,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  درمان سرطان خون با کمک نانوالماس‌ها
  تاریخ : ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۵ دي  [11:26]  

 دانشمندان دانشگاه ملی سنگاپور (NUS) و دانشگاه کالیفرنیا با ترکیب داروهای متداول مربوط به لوسمی با نانوالماس‌ها و انتقال داروها به درون سلول‌های لوسمی به درمان این نوع سرطان پرداختند.

 

این کشف جدید که برای اولین بار گزارش شده است، می‌تواند درمانی برای لوسمی (سرطان خون) باشد. زمانی که بیماران در معرض شیمی درمانی قرار می‌گیرند، سلول‌های سرطانی راه بهتری را برای دریافت دارو پیش رو دارند.

 

دانوروبیسین یکی از متداول‌ترین داروهایی است که برای درمان لوسمی استفاده می‌شود. این دارو رشد سلول‌های سرطانی را کم یا متوقف می‌کند و موجب مرگ آنها می‌شود. اگرچه این روش بسیار معمول است، اما سلول‌ها را بعد از درمان در برابر این داروها مقاوم می‌کند.

 

در تحقیق انجام شده توسط محققان دانشگاهی، آن‌ها نانوالماس‌ها را با دانوروبیسین ترکیب و این داروهای ترکیبی را برای درمان سلول‌های سرطانی معرفی کردند.

 

تیم تحقیقاتی در این بررسی دریافتند نانوالماس‌ها می‌توانند به خوبی این داروها را حمل کنند و به درون سلول‌ها انتقال دهند. به واسطه اندازه غیر تهاجمی آنها (برای سلول‌های سالم) و ساختار منحصر به فرد خود، نانوالماس‌ها می‌توانند به راحتی و بدون مسدود کردن رگ‌های خونی به مسیر خود ادامه دهند.
0 6 6
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
رویا فضلی
roya fazli
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

ملانژور, Applied, هموگلوبين, نانوبلورالماس, انترفرون, الکترومغناطیسی, ویتامین, اسانس ليمو , آرتریت, ایمونوگلوبولین‌ها, آنزيم كنژوگه, کتوزیس, کلینیکی, پزشکی, هماتولوژی, آنتی‌اكسیدان, بیومولکول, متابوليسم, گلوتارالدهید, آنمي پرنيشيوز, نوتروفيل, داستیله, مکمل‌ها, نانوسيستم, اپی کاردیوم, باکتری فتوسنتزکننده, کووت, فنوباربیتال, کروموژوم, اریتروئیدی, کلینیکی, درمان یکسان زنان و مردان, شرایط ناشتایی, ویواکسی, هپاتیکا, مایلوئیدی, ایمونوفلورسانس, پایدارکننده, روش های نفلومتری و توربیدومتری, مروفولوژی, C-Peptide, فارماکولوژی, محلول, فیبروکیستیک, بیومولکولها, آزمايشگاه هاي تشخيص طبي, subtype, کینتیک, روز آزمایشگاه, مدت زمان ناشتایی, پلاکهای آمیلوئیدی, میکروبیولوژی جاوتز, هيدرولازها, علائم غلظت خون, ﭘﭙﺘﯿــﺪي, کرونر چپ و کرونر راست , میکروپلیت, قلابدار, تغییرات مزد و حقوق, پاتوژنها, كولوركتال, نگه داشتن ادرار, كوت, سکته مغزی ترومبوتیک, اندام های بدن, نرمتر شدن پوست, گيمسا, رفرکتومتر, چربی‌های حیوانی, استرلیزه,