,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  ضرورت همکاری تمامی دندانپزشکان برای ارتقای سلامت دهان و دندان
  تاریخ : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خرداد  [7:26]  

 

وزیر بهداشت در نخستین جلسه شورای سلامت دهان تأکید کرد:

ضرورت همکاری تمامی دندانپزشکان برای ارتقای سلامت دهان و دندان 
وزیر بهداشت گفت: شورای سلامت دهان باید به گونه ای پیش برود که حاصلش یک اقدام عملی توام با دانش حرفه ای بوده و بتواند مشکلات حوزه دندانپزشکی را برطرف نماید.
به گزارش وب دا؛ دکتر سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نخستین جلسه شورای سلامت دهان که در وزارت بهداشت برگزار شد، بر ضرورت ارتقای کیفیت سلامت دهان و دندان تأکید کرد.
وزیر بهداشت در خصوص تشکیل شورای عالی سلامت دهان و دندان در وزارت بهداشت تصریح کرد:‌ این شورا با حضور تمام مسئولین مرتبط با سلامت دهان تشکیل شده و امیدواریم که بتواند در زمینه تامین بهداشت دهان و دندان و حل مشکلات آن قدم‌های موثری بردارد.
وی در ادامه افزود: معاونین و روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور نیز باید در این حوزه اقدام کنند و تمامی دندانپزشکان برای ارتقای سلامت دهان و دندان با وزارت بهداشت همکاری داشته باشند.
دکتر هاشمی با تاکید بر اینکه، شورای سلامت دهان باید با تشکیل کارگروه هایی در بخش های مختلف مشکلات و چالش های مربوط به این حوزه را بررسی کند، تأکید کرد: عملکرد این شورا باید به گونه ای باشد که با ایجاد زیرساخت های لازم، موجب شود تا در آینده افراد دیگری که سکان دار این مجموعه شدند بتوانند این کار را به پیش ببرند.
دکتر هاشمی با تأکید بر ضرورت ارتقای خدمات دندانپزشکی در مناطق محروم گفت: باید همه کمک کنیم و طرحی جامع را برای دندانپزشکی از روستاها تا کلان شهرها تدوین کنیم تا با تغییر دولت ها دچار دگرگونی نشود و خدماتی در شان ملت ایران در حوزه دندانپزشکی ارائه شود.
گفتنی است، نخستین جلسه شورای سلامت دهان، صبح امروز در دفتر وزیر بهداشت با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت، رییس اداره سلامت دهان و دندان و اعضای این شورا برگزار و در خصوص نحوه تشکیل کارگروه ها بحث و تبادل نظر شد.

 
0 3 3
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
مدیر خبری سایت
phasco
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

لکوسیتی, تب ويروسي, ICSH, ماموگرافی،, اختصارات و اصطلاحات آزمايشگاهي بخش هماتولو‍‍‍زي, داشتن سرعت یکنواخت, ویتامین, گونادوتروپین, فلوسيتومتري, Cryptosporidia, منوسیتها, Health, اصطلاحات آزمايشگاهي - هماتولوژي , ناامیدی, حکیم جرجانی, كلينيكي, تامین داروی اینترفرون بتا, دکترای حرفه ای علوم آزمایشگاهی, دكتر حسين قريب, قارچ ناخن يك عفونت قارچي, میلویید, سرخرگ های کرونر قلب, سم زدایی از بدن , falciparum, ماتریکس, فیکساتور, سلول, جرجانی, شایع ترین سرطان, آدیسون, كاناليكولهاي, crystals, هیدروفوب‌تر, مگاویروس, نایسریا،, هیدروکربور, لنفوسیتهای, لیپوپروتئین, ThunderBolt, سرولوژيكي, محققان ام.آی.تی, استافیلوکوکوس, تومورزا, پروتئنی, کربوراندوم, HEMOGLOBIN, سبوم و سلول های مرده, دقت(CV), Glliter Cell , هپاتیت C مزمن , اسموتیک, کارسینوژن, گلبول, آلانین, كلسیم, ویروسها, كيت تورچ, ناخن طبیعی صاف, میتوکندریایی, جراحی ترمیمی چشم , سرویکال اسمیر یا پاپ اسمیر, کنفرانس, سمپلر, حاملگی, کوکسی, بیومولکولها, جيوه, مسمومیت غذایی, منطقه خلیج فارس, دکتر عیسی صالحی,