,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  درمان سرطان خون با کمک نانوالماس‌ها
  تاریخ : ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۵ دي  [11:26]  

 دانشمندان دانشگاه ملی سنگاپور (NUS) و دانشگاه کالیفرنیا با ترکیب داروهای متداول مربوط به لوسمی با نانوالماس‌ها و انتقال داروها به درون سلول‌های لوسمی به درمان این نوع سرطان پرداختند.

 

این کشف جدید که برای اولین بار گزارش شده است، می‌تواند درمانی برای لوسمی (سرطان خون) باشد. زمانی که بیماران در معرض شیمی درمانی قرار می‌گیرند، سلول‌های سرطانی راه بهتری را برای دریافت دارو پیش رو دارند.

 

دانوروبیسین یکی از متداول‌ترین داروهایی است که برای درمان لوسمی استفاده می‌شود. این دارو رشد سلول‌های سرطانی را کم یا متوقف می‌کند و موجب مرگ آنها می‌شود. اگرچه این روش بسیار معمول است، اما سلول‌ها را بعد از درمان در برابر این داروها مقاوم می‌کند.

 

در تحقیق انجام شده توسط محققان دانشگاهی، آن‌ها نانوالماس‌ها را با دانوروبیسین ترکیب و این داروهای ترکیبی را برای درمان سلول‌های سرطانی معرفی کردند.

 

تیم تحقیقاتی در این بررسی دریافتند نانوالماس‌ها می‌توانند به خوبی این داروها را حمل کنند و به درون سلول‌ها انتقال دهند. به واسطه اندازه غیر تهاجمی آنها (برای سلول‌های سالم) و ساختار منحصر به فرد خود، نانوالماس‌ها می‌توانند به راحتی و بدون مسدود کردن رگ‌های خونی به مسیر خود ادامه دهند.
0 6 6
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
رویا فضلی
roya fazli
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

دکتر عیسی صالحی, نرخ ارز آزاد و قيمت سكه, زخم معده , بوتاكس و ديس پورت, ورزشكاران استقامتی و قدرتی , شبکیه, ZatokaPerska, گوارش, آزمایشگاه پیوند, نيتروفنيل, آگرانولوسیتوز, تجمع بیش از حد چربی , اكتوپلآسم و اندوپلآسم, علوم آزمایشگاهی, GGT, ويروس ناشناخته در روده انسان, ضعف ایمنی بدن , گویچه, سيستم استرپ اويدين , اسپرم, واکسن, هیرسوتیسم،کاهش, کوشینگ, رفرکتومتر, تیمیدین, سوخت و ساز بدن, اثر هوک در الایزا, نوکلیئیک, مراكز آموزشي درماني همدان, حملات بيوتروريستي, تکنیک, بتا-2-ماکروگلوبولین, ALT/SGPT, کانتر, نمونه مایع منی, تستهای آزمایشگاهی (CEA), توبرکول, فیبروم, سودوموناس, Homogeneous, بیماری گوشه, کانسرها, تومورمارکر, رپلیکاسیون, مدفوعي, الکالین, هسته‌ای, ATP, HDL-C, ﺳﻮﺳﭙﺎﻧﺴﯿﻮن, تومورمارکرها, لوکوسیت, میکرولیتر, هليكو, هموگلوبین, استخراج سلول های بنیادین, تمرین بدنی, آزمايشگاهي و پزشكي, لوسمي, NACL, سطح هورمون کورتیزول, كلرامفنيكل, یبوست و اسهال, ورزش, گونادوتروپین, سالیسیلات, لخلیج, سولفوریک, آزمایش های هورمونی, آنتی‌بیوتیک‌ها ,