,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  روشی جدید برای تولید مقادیر زیادی از مواد ضد سرطان
  تاریخ : ۱۳۹۱ شنبه ۳۰ دي  [15:20]  

دانشمندان درحال توسعه اولین روش عملی برای تولید مقادیر زیادی از یک ماده جدید ضد سرطان هستند که سلول های سرطانی را به طریقی متفاوت از داروهای موجود می کشد.
به گزارش بنیان به نقل از sciencedaily، برای این روش ،  Shiina Isamu و همکارانش توضیح دادند که این ماده که 26- AMF نام دارد، در برابر انواع خاصی از سرطان ها در مطالعات آزمایشگاهی نتایج امیدوارکننده ای را نشان داده است. 
26- AMF به عنوان یک داروی ضد سرطان جدید است که یک ساختار درون سلولی به نام دستگاه گلژی را هدف قرار می دهد. دستگاه گلژی هورمون ها، آنزیم ها و دیگر پروتئین های کلیدی را برای انتقال به جاهای دیگر تغییرداده و دسته بندی می کند. 
این گزارش اولین سنتز عملی موفق AMF-26  را  توصیف می کند وبررسی های آزمایشگاهی نشان می دهد که AMF-26 مصنوعی به  موثری همتای طبیعی خود می باشد. "تولید در مقیاس بالایAMF-26 و مشتقات آن برای توسعه داروهای جدید ضد سرطان در این آزمایشگاه در حال توسعه است.
روش سنتز این ماده و تست اثبات کارایی آن در مجله Medicinal Chemistry  به چاپ رسیده است.0 0 0
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
امین بصیری
amin.basiri
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

تجویز, آمونيوم, وارونگی, اریتروبلاستها, استریپ, موم, توكسوپلاسموز, کبد و بیماری های آن, ﭘﻠﯽ, اینترون, مرفولوژي, قاعدگی(LMP), دکترای تخصصی, سيستم آنزيم-سوبسترا, تفسير, خطر حمله قلبی, اختلالات خوني, آفلاتوکسین‌ G 1, Wasserman, کاپوزی, سيفيلس, هاشمی, تحقیقات, کلستروم (آغوز), پیوند, لنفاوی, سولفید, سرخرگ های کرونر قلب, کلینیک, لاروهای, حکیم سید اسماعیل جرجانی, RBC, لیزوزیم, کشف جدید برای مقابله با سوء هاضمه, اینترلوکین7, هيپوكامپوس, Human, اسمولالیته, سياه زخم, كيت عفوني, آریزونا, حاملگی, ویتامین, لکوسیتها, کالچرهای, HDL‌, ضد افسردگی, باكتري كلستريديوم پرفرژانس, پلاسمید, دوز بالای قرص های مکمل ویتامین دی, درمان جوشهای زیر پوستی, گلیکو, میکروبی, هپارین،, یائسگی, غیرمترقبه, هموگلوبین, ترومبــوسیتیک, ماركر, سوبستراي, غدد تیروئید, هموفیلی, سرولوژیکی, گلومرولوزا, باكتری‌های, میکروسکوپی, هیپوگلیسمی, كيت‌هاي الايزا, آنتامبا هيستوليتيكا, ویروس,