,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  درمان سرطان خون با کمک نانوالماس‌ها
  تاریخ : ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۵ دي  [11:26]  

 دانشمندان دانشگاه ملی سنگاپور (NUS) و دانشگاه کالیفرنیا با ترکیب داروهای متداول مربوط به لوسمی با نانوالماس‌ها و انتقال داروها به درون سلول‌های لوسمی به درمان این نوع سرطان پرداختند.

 

این کشف جدید که برای اولین بار گزارش شده است، می‌تواند درمانی برای لوسمی (سرطان خون) باشد. زمانی که بیماران در معرض شیمی درمانی قرار می‌گیرند، سلول‌های سرطانی راه بهتری را برای دریافت دارو پیش رو دارند.

 

دانوروبیسین یکی از متداول‌ترین داروهایی است که برای درمان لوسمی استفاده می‌شود. این دارو رشد سلول‌های سرطانی را کم یا متوقف می‌کند و موجب مرگ آنها می‌شود. اگرچه این روش بسیار معمول است، اما سلول‌ها را بعد از درمان در برابر این داروها مقاوم می‌کند.

 

در تحقیق انجام شده توسط محققان دانشگاهی، آن‌ها نانوالماس‌ها را با دانوروبیسین ترکیب و این داروهای ترکیبی را برای درمان سلول‌های سرطانی معرفی کردند.

 

تیم تحقیقاتی در این بررسی دریافتند نانوالماس‌ها می‌توانند به خوبی این داروها را حمل کنند و به درون سلول‌ها انتقال دهند. به واسطه اندازه غیر تهاجمی آنها (برای سلول‌های سالم) و ساختار منحصر به فرد خود، نانوالماس‌ها می‌توانند به راحتی و بدون مسدود کردن رگ‌های خونی به مسیر خود ادامه دهند.
0 6 6
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
رویا فضلی
roya fazli
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

هموگلوبین خون, ایمونوفلورسانس, ترکیبات سولفوری, مبتلایان به سرطان سینه, درمان جای جوش, آنژیوتانسیون, Quality Control, سلول های اندوکاردیوم, الکتروفورز, مهارکننده‌های سولفونامیدها، تریمتوپریم و تتراسایکلین, كلونيزاسيون, قلبیTroponin, مراكز آزمايشگاهي, محیط‌های, نوکلئیک, اریترومایسیتها, هموگلوبین, اکینوسیت, تسیموم, ویتامین‌ها, Rh, هیبرید, ویسکوزیته‌ای, ماركرها, ويتامين, نرمال, ضربه مغزی, ديابت, پروتئین elF5 , حکیم سید اسماعیل جرجانی, Medicinal, كروموزوم, آنفولانزا, رژیم های غذایی دارای چربی های اشباع , کیت‌های الایزا و سرولوژي, ﻟﯿﭙﻮزوم, ناخن رشد نكرده, مسموميت‌ها, سولفاسالازین, دژنرسانس, مورفولوژیک, کروموزوم, نازایی, هليكوباكتر, غیرکنژوگه, ماموگرافی،MRI, افزایش ضربان قلب, Phosphate, کستهائی, هموگلوبین, macrophages, فنولیک, بیوشیمی و هماتولوژی, آزمايشگاه دكتر آشتياني, لوکوموتور, Keratolysis, ويروس‌هاي, کاریوزوم, کیت‌های الایزا و سرولوژی, اكسيژناز, سلول بنیادی میلوئیدی, ساکاریدها, مولتی‌ویتامین‌‌ها, هایپرسگمانتاسیون, کست‌ها, ماتریکس, نخستین, پروتئین‌های, آلبیکلنس, نوتروفیلشم,