,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  هشتاد درصد رطوبت پوستتان را از فاکتورهایش به دست آورید
  تاریخ : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۳۰ بهمن  [10:7]  

محمد رحمتی متخصص پوست و مو  گفت: در بعضی از موارد خشکی پوست ژنتیکی است باید گفت که مهمترین عامل تامین رطوبت پوست بدن پروتئین‌های بسیار ریزی است که در لایه‌های زیرین پوست وجود دارند و کمک می‌کنند که پوست را مرطوب نگه دارند.

 

رحمتی افزود: یک باور بسیار رایجی که در بین مردم وجود دارد این است که با مصرف زیاد آب آشامیدنی، می‌توانند رطوبت پوست خود را حفظ کنند این کار می‌تواند نقشی هر چند کم در حفظ رطوبت داشته باشد اما این ارتباط زیاد نیست زیرا هشتاد درصد رطوبت پوست مربوط به فاکتورهای طبیعی پوست است.

 

وی اذعان داشت: اگر بدن به هیچ عنوان این فاکتورها را تولید نکند، پوست ضخیم می‌شود و

 

خطرناک است و اگر پوستی این فاکتورها را کم تولید کند موجب می‌شود که شدیداً مستعد اگزماهای مختلف شود.

این متخصص پوست در ادامه گفت: راه درمان خشکی اطراف چشم این است که از مرطوب کننده‌هایی که توسط متخصص چشم تجویز می‌شود بهره برد. به یاد داشته باشید که نباید از نرم کننده‌هایی که دارای عطر و اسانس خاصی هستند برای چشم استفاده کرد بلکه نرم کننده‌هایی مثل وازلین و اوسرین برای آن مفید است.

واگر در فاز بسیار شدیدی بود وتبدیل به اگزمای شدید ومزمن شد می‌شود از کورتون مخصوصی دور چشم، آن هم برای مدت محدود استفاده کرد وحتماً باید دقت کرد که این کورنون را به مدت طولانی استفاده نکنند چون ممکن است باعث آب مروارید هم شود.
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
محمدنبی اله یار
mna
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

هیستوشیمی, هستک, کلبسیلانمونیا, تیوسولفات, Persia, کیت‌های, پاتوژنهايي, کاهش کراتینین , ‏Multibatch, سختی کار شاغلان علوم آزمایشگاهی, سگنال, متیل, مس, مالتيپلكس, دکتر سعید مهدوی, درمان جای جوش, قرص‌های ضدبارداری, ویروسها, البومین, هوجكين‌, Rabodo, بتاتالاسمي, سلولها و موکوس, قانون سختی کار علوم آزمایشگاهی, مادرزادی, اریتراسما, CDC, رزیدنت, سولفانیلیک, يليروبين, باکتری‌های پاتوژن, نسبت کلسیم به پتاسیم , Toxic, هیومن, پارافین, انستیتو تکنولوژى کالیفرنیا, ویروس هپاتیت C, ضدمیکروبی, فنوتیپ های باکتریایی, میلوما, ویسکوزیته, نوزادان, کلنی, مونوسیتها, ديابت, ليمو ترش, HEMOGLOBIN, ميكروسكوپي انگل در مدفوع, الکالین, سیفیلیس, مولکولهای, تاموکسیفن, میوگلوبین, میکرولیتر, RBC های حساس شده در داخل بدن, داروی ضدویروسی ریباویرین, پلیتهای, پلاسماي, DNA clone, انتروبیوس, وگرانولار, هاپکینز, پیام, کاتالاز, هليكوباكتر, پروتئوس سوارمینگ, اسکلروتیوم, ویروسها, سرطان‌ پانکراس و پروستات, کتاب زیست سلولی و مولکولی دکتر مجد,