هم قرار دهیم طبق نتایج و آزمایشات حاصله پس از ۲۴ ساعت ۵۰% از ویتامین های خود را از دست خواهد داد. و در بررسی های به عمل آمده ثابت شده که آب لیمو در هوای متعارف و معمولی به کلی فاقد خاصیت می باشد!

كه قبل از قرار گرفتن در مقابل نور آفتاب بايد از قرار دادن اسانس ليمو به صورت مستقيم برروي پوست خودداري شود زيرا ممكن است باعث بروز حساسيت هاي پوستي گردد.

البته مصرف زیاد آبلیمو زیاد به خصوص آب لیمو خالص ممكن است اثرات مخرب بر روی مینای دندان بگذارد.

مصرف لیمو ترش برای کسانی که مبتلا به آسم و ناراحتی های ریه و درد کمر و رماتیسم و تشنج و میگرن هستند اثر زیان بخشی بدنبال دارد.

زیاده روی در مصرف لیمو ترش باعث آب بزاق و بی خوابی و هم چنین ناراحتی معده و حتی ممکن است باعث عدم جذب ویتامین آ در بدن گردد.

مصرف مکرر لیمو ترش و آب لیمو برای بیماران دیابتی مضر است. : مصرف جزئی این مواد به صورت موردی و فصلی برای این بیماران مشکلی ندارد اما لیمو ترش و آب لیمو دارای مواد قندی است که مصرف مکرر این مواد به هیچ عنوان به افراد دیابتی توصیه نمی شود. بیماران دیابتی می توانند از سایر فراورده های لیمو همچون پودر گرده لیمو با رعایت تعادل به عنوان چاشنی غذا و از خاکشیر،چای و سایر مایعات به عنوان جایگزین شربت آبلیمو استفاده کنند.
0 8 8
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

Igg, شب‌ها غذای سبک بخورید, گرانول, يرسينياپستيس, كمپلمان, سوءهاضمه و درد بر اثر گاز معده, آرسنیک،, از بین بردن جوشهای سر سیاه, تب روده, هموگلوبین, اندومیتوزیس, اوره, اصل اسپور سازی, کالیبراسیون لوپ میکروب شناسی, گلوكز, هموگلوبین, موتاسیون, میکروبیولوژی, پپتیدوگلیکان, نمونه هاي ادرار - واژن - مدفوع - خلط - مايع مفصل - csf , میکروسکوپ, HEMOGLOBIN, phage, PH, سوش, متخصصين, بیماری های پوستی, ايمونوراديومتريك, كلرامفنيكل, BioRad Controls, متابوليسم, خطر ابتلا به سکته مغزی, دهیدروژناز, سرویکال, نوتروفیل, ایمونوفلئورسانس, تب خونریزی‌دهنده کریمه, آنتی تایرو گلوبولین آنتی بادی, پسماندها, میکروسکوپ, مکانیزم, ویروس, میکروگرم, کیستیک, آزمايشاتي, گلبول‌ها, میکرتیوب, تریپتوفان, كلم, ضدهیپرتانسیون, پستانداران, اکسایش, آزمایشگاههایی, آلدوزستوز, ژن‌های عامل سرطان , مشخصات E.coli لاکتوز, تب و حالت تهوع, گویچه‌ها, مرفولوژی, مسموميت‌ها, نوتروفيلها متورم شده, ميكروسكوپ, سيروز, هماگلوتیناسیون, ویدال, کپسیر, هیبریدی, FFP, کامپیوتری, محیط کشت آگار,