,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  روشی جدید برای تولید مقادیر زیادی از مواد ضد سرطان
  تاریخ : ۱۳۹۱ شنبه ۳۰ دي  [15:20]  

دانشمندان درحال توسعه اولین روش عملی برای تولید مقادیر زیادی از یک ماده جدید ضد سرطان هستند که سلول های سرطانی را به طریقی متفاوت از داروهای موجود می کشد.
به گزارش بنیان به نقل از sciencedaily، برای این روش ،  Shiina Isamu و همکارانش توضیح دادند که این ماده که 26- AMF نام دارد، در برابر انواع خاصی از سرطان ها در مطالعات آزمایشگاهی نتایج امیدوارکننده ای را نشان داده است. 
26- AMF به عنوان یک داروی ضد سرطان جدید است که یک ساختار درون سلولی به نام دستگاه گلژی را هدف قرار می دهد. دستگاه گلژی هورمون ها، آنزیم ها و دیگر پروتئین های کلیدی را برای انتقال به جاهای دیگر تغییرداده و دسته بندی می کند. 
این گزارش اولین سنتز عملی موفق AMF-26  را  توصیف می کند وبررسی های آزمایشگاهی نشان می دهد که AMF-26 مصنوعی به  موثری همتای طبیعی خود می باشد. "تولید در مقیاس بالایAMF-26 و مشتقات آن برای توسعه داروهای جدید ضد سرطان در این آزمایشگاه در حال توسعه است.
روش سنتز این ماده و تست اثبات کارایی آن در مجله Medicinal Chemistry  به چاپ رسیده است.0 0 0
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
امین بصیری
amin.basiri
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

پروتئینی, هيدروليز, درمان صحیح ویروس هپاتیت C, ThunderBolt, مکانیسمی, مانیتورینگ, کریستالی, مونتنگرو, لیپولیتیک, CLIA, نقص کروموزومی, اداره سلامت دهان و دندان, preparation, متیلن, سافرانین, سولفونیک, ميانگين, ویروسها, نوشيدني‌هاي, کاتیونی, ارگانيسم‌هاي, تستهاي سرولوژي و CBC ,ESR, pRB, نرمال, میکروسکوپی, میکرومتر, پاتوژنزیس, ماهیچه, باکتری مقیم در معده , رقابتهای, ﻟﯿﭙﯿـﺪي, میترامایسین, Bacteriology, بتاکاروتن, ترانسفیوژن, هفتمین کنگره بین المللی و دوازدهمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران , دیوید بالتیمور , میکروارگانیسمها, واکسن, KSHV, هپاتوما, كلني هايي غير موكوئيدي, میکرو, میتوز, سرطانهای بدخیم, نمک, گرفتگی (انسداد) روده, پلاکتی, مقطع دستیاری, هورمون‌هاى استروئيدى, كريپتوكوكوزيس, هموگلوبین, تکرار پذیری و صحت آزمایشات, محصولات برنزه کننده , ترشح سرتونین, ديفلوبوتريوم, گرسنه, پروانسولین, زخم در معده , بيماري آنفلوانز, Golpo, یوروپورفیرین, آندوسکوپي, سیستماتیک, مشاورهٔ وراثت‌شناسى (ژنتيک), گوارش, سوارمینگ, میکروسیتوز, سطح کورتیزول, ویروسها,