,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  4انوع آنتی بیوتیک طبیعی
  تاریخ : ۱۳۹۲ پنج شنبه ۵ دي  [12:6]  

 بعضی از مواد طبیعی از جمله گیاهان نوعی آنتی بیوتیک به حساب می آید.


* روغن مرزنگوش - این روغن ۹۶درصد باکتری نیموکوکوس، ۹۲درصد باکتری نایسریا، پروتئوس و استافیلوکوکوس را از بین می برد.

برخی از رشته های نایسریا، عامل بیماری هایی مانند مننژیت و سوزاک است. پروتئوس نوعی عفونت روده ای ایجاد می کند و استافیلوکوکوس عامل برخی از مسمومیت های غذایی است. این روغن ۸۳درصد از باکتری استرپتوکوکوس، ۷۸درصد آنتروکوکوس مربوط به گلودرد استرپتوکوکی، مخملک، تب روماتیسمی و عفونت ادراری را از بین می برد.

* عصاره برگ زیتون - این برگ علاوه بر آنتی بیوتیک، ضدویروس خوبی نیز محسوب می شود. عصاره این برگ، مانع از عملکرد رادیکال های آزاد مربوط به پیری و بیماری می شود.

* سیر - آنتی بیوتیک طبیعی و عامل ضدقارچی و ضدویروسی است. این گیاه حاوی ۲ماده معدنی لازم به نام پتاسیم و ژرمانیوم است. این ۲فیتوکمیکال اصلی است که سیستم ایمنی را تقویت می کند.

* چای سبز - حاوی ماده ای فعال به نام اپیگالوکتاکین گالیت (EGCG) است که مانع از رشد میکروب ها در دهان می شود. چای سبز به طور موثر چربی اضافه در بدن را کاهش می دهد. برای این که نتیجه مطلوب را از مصرف این گیاه بگیرید، علاوه بر نوشیدن غرغره کنید.

0 3 3
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
رویا فضلی
roya fazli
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

گوارشی, سرنگ‌های, لنفوبلاستی, یبوست و اسهال, Blast, بیوگرام, Slow, پپتیدوگللیکان, عفونت هلیکوباکترپیلوری معده, گروه نایروویروس (Nairovirus, همولیز, اداره کل تجهیزات پزشکی, هورمون کورتیزول, ایمنوکمپلکسها, دورنر, کلنی‌های, ام آر آی, تیفوئید, داینامیک, ‏Mismatch‏, مالتیپل, نوکلئوتیدهای, همولیز, آزمايشگاه, نامیرای, تست ELFA, morphological, ناشتا بودن , آلرژیک, کولورکتال, اسكلروز, دکترای, انجمن آسیب شناسی ایران, یوکاریوتی, روش نفلومتری, نفروز, هیدرولیزات کازئین, Toga, ماوراء, میکروارگانیسم‌های, بیماری گوشه, تومورهای, ميكروسكوپ‌, میکروسکوپ, هیپرپلازی, تب خونریزی‌دهنده کریمه, ویروس, کوهلر و میلستین, ليشمانيا, مسموميت, trophozoite, سرم‌هاي, هیبریداسیون, دکتر شهروز همتی, nuclear, آندوسكوپي, ترانسفراز, پمادهای کورتونی, ضعف ایمنی بدن , Thermo, کاهش درد و التهاب, اسپترپتومايسين, فتومترمحلول, پزشکانی, گالاکتوز, روز علوم آزمایشگاهیان, پیوند, ویروس, احساس خستگی و افسردگی, اریتروپوئیتین,