,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در پیامی روز علوم آزمایشگاهی را به متخصصان فعال در این عرصه تبریک گفت.
  تاریخ : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱ ارديبهشت  [16:16]  

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در پیامی روز علوم آزمایشگاهی را به متخصصان فعال در این عرصه تبریک گفت.
به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان متن پیام دکتر محمد حسین اعرابی به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
سی‌ام فروردین ماه، روز علوم آزمایشگاهی مصادف با روز زادروز حکیم سیّد اسماعیل جرجانی، در واقع بهانه‌ای برای پاسداشت و تقدیر از زحمات فعالان این عرصه است.
این روز فرصتی است تا از جامعه فرهیخته و تلاشگر علوم آزمایشگاهی که انصافاً از گروه‌های پر تلاش و دلسوز نظام سلامت به شمار می‌روند، قدردانی شود.
متخصصان علوم آزمایشگاهی، دیده بانان عرصه سلامت هستند که با تشخیص به موقع عوامل بیماری زا، افتخار مدافعین خطوط اول نبرد با بیماری‌ها را از آن خود نموده و با فداکاری و گذشت، سلامت و آسایش خود را در راه اعتلای ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و سلامت جامعه گذاشته‌اند.
اینجانب این روز بزرگ را به تمامی همکاران علوم آزمایشگاهی تبریک و تهنیت گفته و توفیق روز افزون شما عزیزان را در راه خدمت به همنوعان از خداوند متعال خواستارم. امیدوارم همواره در جهت نیل به هدف نهایی این مجموعه که همانا ارتقای سطح سلامت آحاد جامعه است بیش از پیش موفق و پیروز باشید.

 
0 5 5
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
مدیر خبری سایت
phasco
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

هستک, گوارش, شیستوزومیازیس, ترومبــوسیتیک, بیماری هموروئید یا بواسیر , آپلاستیک, آنمی داسی شکل, مرفین, مورفولوژی, وگالاکتوره, نفروز, آسیب سلولی, ميكروب, لوزالمعده, مرگ‌ومیر, نوسان, Mentzen, میکروبهای, ترومبوسایتوزیس, گیمسا, CH50, دندانپزشکی, پژوهشگر, روز علوم آزمایشگاهیان, باکتریال, تروفوزوئیت, ماکرومترتا, بدلیانس, تلسکوپیک, Quality Control, ویروس, آنژیوتانسین, هماتولوژِی, وارونگی, پلی‌سیتمی, کتاب زیست سلولی و مولکولی دکتر مجد, پروکاریوتی, پروتکل 4 دارویی توسط FDA , کمپانی‌های, فيناسترايد, کاتیونی, هورمونی, روغن های گیاهی, فولیکول‌ها, پلاکتها, عسل/PVA, هپاتيت آميبي, باکتریوفاژ, هیالین, میوه, candidia, نوتروفیل, آپلاستیک, متابولیسم, ویروس, تریپتوفان, اتوکلاو, هیپرتیروئیدی, ايمونولوژيكي, ویتامین‌های, مکانیسم, هورمون‌ها, گرانولها, صدمه به DNA, ویروس, نوکلئوتیدهای, کلوگزاسیون, پری سانتریک و پاراسانتریک, هماتولوژی, تاموکسی,