,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  دانشجويان به توانمندیهای علمي و فناوري مسلح شوند | دانشكده جديد داروسازي دانشگاه علوم پزشكي همدان
  تاریخ : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خرداد  [7:33]  

 

وزير بهداشت در بازديد از دانشكده داروسازي همدان:

دانشجويان به توانمندیهای علمي و فناوري مسلح شوند
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي  در اولین روز از سفر خود به استان همدان از دانشكده جديد داروسازي این شهر بازديد و با اساتيد و دانشجويان ديدار كرد.
به گزارش خبرنگار وب دا؛ دكتر سید حسن هاشمي در این دیدار با تبريك سوم خرداد سالروز آزادي خرمشهر، اين روز را روز ايثار خواند و ابراز اميدواري كرد جشن‌هاي دوران دفاع مقدس تنها در تاريخ باقي نماند و شاهد تكرار اين جشن‌ها باشيم.
دكتر هاشمي با اشاره به سال‌هاي دفاع مقدس؛ عظمت جوانان آن روز را موجب صلابت، خودباوري و سرمايه براي كشور دانست و افزود: فداكاري جوانان در دوران دفاع مقدس در نسل امروز هم جاري و ساري است و ما اين خودباوري و از خودگذشتگي را مديون جوانان آن دوران هستيم.
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي تنها راه نجات كشور را دستيابي به علم به عنوان مهمترين ثروت عنوان  كرد.
دكتر هاشمي  به دانشجويان براي تحصيل در شهري با تاريخي باشكوه و در رشته‌اي اثرگذار براي انسان و هموطنان تبريك گفت و افزود: بايد با عزم ملي، همدلي و همبستگي براي ارتقاي كشور تلاش كنيم.
وي از استقبال گرم دانشجويان داروسازي و حضور در اين جلسه خودجوش ابراز مسرت كرد و افزود: اميدوار است با دست پر از اين سفر بازگردد.
وزير بهداشت با بيان اينكه اساتيد و دانشجويان هر سال به موفقيت‌هاي غرورآفريني دست مي‌يابند، از دانشجويان خواست به توانمندیهای  علمي و فناوري مسلح شوند و كشور را از وابستگي نجات دهند.

بنابر این گزارش دكتر هاشمي همچنين از كتابخانه و بخش‌هاي مختلف دانشكده بازديد كرد و در خصوص كمك براي تجهيز اين دانشكده قول همكاري داد.

 
0 3 3
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
مدیر خبری سایت
phasco
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

پیتوسپورم, كروي, پیوند اعضاء بدن, پریسنتریک, تومورهای, سی‌ام فروردین ماه, Western, عوامل افزايش دهنده جذب آهن, كستهاي ادراري, نوتروفيل, هماچوري, محیط های کشت, LIA, عفونت‌های ادراری, ویتامین D و بیماری قلبی, انتریکا, واکسن, پیوند عضو , كلسيم،, نایکوکارد, آزمايشگاه, هماتولوژی, دستگاه‌هاي تمام اتوماتيك الايزا, Acetobac, نکروز, تاموکسیفن, نوتروفیل, آنیونی, قندهای معدی, ‏Post-PCR‏, عفونت با قارچ تريكوفيتون , هیدروپس, Specifications, پروژسترون, باكتري‌ها, سروتونین, ویسکوزیته, نمونه گیری , ربات‌های شبه انسانی, ميکروسکپي, فضولات, ويمنتين, اسپترپتومايسين, ميكرون, آنزيمها, پاتوژنز, گوارش, واگیر‌دار, تقویت سیستم ایمنی بدن, امینوآنتی‌پرین, Perzský, سرولوژیک, ترانسفرين, اسپترپتومايسين, ازون, لاتوم, کورتیزول, استافيلوكوكوس, ویسکوزیته, اسفروسيتوز, کووت, پزشک, علوم آزمایشگاهی دامپزشکی, آمینوترانس, هیدروکسی, سیتوپلاسمی, Персијски, توکوفرول, کونژوگه, بازديدكنندگان فاسكو,