,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  روشی جدید برای تولید مقادیر زیادی از مواد ضد سرطان
  تاریخ : ۱۳۹۱ شنبه ۳۰ دي  [15:20]  

دانشمندان درحال توسعه اولین روش عملی برای تولید مقادیر زیادی از یک ماده جدید ضد سرطان هستند که سلول های سرطانی را به طریقی متفاوت از داروهای موجود می کشد.
به گزارش بنیان به نقل از sciencedaily، برای این روش ،  Shiina Isamu و همکارانش توضیح دادند که این ماده که 26- AMF نام دارد، در برابر انواع خاصی از سرطان ها در مطالعات آزمایشگاهی نتایج امیدوارکننده ای را نشان داده است. 
26- AMF به عنوان یک داروی ضد سرطان جدید است که یک ساختار درون سلولی به نام دستگاه گلژی را هدف قرار می دهد. دستگاه گلژی هورمون ها، آنزیم ها و دیگر پروتئین های کلیدی را برای انتقال به جاهای دیگر تغییرداده و دسته بندی می کند. 
این گزارش اولین سنتز عملی موفق AMF-26  را  توصیف می کند وبررسی های آزمایشگاهی نشان می دهد که AMF-26 مصنوعی به  موثری همتای طبیعی خود می باشد. "تولید در مقیاس بالایAMF-26 و مشتقات آن برای توسعه داروهای جدید ضد سرطان در این آزمایشگاه در حال توسعه است.
روش سنتز این ماده و تست اثبات کارایی آن در مجله Medicinal Chemistry  به چاپ رسیده است.0 0 0
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
امین بصیری
amin.basiri
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

ویروسی, میکروارگانیسم, مانیتورینگ, سبوم و سلول های مرده, آندورفین, دستگاه الکترولیت آنالایزر, هماتولوژی, بارتونلا, كيوان پورسعيد, ویتامین, گرانولهاي, فیلوباکترها, FBS, دوز بالای قرص های مکمل ویتامین دی, شارلتون, پلي‌اتيلن, کروماتیدها, تحت شیمی درمانی ضد لوکمی, شير غني شده با ويتامين دي, آدنوم, رنگ اورامین, جرجانی, آرسنیک،, spherocytosis, میکرومتر, WBC, فنولی, سرفه های خشک و اختلال در بلع, ویتامین, كپسولدار, مثبت, باکتری, مسکن غیراستروئیدی, CA-15-3،Her2, بيماري پمفيگوس, وارثتی, استافیلوکوکوس, ferritin, شیستوزومیازیس, Liberman-buchard, استاد شمس شریعت, ایمنوکومپلکسها, لاکتیک, هماتولوژی, الکتروآنسافلوگرام, ویسکوزیته, نیمه‌پایا, خاصیت ضد قارچ , سمی‌بودن, اریتروئید, گلوكورونيك, تخصص, TP53, WHITE, arthritis, تست‌های سرولوژی, سلول هاي سرخ خون ماكروسيتيك, Persiko, ميكروائروفيل, میکرتیوب, کارسینوم, CA27-29, فلوسيتومتري, نانوباکتر, لاکتوفرین, تست مغز استخوان, دومین کنگره سالیانه اخلاق پرستاری, كونژوگاسيون, ناسی, نیاسین,