,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  مصرف ویتامین «ای» پس از سکته مانع مرگ سلول‌های مغزی می‌شود
  تاریخ : ۱۳۹۲ جمعه ۱ آذر  [21:40]  

مصرف ویتامین «ای» در افرادی که سکته کرده‌اند باعث پاک شدن مواد سمی از سلول‌های عصبی مغز شده و از مرگ این سلول‌ها جلوگیری می‌کند.

یک داروی طبیعی از ویتامین «ای» به نام آلفا – توکوترینول، می‌تواند مکانیسمی را در مغز فعال کند که در پی آن مواد سمی که به دلیل سکته در سلول‌های عصبی مغز به وجود آمده‌اند را از بین ببرد.

آلفا – توکوترینول یکی از سه فرآورده‌ای است که تاکنون از ویتامین E ساخته شده است. این دارو برای محافظت از سلول‌های مغزی پس از سکته بسیار موثر است.

بر اساس تحقیقات دانشمندان آمریکایی، این دارو از بسیاری داروهای دیگر که برای پیشگیری از اثرات سکته به کار می‌رود قوی‌تر است.

به گزارش محققان دانشگاه اوهایوی امریکا، آلفا توکوترینول می‌تواند با تولید پروتئینی در مغز  افرادی که سکته کرده‌اند، مواد سمی را از سلول‌های عصبی مغز آن‌ها پاک کند و مانع از مرگ این سلول‌ها شود.

این فرآورده ویتامینی که به صورت قرص خورده می‌شود می‌تواند باعث افزایش تولید این نوع پروتئین شود.
0 1 1
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فرزانه خندان
farzaneh28
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

هپاتیت, ولژيونلا, شيگلوز, هموگلوبین, هماتولوژی, كريستال, Bio-Rad, آزمایش CBC, دستگاه گوارش , کراتین, مجله, منوکلونال, روش دستي و اتوميشن, ناشتایی, وزیکول, لیست حق‌بیمه, viruses, نانوذرات, هیستون, لیکوپن‌های, پلاسمیدها, سيتوکين, ایمیدازولی, قاعدگی, آپلاستیک, گلومرولو, هماگلوتیناسیون, بارتونلا, Essential science indicators, کروماتینی, تتراسایکلین, مولکولی, انسولينوما, cysts, میزبانانی, آگونیست, همولیز, ميرابيليس, صفات عمومی ویروسها , آلفا توکوفرول , محیط خارج از بدن, آزمایشگاه های معتبر تهران, شركت فارمد آوران سبز, آنژین, لوکوسیت, ويمنتين, ویتامین, Quantification, تهوع استفراغ, arthritis, عفونت زا, لنفوم, میگرنی, كلسیم, پليت, موتاسیون, درمان آکنه, گندم, سنگوئینوم, کوتیکول, واکسن تب دانگ , cyst, بیماری‌ های عصبی, فیزیولوژیست, واﮐﺴــﻦﻫــﺎي, اوروبیلینوژن, HEMOGLOBIN, عضلانی, Capsomer, نوراپى‌نفرين,