,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  روشی جدید برای تولید مقادیر زیادی از مواد ضد سرطان
  تاریخ : ۱۳۹۱ شنبه ۳۰ دي  [15:20]  

دانشمندان درحال توسعه اولین روش عملی برای تولید مقادیر زیادی از یک ماده جدید ضد سرطان هستند که سلول های سرطانی را به طریقی متفاوت از داروهای موجود می کشد.
به گزارش بنیان به نقل از sciencedaily، برای این روش ،  Shiina Isamu و همکارانش توضیح دادند که این ماده که 26- AMF نام دارد، در برابر انواع خاصی از سرطان ها در مطالعات آزمایشگاهی نتایج امیدوارکننده ای را نشان داده است. 
26- AMF به عنوان یک داروی ضد سرطان جدید است که یک ساختار درون سلولی به نام دستگاه گلژی را هدف قرار می دهد. دستگاه گلژی هورمون ها، آنزیم ها و دیگر پروتئین های کلیدی را برای انتقال به جاهای دیگر تغییرداده و دسته بندی می کند. 
این گزارش اولین سنتز عملی موفق AMF-26  را  توصیف می کند وبررسی های آزمایشگاهی نشان می دهد که AMF-26 مصنوعی به  موثری همتای طبیعی خود می باشد. "تولید در مقیاس بالایAMF-26 و مشتقات آن برای توسعه داروهای جدید ضد سرطان در این آزمایشگاه در حال توسعه است.
روش سنتز این ماده و تست اثبات کارایی آن در مجله Medicinal Chemistry  به چاپ رسیده است.0 0 0
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
امین بصیری
amin.basiri
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

ابولا, هورمون‌هاى, سالمونلاها, CML, كريپتوسپوريديوم, استرس اکسیداتیو, Laboratories, هماگلوتیناسیون, استافيلوكوكي, ريبوزومي, گلیگوژن, HEMOGLOBIN, ویروس, تیروزین, کونژوگه, نئومایسین, ویسکوزیته, تریکوفیتون, پاکسازی سموم بدن, واحد کنترل کیفی, بیوتکنولوژی, میکروبها, هپارین, کروماتینی, میکروارگانیسم‌ها, ترانسفرين, میکرومتر, كلسيم, اتانول, بیلیروبین, درد مفاصل و عضلات, ژن‌های موثر در فعالیت تومورهای سرطانی, آنافيلاكسي, اسمولاريته, گیاهی, ویسکوزیته, سلولهاي خوني, خونگیری, هلیکوباکتر, آنزيم-سوبسترا, CDK, هموژنیزاسیون, ایمرسیون, كيتهاي سرولوژي , لپتین, میکروب, آمیب‌ها, ديابت, تایپ, لاکتوفرین, هلیکوباکتر, ghnazary, سالیسیلات, متاستاتیک, تصویر‌برداری, هیدروژنی, توربيدو, Nanobacter, ایمنوکومپلکسها, آپولو, چشم, جوش های چرکی, شمارشگرهای, ناراحتي معده , چرخه سلولي, آسکاریس, تیروتوکسیکوز, معرفی بازار کار و رشته هماتولوژی, گلوتاتیون, آپلاستیک,