,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  معحزه آبلیمو
  تاریخ : ۱۳۹۲ جمعه ۷ تير  [17:2]  

آب لیمو ترش برای بدن، ذهن و روح بسیار مفید است به همین دلیل آبلیمو بخورید.

معالجه آنژین با لیمو ـ برای شستشوی حلق و حنجره از لیمو كمك بگیرید، كمی آبلیمو و آب مقطر را مخلوط كرده و هر یك ساعت یك بار آن را قرقره كنید.به جای آب اكسیژنه برای شستشوی زخم و خراش‌های سطحی پوست ـ می‌توانید آب لیمو را بگیرید و دو برابر به آن آب بیفزایید و با آن زخم‌ها و خراش‌های سطحی پوست را بشویید.
در تمامی مواردی كه اختلال هاضمه به وجود می‌آید از قبیل دل به هم خوردگی و نفخ شكم، معالجه با لیمو تجویز شده است. در این مورد دو عدد لیمو را با پوست و هسته برش بزنید و آن را در یك لیتر آب داغ، یك تا دو ساعت خیس كنید، بعد فشرده و آب آن را با قند یا شكر شیرین كرده و هر روز یك لیوان بنوشید.برای درمان و خونریزی لثه‌ها از لیمو استفاده كنید. یك قطعه پنبه را در لیوانی كه محتوی آب لیمو است فرو كرده و روزی دو بار (صبح و شب) آن را به لثه‌های خود بمالید و با انگشتان خود ماساژ دهید، ولی مواظب باشید آب لیمو به دندان‌های شما نرسد.

در معالجه میگرن و سردرد نیز لیمو مسكن است. وقتی میگرن و سردرد دارید، در یك فنجان قهوه یا چای غلیظ یك برش لیمو بیندازید و بنوشید. مصرف آن موجب تسكین درد و میگرن می‌شود.استفاده از لیمو ترش سرگیجه را رفع می‌كند. همچنین اگر لیمو با كمی عسل خورده شود، باعث آرامش شده و دل شوره را برطرف می‌كند.گذاشتن یخ و لیمو روی زبان سكسكه را درمان می‌كند. در نهایت اینكه تب و گریپ را هم می‌توان با لیمو درمان یا مهار كرد.

درخشان كننده چشم‌ها، تسكین دهنده گلو درد، نیرو بخش و تب بر، تسكین دهنده درد، پاك كننده پوست (چرب)، ضد شوره و برطرف كننده خارش پوست سر، ضد سرماخوردگی، یك حالت دهنده خوب برای موها، تقویت‌كننده حافظه، آرامش دهنده روح از دیگر خواص لیمو است.همچنین كسانی كه می‌خواهند خود را لاغر كنند، اگر صبح ناشتا آب لیموترش را با یك لیوان آب مخلوط كنند و مقدار كمی عسل به آن اضافه نمایند و آن را بنوشند تا ظهر گرسنه نخواهند شد و به این ترتیب از شر چربی‌های اضافی راحت خواهند شد.اگر در صورت شما لكه و جوش قرمز رنگ وجود دارد، درمان آن با آب لیمو و نمك است.برای جلوگیری از خونریزی بینی كافی است كه یك
تكه پنبه را آغشته به آب لیمو كرده و در سوراخ بینی بگذارید، خون دماغ را برطرف خواهد كرد.
0 3 3
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
فرزانه خندان
farzaneh28
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

کاروتنوئیدها, WBC, آدرنال, لپتین, سندرم ترنر, فوزيفرم, بوتاكس و ديس پورت, سفلیس, آپاتیت, لیپوپروتئین, اکتسابی, آلفا توکوفرول, کروموزومهایی, مونونوکلوز, ويبريوكلرا, استانداردهای, رابطه وضو و متافیزیک, متافیزیک, ويروس‌هاي, مایسن, باسیل گرم منفی, هورمون‌هاى, میکروسکوپ, گلوتارآلدئيد, هموپلیمر یا هترو پلیمر, منوبلست, نوتروپنی, cyst, واکنش‌هاى فيزيکى و شيميائى, تفسیر, لیمو, اكتوپلآسم و اندوپلآسم, فوزاریوم کلامیدوسپوروم F. chlamydosporum, مغز و قلب, دستگاه کالیبر نباشد, آزمون علمی, کاردیولیپین, نوارهاي اندازه‌گيري قند خون, سوسپانسیونی, ویتامین, تالاسمی مینور, anticoagulant, محرک تغییرات DNA , موکوپلی, hCG, پلاسمودیوم, دانشگاه آکسفورد, هسته‌ای, باکتری, میکروسکوپ, آندروژن, درمان بیماری های کبدی , سرولوپلاسمین, لیستی از آزمایشهای بیوشیمی, افزایش چربی خون, ولژيونلا, كيتهايي, راديواكتيو, کلسترول چیست, تهوع استفراغ, کلاریترومایسین, ويدئوها, trigeminal, Hymenolepis nana scolex, فیبرین, سارکوئیدوز, راه‌های اولیه‌ ورود ارگانیسم به بدن ریه, بیماری های باکتریایی, کونژوگه, Darkfield,