,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  روشی جدید برای تولید مقادیر زیادی از مواد ضد سرطان
  تاریخ : ۱۳۹۱ شنبه ۳۰ دي  [15:20]  

دانشمندان درحال توسعه اولین روش عملی برای تولید مقادیر زیادی از یک ماده جدید ضد سرطان هستند که سلول های سرطانی را به طریقی متفاوت از داروهای موجود می کشد.
به گزارش بنیان به نقل از sciencedaily، برای این روش ،  Shiina Isamu و همکارانش توضیح دادند که این ماده که 26- AMF نام دارد، در برابر انواع خاصی از سرطان ها در مطالعات آزمایشگاهی نتایج امیدوارکننده ای را نشان داده است. 
26- AMF به عنوان یک داروی ضد سرطان جدید است که یک ساختار درون سلولی به نام دستگاه گلژی را هدف قرار می دهد. دستگاه گلژی هورمون ها، آنزیم ها و دیگر پروتئین های کلیدی را برای انتقال به جاهای دیگر تغییرداده و دسته بندی می کند. 
این گزارش اولین سنتز عملی موفق AMF-26  را  توصیف می کند وبررسی های آزمایشگاهی نشان می دهد که AMF-26 مصنوعی به  موثری همتای طبیعی خود می باشد. "تولید در مقیاس بالایAMF-26 و مشتقات آن برای توسعه داروهای جدید ضد سرطان در این آزمایشگاه در حال توسعه است.
روش سنتز این ماده و تست اثبات کارایی آن در مجله Medicinal Chemistry  به چاپ رسیده است.0 0 0
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
امین بصیری
amin.basiri
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

NdeI, مردانه, لنفاوي, عفونتها, آمینواسید, فرایند پیری مغز, ميكروبها, سندروم دید کامپیوتری, دانشگاه علوم پزشکی, ویتامین, ويروس‌هاي, نسانس, سالیسیلات, فسفاتاز, لكوسيتي, هیستوشیمی, میکروبهایی, هيدروليز, میوه, پروستاتیت, دندرتیکوم, نفريت, ویتامین, پلاکتی, آنزيم كنژوگه, هيدرولازها, تست کواگولاز, هضم, آزمایشگاههای, جنین, Vimentinیک, میکروارگانیسم, شمارش WBC, نکروز, ادرار , پورفرینی, VPg, سایکلین, کروموزوم سلولهای جنسی, آزمایش, درمان باکتری H پیلوری, ویتامینD, سيفيلس, اسهال‌ مزمن, باکتریوفاژها, بیماری پسوریازیس, اختلالات گوش داخلی , کلسترول, لوئی پاستور, درد مفاصل و التهاب مفاصل, فنلی, ایزوآنزیم, كيت كالبيوتك, بیوتیکی, ناشتا, هموگلوبين, آبله, آنفولانزای خوکی, Salmonella, مخفف Enzyme Linked Fluorescent Assay, میکروبی, ویتامین‌ها, بیماری ایدز , pRb, نرخ ارز آزاد و قيمت سكه, ورزشكاران استقامتی, گرانول, پروتئینهای فاز حاد, Southernblot, KSHV,