,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  روشی جدید برای تولید مقادیر زیادی از مواد ضد سرطان
  تاریخ : ۱۳۹۱ شنبه ۳۰ دي  [15:20]  

دانشمندان درحال توسعه اولین روش عملی برای تولید مقادیر زیادی از یک ماده جدید ضد سرطان هستند که سلول های سرطانی را به طریقی متفاوت از داروهای موجود می کشد.
به گزارش بنیان به نقل از sciencedaily، برای این روش ،  Shiina Isamu و همکارانش توضیح دادند که این ماده که 26- AMF نام دارد، در برابر انواع خاصی از سرطان ها در مطالعات آزمایشگاهی نتایج امیدوارکننده ای را نشان داده است. 
26- AMF به عنوان یک داروی ضد سرطان جدید است که یک ساختار درون سلولی به نام دستگاه گلژی را هدف قرار می دهد. دستگاه گلژی هورمون ها، آنزیم ها و دیگر پروتئین های کلیدی را برای انتقال به جاهای دیگر تغییرداده و دسته بندی می کند. 
این گزارش اولین سنتز عملی موفق AMF-26  را  توصیف می کند وبررسی های آزمایشگاهی نشان می دهد که AMF-26 مصنوعی به  موثری همتای طبیعی خود می باشد. "تولید در مقیاس بالایAMF-26 و مشتقات آن برای توسعه داروهای جدید ضد سرطان در این آزمایشگاه در حال توسعه است.
روش سنتز این ماده و تست اثبات کارایی آن در مجله Medicinal Chemistry  به چاپ رسیده است.0 0 0
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
امین بصیری
amin.basiri
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

اپتيليال, تخمدان‌های, گلبول, مارکرها, هيدرولازها, RH+, Quantification, محققان, تست HPV, درمان برگشت صفرا به گلو , هماسیتومتر, حکیم سید اسماعیل جرجانی, شماره تماس شرکت فارمدآوران, مالاکوپلاکیا،, سلولهای کبدی, استفراغ, نانوباکتر, خطر حمله قلبی, ایجاد محیط بی هوازی, لوکوسیت, CLIA, همولیزین, virus, نمونه کشت مدفوعی, تریپنوفان, كليرانس, چشمتان, Lymphocyte, هورمون‌ها, zaliv, ترانسفرين, تجهیزات آزمایشگاهی, باکلوفن, نوتروفیل, عروق کرونر, ویسکوزیته, هیپوفیزی, یاخته‌های, ساوت‌همپتون, ویتامین, درد عصبی (نوروپاتی), مركز آموزشي درماني اكباتان, مورفولوژی, هموگلوبین, كولوركتالي, گوانين, تیروزین, لوپوسي, تست‌هاي, ﻣﯿﺴﻞ, نوتروفیلها, ارتقای کیفیت سلامت دهان و دندان, مبتلایان, NANOBAC, كاناليكولهاي, اندوتوکسین, میکروسیتوز, هموگلوبین, میکروبیولوژی, دانشكده جديد داروسازي دانشگاه علوم پزشكي همدان, ميكروسيتوز, سوالات آزمایشگاهی, واژن, هماتوکریت, پلاسمایی, هیپوکسی, RB, تحقیق, باکتری های هوازی, میکرون,