,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  هشتاد درصد رطوبت پوستتان را از فاکتورهایش به دست آورید
  تاریخ : ۱۳۹۲ چهارشنبه ۳۰ بهمن  [10:7]  

محمد رحمتی متخصص پوست و مو  گفت: در بعضی از موارد خشکی پوست ژنتیکی است باید گفت که مهمترین عامل تامین رطوبت پوست بدن پروتئین‌های بسیار ریزی است که در لایه‌های زیرین پوست وجود دارند و کمک می‌کنند که پوست را مرطوب نگه دارند.

 

رحمتی افزود: یک باور بسیار رایجی که در بین مردم وجود دارد این است که با مصرف زیاد آب آشامیدنی، می‌توانند رطوبت پوست خود را حفظ کنند این کار می‌تواند نقشی هر چند کم در حفظ رطوبت داشته باشد اما این ارتباط زیاد نیست زیرا هشتاد درصد رطوبت پوست مربوط به فاکتورهای طبیعی پوست است.

 

وی اذعان داشت: اگر بدن به هیچ عنوان این فاکتورها را تولید نکند، پوست ضخیم می‌شود و

 

خطرناک است و اگر پوستی این فاکتورها را کم تولید کند موجب می‌شود که شدیداً مستعد اگزماهای مختلف شود.

این متخصص پوست در ادامه گفت: راه درمان خشکی اطراف چشم این است که از مرطوب کننده‌هایی که توسط متخصص چشم تجویز می‌شود بهره برد. به یاد داشته باشید که نباید از نرم کننده‌هایی که دارای عطر و اسانس خاصی هستند برای چشم استفاده کرد بلکه نرم کننده‌هایی مثل وازلین و اوسرین برای آن مفید است.

واگر در فاز بسیار شدیدی بود وتبدیل به اگزمای شدید ومزمن شد می‌شود از کورتون مخصوصی دور چشم، آن هم برای مدت محدود استفاده کرد وحتماً باید دقت کرد که این کورنون را به مدت طولانی استفاده نکنند چون ممکن است باعث آب مروارید هم شود.
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
محمدنبی اله یار
mna
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

کوتیکول, اينتراستيشيل, مانیتورینگ, میکس, MHC-I, اشتغال در آزمایشگاه ها, تليال, پژوهش‌های, پیلوری, کارسينوم, PhD, کووت, کلنی کانت, ترمبوسیتوز, استخوان لگن, كونژونكتيويت, ویتامین, تلسکوپیک, بیماری MS, نانومتر, درمان سرطان, ویروسها, بيماري هاي صعب العلاج, نوروپاتی, phosphatase, مرغان, جلوگیری از پوسیدگی دندان , کارشناسی به پزشکی, مورفولوژي, APO C, سيستميک, Electron microscopy, عصبی, سایتوکاینهای اینترلوکین, کورینه, جونیور, لوزالمعده, برنزه شدن پوست, پروفسور سميعي, گروه خونی O, تولید بیش از حد آلدوسترون, پاژه،اوستئیت, آزمایش الکتروفورز, استاد افتخاري دانشگاه علوم پزشكي تهران, پروتئازی, اکسیداسـیون, نانوکامپوزيت, مرکز تحقیقات علوم دارویی, VPg, ویروسها, Safety, متاستاز, واگيردار, تيترهاي, بازوفیلیک استیپلینگ, toxoplasma, بیوتکنولوژی, هماتولوژی, گرانو‌ل‌ها, میکروارگانیسمها, تست SRID, Sánchez-Jiménez, دانشکده پیراپزشکی شیراز, CA19-9, رژیم های درمانی, واحد کنترل کیفی, انتروكوليتيكا, تومورمارکر, منیزیم, باکتری های هوازی,