,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
4 نظرات  پيام هاي تبريك كاربران سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو به وزير جديد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي
  تاریخ : ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۷ مرداد  [17:56]  

پيام هاي تبريك و شاد باش كاربران سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو به وزير جديد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي برادر گرامی جناب آقای دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی كه با انتصاب دولت تدبير و اميد آقاي دكتر حسن روحاني و راي اعتماد بالاي مجلس شوراي اسلامي منصوب شده اند تا امروز دريافت شده است به شرح زير مي باشد:

 

وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۷ مرداد

با سلام و احترام. بی‌تردید نظام سلامت کشور در حال حاضر نیازمند تدابیر عالمانه، عدالت محورانه و خداپسندانه است که شرایط سلامت جامعه را بیش از پیش بهبود بخشد و با اتخاذ راهبردی عادلانه، سلامت‌نگر و جامعه‌ محور در کمال خلاقیت، نوآوری، کارآمدی و اثربخشی به گونه‌ای به بازسازی نتیجه بخش ارکان نظام سلامت بپردازند که زندگی سالم همراه با نشاط اجتماعی، معنوی و روانی ارمغان آن به آحاد ملت شریف ایران باشد. این مسیر هر چند سخت و دشوار است اما با وجود مدیران عالی و راهبردی چون حضرت عالی که (در خواستگاه و خانواده ایثار و شهادت) در بستر جهاد و با رویکرد خدمت به محرومان و مستضعفان و به دور از تنشهای سیاسی و جناحی از ابتدای انقلاب و دفاع مقدس تاکنون در عرصه‌های مختلف و گوناگون کار آزموده شده‌اند به فضل و رحمت الهی، سهل و آسان خواهد شد. به ویژه که در سایه منویات مقام عظمای ولایت و رهبری (مدظله العالی) حمایت‌های همه‌جانبه ریاست محترم جمهوری، رأی اعتماد تاریخی و بی‌سابقه نمایندگان ملت در تاریخ نظام سلامت کشور به حضرت عالی و نیز همراهی همگانی و مساعدتهای نظامها، گروه‌ها و مجامع حرفه‌ای، علمی، صنفی، حقوقی و حقیقی و دست‌اندرکاران نظام سلامت به اذن الهی پشتوانه‌ای مهم برایتان خواهد بود. از خداوند متعال توفیق روزافزون حضرتعالی را در کمال صحت و سلامتی خواستاریم.

mna

تشکر 3 +

21+ 20 1+
وزیر محترم و عزیز بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۷ مرداد

وزیر محترم و عزیز بهداشت، درمان و آموزش پزشکی : جناب آقای دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی، انتصاب جنابعالي به عنوان عالیترین و بالاترین مقام وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي را از صمیم قلب تبريك مي گويم. امیدوارم در طی دوران وزارت شما بهترین خدمات رسیدگی ها و ... شامل حال بیماران کارکنان و کلیه افرادی که به نحوی با این وزرات خانه درارتباط هستند ارائه شود؛ و همانطور که باکسب رای اعتماد 92% یی در مجلس شورای اسلامی کشور عزیزمان توانستید بیشترین رای اعتماد این مقام رو در دوران های قبلی به دست آورید، بتوانید با بیشترین رضایت مندی نیز پس از دوران ریاست خود یک برگه زرین دیگر در کارنامه حرفه ای و کاری خود ثبت کنید. به امید سلامتی و تندرستی برای شما وزیر عزیز

DONYA66

تشکر 10 +

16+ 12 4+
پيام تبريك به وزیر جديد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي ۱۳۹۲ شنبه ۲۶ مرداد

برادر گرامی و ارجمندم جناب آقای دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی، انتصاب جنابعالي بعنوان وزير و عالي ترين مقام وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي را تبريك مي گويم و از درگاه خداوند منان براي جنابعالي اميد و پشتكار و عدالت محوري مسئلت دارم و از جنابعالي تقاضا دارم از تمامي ظرفيت هاي و توانمندي هاي علمي، كاربردي تخصصي و فوق تخصصي تمامي اقشار نظام هاي بهداشتي، درماني و تشخيصي و آزمايشگاهي، ... بصورت يكسان و عادلانه استفاده نمائيد و بتوانيد با اين كار در شرايط خاص كنوني با همكاري و مساعدت دلسوزانه تمامي اقشار ياد شده، مسكني قوي و مرهمي شفاء بخش ، عادل و موثر بر دردهاي و كمبود هاي تمامي بيماران نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران باشيد و با باز گرداندن نعمت سلامتي به جامعه، زمينه ساز شكرگزاري و قدرداني احاد مردم از خداوند " هو الشافي " باشيد. موفق تر، با انگيزه تر و مدبر تر باشيد.

nabilkhosravi

تشکر 3 +

13+ 12 1+
وزارت محترم بهداشت ودرمان واموزش پزشکی ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۷ مرداد

ضمن عرض تبریک، اکنون که عنان امور این وزارت خانه به شما سپرده شده است امیدوارم رشته های پیرا پزشکی و پایه جایگاه واقعی خود را پیداکنند و حقوق زحمت کشان این عرصه احقاق شود. مردان وزنان سفید پوشی که لحطه های عمر خود را در خدمت بیماران بوده اند اکنون به سیاستهای مدیریتی شما چشم دوخته اند تا شاید روزنه ایی برای امیدهای به حق انها باز شود. از خداوند متعال ارزوی موفقیت شما را داریم

marand

تشکر 2 +

10+ 8 2+
پاسخ ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۸ مرداد

جناب آقای دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی :اینجانب نیز انتخاب شایسته شما را به وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی تبریک می گویم و امید آن دارم با برنامه و سیاست های شایسته تان بخش درمان و بهداشت را در شان ملت بزرگ ایران ارتقا و بهبود بخشید.اینک همه شاهدیم مردم رنجورمان چگونه هم رنج دردشان را میکشند و هم اندوخته هایشان و گاها با هزاران قرض برای درمان الامشان می پردازند و آن هم با کیفیتی پایین -ما که عملا گواه و شاهد این مصایب هستیم در بخش های خصوصی با دریافت وجوه کلان از بیماران و ارائه خدمات با کیفیتی پایین و در بخش های دولتی با کمبود شدید نیروی انسانی و حجم بسیار بالای کار درمانی واقعا نیروی کاری را مستحلک نموده است . امید آن دارم به حول قوه الهی شما با سکان داری شایسته تان نجات بخش وزارت بهداشت و درمان باشید

farhad

تشکر 2 +

4+ 4 0+
قول دادی ،قول میدهم! ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۸ مرداد

با سلام و احترام و عرض ادب برایتان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.قول میدهم به عنوان عضو کوچکی از این جامعه ی بزرگ تمام وظایفم را به خوبی انجام دهم چنان که شایسته ی جایگاهم باشم هرچند کوچک اما این خانواده ی بزرگ از همین اعضای کوچک ساخته شده است من قول میدهم تلاش کنم صادقانه همان گونه که شما قول دادید ! من به شما اعتماد دارم ! قول در برابر قول و اعتماد در برابر اعتماد اینگونه کشورم پیشرفت می کند !

vesali

تشکر 2 +

4+ 3 1+
تبریک ۱۳۹۲ چهارشنبه ۳۰ مرداد

جناب آقای دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی انتخاب شایسته شما را به وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی تبریک می گویم و امید وارم در دوره شما شاهد تحولات بزرک در عرصه پزشکی و پیرا پزشکی باشیم و نیز امیدوارم سفید پوشان گمنام را نیز در یابید. موفق و سلامت باشید

Ali Kia

تشکر 1 +

4+ 3 1+
پيام تبريك و شاد باش ۱۳۹۲ چهارشنبه ۳۰ مرداد

جناب آقای دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی، انتصاب جنابعالي را بعنوان وزير بهداشت و درمان و آموزش پزشكي را تبريك مي گويم و از خداوند منان براي جنابعالي و معاونتهای شما آرزوی موفقیت را دارم .شعار دولت منتخب دولت تدبير و اميد است انشاء ا... با تدابیر کارساز و سازنده امید را به مردم و قشر زخمت کش پزشکی و پیرا پزشکی برگردانید.

Afsaneh Poursalehi

تشکر 1 +

2+ 2 0+
وزير محترم بهداشت درمان و علوم پزشكي ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۹ مرداد

انتخاب شما با بالاترين راي يعني اميد براي حل مشكلات اين سيستم بيمار. به اميد روزي كه هيچ كارمندي در دستگاه شما و وزارت شما هيچ دغدغه اي جز خدمت رساني به قشر بيماار جامعه نداشته باشد.

hoss

تشکر 2 +

3+ 2 1+
جناب آقای دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۸ مرداد

ميگويند فردا بهتر مي شود! اما مگر امروز فرداي ديروز نيست؟!!!

oloom_az

تشکر 2 +

2+ 2 0+
وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۹ مرداد

جناب آقای دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی، انتصاب جنابعالي به عنوان وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشكي را تبريك گفته و امیدوارم دوران وزارت جنابعالی یکی ار درخشان ترین دوره های زندگی شما باشد.

farzaneh28

تشکر 1 +

1+ 1 0+

 

 

شما هم مي توانيد در اين اقدام كاربران سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو مشاركت كنيد. جهت شركت در ارسال پيام تبريك از لينك زير استفاده كنيد :

 

http://phasco.com/faq.aspx?subid=523&mode=quview&id=15283

 

 

 
0 5 5


admin۱۳۹۲ سه شنبه ۲۹ مرداد[12:18]
از فاسكويي ها شهر تبريز از بابت ارسال پيام تبريك متشكريم.
admin۱۳۹۲ سه شنبه ۲۹ مرداد[12:17]
از فاسكويي ها شهر اهواز از بابت ارسال پيام تبريك متشكريم.
admin۱۳۹۲ دوشنبه ۲۸ مرداد[8:54]
از فاسكويي ها شهر قم از بابت ارسال پيام تبريك متشكريم.
admin۱۳۹۲ دوشنبه ۲۸ مرداد[0:17]
از فاسكويي ها شهر هاي تهران و ايلام از بابت ارسال پيام تبريك متشكريم. منتظر پيام هاي علوم آزمايشگاهيان و پزشكان ساير شهر هاي كشور نيز مي مانيم. موفق تر و سربلند تر باشيد.


نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
مدیر روابط عمومي سایت فاسكو
admin
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

سایتوپاتیک, تعداد کروموزومها, پزشکان, Bioinspiration, آنفلوانزا, ASPARTATAE TRANSAMINASE, عفونتهای باکتریایی, آنتی بیوگرام, مخصوص, ولژيونلا, عباس فرزانگان, ائوزینوفیل, هگزوزها, گلبول, ديوكسي, متامیلوسیتها, تقویت سیستم مصونیت بدن انسان, تصویر‌برداری, كونژونكتيويت, پروبیوتیک, هماچوري, داستیله, مجاری ادراری , آزمایش ادرار, تکنیک, لومبار, تعيين گروه خوني, Lin-Log, تترااستیک, ویروسها, فرمولاسیونی, قدرت بینایی, آندميك, پنتوزها, شيوع سيفليس در زنان , بیماری کیسه صفرا, تلوفاز, بیومولکولهای, انسولین, ملانین, كلسیم, كمپلمان, سولفانیلیک, لوتئين, كلسیم, کواگولاز, platelet, اختصارات بخش هماتولو‍‍‍زي, بتاگليكورونيداز, پروفسور, کاربرد باربادی, سیتوپاتیک, عوامل افزايش دهنده جذب آهن, ACTH, غیرکنژوگه, Primming‏, Dicrocoelidae, آپلاستیک, ورسیکالر, پيوندي, تخليص, مسمومیت ویتامین دی , کاروتنوئیدهاست, اریتروسیت, آتوپیک, سيروز, هپارينه, پروموتوری, ورم غدد لنفاوی, گرانولوسیتوپنیک,