,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  مضرات لیموترش
  تاریخ : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ خرداد  [15:9]  

مضرات لیموترش

آب لیموی کهنه مضر است زیرا تبدیل به اسید های مضر می شود.

اگر آب لیمو را نیز در یخچال در صفر درجه هم قرار دهیم طبق نتایج و آزمایشات حاصله پس از ۲۴ ساعت ۵۰% از ویتامین های خود را از دست خواهد داد. و در بررسی های به عمل آمده ثابت شده که آب لیمو در هوای متعارف و معمولی به کلی فاقد خاصیت می باشد!

كه قبل از قرار گرفتن در مقابل نور آفتاب بايد از قرار دادن اسانس ليمو به صورت مستقيم برروي پوست خودداري شود زيرا ممكن است باعث بروز حساسيت هاي پوستي گردد.

البته مصرف زیاد آبلیمو زیاد به خصوص آب لیمو خالص ممكن است اثرات مخرب بر روی مینای دندان بگذارد.

مصرف لیمو ترش برای کسانی که مبتلا به آسم و ناراحتی های ریه و درد کمر و رماتیسم و تشنج و میگرن هستند اثر زیان بخشی بدنبال دارد.

زیاده روی در مصرف لیمو ترش باعث آب بزاق و بی خوابی و هم چنین ناراحتی معده و حتی ممکن است باعث عدم جذب ویتامین آ در بدن گردد.

مصرف مکرر لیمو ترش و آب لیمو برای بیماران دیابتی مضر است. : مصرف جزئی این مواد به صورت موردی و فصلی برای این بیماران مشکلی ندارد اما لیمو ترش و آب لیمو دارای مواد قندی است که مصرف مکرر این مواد به هیچ عنوان به افراد دیابتی توصیه نمی شود. بیماران دیابتی می توانند از سایر فراورده های لیمو همچون پودر گرده لیمو با رعایت تعادل به عنوان چاشنی غذا و از خاکشیر،چای و سایر مایعات به عنوان جایگزین شربت آبلیمو استفاده کنند.
0 8 8
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فاطمه خسروي
DONYA66
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

ترانسفورماسیون, آسپتیک, کواگولاز, فارمد, كلوني, عوامل اتوایمیون یا عوامل ایمیون , ایشرشیاکولای, گلوتارالدئید, میکروبیولوژی, پپتیدوگلیکان, وايرو ايميون , کروموزمهای, آدنیلیک, بافیلومایسین, WBC, میانگین, آنتی‌ژن, فولیک, فاگوسيتين, تومور مارکر, مروارید, سیتمی, پولیپها, SnO2, الحمدالله رب العالمين, سولفيدريل, ورزشكاران استقامتی, گرانولهای, دی‌اکسیدکربن, ایمونوگلوبولین, آلفا توکوفرول , ويروس, کولورکتال, نکروتیک, هيدروژني, تومورهای مغزی, سیستئین, واﮐﺴﯿﻨﺎﺳﯿﻮن, میکروب شناسی جاویتز, گوبرناکولوم, آکرومگالی, کروموزوم, تومور مغزی, نفرولوژيك, کپسول بومن, تستهای آزمایشگاهی (Complement component), آنتی اکسیدان , ویروس تب دانگ, لکوسیت, مثبت, هیپوکروم, ویتامین D, کامپیوتری, لاكتوفرين, كلستريديوم, تيترهاي, CA-15-3،Her2, مورفولوژی, ویتامین, مرفولوژی, چربی‌های اشباع, عضلانی, آپوپتوز, گواتمالا, آرتریولی, تغییر شکل استخوان, ریبوزوم, کمپلکس‌هاي, فولیکولها, موکوپلی,