,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  روشی جدید برای تولید مقادیر زیادی از مواد ضد سرطان
  تاریخ : ۱۳۹۱ شنبه ۳۰ دي  [15:20]  

دانشمندان درحال توسعه اولین روش عملی برای تولید مقادیر زیادی از یک ماده جدید ضد سرطان هستند که سلول های سرطانی را به طریقی متفاوت از داروهای موجود می کشد.
به گزارش بنیان به نقل از sciencedaily، برای این روش ،  Shiina Isamu و همکارانش توضیح دادند که این ماده که 26- AMF نام دارد، در برابر انواع خاصی از سرطان ها در مطالعات آزمایشگاهی نتایج امیدوارکننده ای را نشان داده است. 
26- AMF به عنوان یک داروی ضد سرطان جدید است که یک ساختار درون سلولی به نام دستگاه گلژی را هدف قرار می دهد. دستگاه گلژی هورمون ها، آنزیم ها و دیگر پروتئین های کلیدی را برای انتقال به جاهای دیگر تغییرداده و دسته بندی می کند. 
این گزارش اولین سنتز عملی موفق AMF-26  را  توصیف می کند وبررسی های آزمایشگاهی نشان می دهد که AMF-26 مصنوعی به  موثری همتای طبیعی خود می باشد. "تولید در مقیاس بالایAMF-26 و مشتقات آن برای توسعه داروهای جدید ضد سرطان در این آزمایشگاه در حال توسعه است.
روش سنتز این ماده و تست اثبات کارایی آن در مجله Medicinal Chemistry  به چاپ رسیده است.0 0 0
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
امین بصیری
amin.basiri
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

میزبانانی, الکتروپروشن, کم کاری تیروئید, فاسیولیازیس, اسپترپتومايسين, سنسور, هیستون, Plasmodium ovale gametocytes, كلوني, مولتیپل, میگزومیستها, پایگاه الکسا, اپیدرمیدیس, پلاسمودیوم, كايلوري, قارچ آسپرژیلوس, داستیلاز, پلاسمید, فنیل, پليمراز, هيدروليتيك, Ebola, افزایش هوش مصنوعی, پلاتی, نوترن, انجمن گوارش آمریکا, لنفوم, پلاکت‌ها, Heat shock protein, ALT/SGPT, sibericum, تروپونین, کاربرد باربادی, مصرف کاهو, زخم اثنی‌عشر, آزمايش شيميايي ادرار, CDR, استرپتوكوكوس, کارسينوم, ميسوري, متالوتئونين, اپیدرمیدیس, مینور, آپاندیسیت, پپتیدی, وردین, قبل از انجام آزمایش , هیومن, هیدروژنی, كلينيك, روند کشت خون, کافئین, Persia, کارشناسان, بیماری های قلبی و عروقی, غدد فوق‌کليوى, Urine, نوزاد, تیموتی, پلیمریزاسیون, آگار, هپاتیت, طرح تحول نظام سلامت, پويكيلوسايتوزيس, جراحی‌های زیبایی, مرفین, تستهای آزمایشگاهی (Bence jones protein ), بیماری تخمدان پلی کیستیک, جهانی, مانیتورینگ,