,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  4انوع آنتی بیوتیک طبیعی
  تاریخ : ۱۳۹۲ پنج شنبه ۵ دي  [12:6]  

 بعضی از مواد طبیعی از جمله گیاهان نوعی آنتی بیوتیک به حساب می آید.


* روغن مرزنگوش - این روغن ۹۶درصد باکتری نیموکوکوس، ۹۲درصد باکتری نایسریا، پروتئوس و استافیلوکوکوس را از بین می برد.

برخی از رشته های نایسریا، عامل بیماری هایی مانند مننژیت و سوزاک است. پروتئوس نوعی عفونت روده ای ایجاد می کند و استافیلوکوکوس عامل برخی از مسمومیت های غذایی است. این روغن ۸۳درصد از باکتری استرپتوکوکوس، ۷۸درصد آنتروکوکوس مربوط به گلودرد استرپتوکوکی، مخملک، تب روماتیسمی و عفونت ادراری را از بین می برد.

* عصاره برگ زیتون - این برگ علاوه بر آنتی بیوتیک، ضدویروس خوبی نیز محسوب می شود. عصاره این برگ، مانع از عملکرد رادیکال های آزاد مربوط به پیری و بیماری می شود.

* سیر - آنتی بیوتیک طبیعی و عامل ضدقارچی و ضدویروسی است. این گیاه حاوی ۲ماده معدنی لازم به نام پتاسیم و ژرمانیوم است. این ۲فیتوکمیکال اصلی است که سیستم ایمنی را تقویت می کند.

* چای سبز - حاوی ماده ای فعال به نام اپیگالوکتاکین گالیت (EGCG) است که مانع از رشد میکروب ها در دهان می شود. چای سبز به طور موثر چربی اضافه در بدن را کاهش می دهد. برای این که نتیجه مطلوب را از مصرف این گیاه بگیرید، علاوه بر نوشیدن غرغره کنید.

0 3 3
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
رویا فضلی
roya fazli
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

لپتین, SGPT, ساختمان و غلظت ترومبین , نوتروفيل, CML, سرسمپلر, گلومرولي, ورود عفونت به خون, استرپتوکک, میکروبی, میلوئید, سرطانزا, تاثير روزه داری بر دستگاه گوارش و کبد , پيوري, دیاستولیک, میکروارگانیسم, فلفل سیاه و عسل , استفراغ, گلابی, آنیون, اتوآنالايزرهايي, Smudge, اسپیکول, گرسنگی, عواقب بالینی پاراسانتریک, ویالهای, هموگلوبین, هماگلوتیناسیون, پیتریازیس, سبوم و سلول های مرده, نوتروفیلها, دانلود کتاب ایمونولوژی کوبای ویرایش پنجم, پروزون, اکستریموفیل, C3, هلیکو‌باكتر‌پیلوری, اتوزمال, اریتروئید, مثقال, غده گوارشی, گلوبین, Toxoplasma, میکروسکوپ, ضربه مغزی, مادرزادي, هپاتوما, Streptococcus, ویتامین, آزمایشگاه کرایوگلوبولین , گونادوتروپین, Diphyllobothrium latum scolex, کووالانسی, کروموزوم سلولهای جنسی, تستهای, مشورت پزشک, ویروس, مکانیسم, مایه, آئروژینوزا, آندوتلیال, پروستاتیت, تستهای آزمایشگاهی ( ACE ), سمپلینگ معکوس, بیماری ویروسی, ژنهای, سمپلکس, ﮐﻮﻧﮋوﮔـﻪ, کونژوگه, کورنل, پستانک,