,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  4انوع آنتی بیوتیک طبیعی
  تاریخ : ۱۳۹۲ پنج شنبه ۵ دي  [12:6]  

 بعضی از مواد طبیعی از جمله گیاهان نوعی آنتی بیوتیک به حساب می آید.


* روغن مرزنگوش - این روغن ۹۶درصد باکتری نیموکوکوس، ۹۲درصد باکتری نایسریا، پروتئوس و استافیلوکوکوس را از بین می برد.

برخی از رشته های نایسریا، عامل بیماری هایی مانند مننژیت و سوزاک است. پروتئوس نوعی عفونت روده ای ایجاد می کند و استافیلوکوکوس عامل برخی از مسمومیت های غذایی است. این روغن ۸۳درصد از باکتری استرپتوکوکوس، ۷۸درصد آنتروکوکوس مربوط به گلودرد استرپتوکوکی، مخملک، تب روماتیسمی و عفونت ادراری را از بین می برد.

* عصاره برگ زیتون - این برگ علاوه بر آنتی بیوتیک، ضدویروس خوبی نیز محسوب می شود. عصاره این برگ، مانع از عملکرد رادیکال های آزاد مربوط به پیری و بیماری می شود.

* سیر - آنتی بیوتیک طبیعی و عامل ضدقارچی و ضدویروسی است. این گیاه حاوی ۲ماده معدنی لازم به نام پتاسیم و ژرمانیوم است. این ۲فیتوکمیکال اصلی است که سیستم ایمنی را تقویت می کند.

* چای سبز - حاوی ماده ای فعال به نام اپیگالوکتاکین گالیت (EGCG) است که مانع از رشد میکروب ها در دهان می شود. چای سبز به طور موثر چربی اضافه در بدن را کاهش می دهد. برای این که نتیجه مطلوب را از مصرف این گیاه بگیرید، علاوه بر نوشیدن غرغره کنید.

0 3 3
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
رویا فضلی
roya fazli
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

ناباروری, میتوز, اپوپتوزیس, ویتامین‌ها, هليكوباكتر, پاتوژن, یک ماده مغذی, آنمی همولیتیک نوزادان با استفاده از سرم مادر, نوسان, کاتکول, بیماریهای قلبی و عروقی, Alpha-1, رپلیکاسیون, گلوکورونیداسیون, سلولهاي خوني, تبریکات علوم آزمایشگاهیان, كيت كالبيوتك, تیروئیدیت, تحقیقات, arianpajooh, هليكوباكتر, ژن‌های عامل سرطان , اطلس رنگی اسپرینگر Springer, پتوزیس, پارازيت ها, همولیز, کلنی‌های, استرس و فشارهای عصبی, هیدروکسی, تومورهای, بیومولکولهای, بیماری نوزاد معجزه آسا, میتوکندری, استرادیول, مکانیکی, ايمونولوژيكي, ارگانيزم, سارکوم, پروتئینelF4F, یوروبیلین, شب‌ها غذای سبک بخورید, گلانز, ويروس هاي ناشناخته, اﯾﻤﻮﻧﯿﺰاﺳﯿﻮن, کروموزمهای, توده‌های, واکنشهای, کبودی پوست, تليال, ايزوآنزيم, آسپرجیلوزیس ریوی, Monocyte, هموستاز گلوکز, C-Peptide, چای, دیسک, گيمسا, دکتر سعید مهدوی, ناحيه ي تناسلي خارجي, سلنیوم, شيلوميكرون, تیروییدی, سندرم متابولیک, مونوسیتها, سیستم سم زدایی از بدن, دیسک های اکسیداز, لومینسانس, BPPV, مسمومیت, ميكروب‌هاي,