,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
0 نظرات  روشی جدید برای تولید مقادیر زیادی از مواد ضد سرطان
  تاریخ : ۱۳۹۱ شنبه ۳۰ دي  [15:20]  

دانشمندان درحال توسعه اولین روش عملی برای تولید مقادیر زیادی از یک ماده جدید ضد سرطان هستند که سلول های سرطانی را به طریقی متفاوت از داروهای موجود می کشد.
به گزارش بنیان به نقل از sciencedaily، برای این روش ،  Shiina Isamu و همکارانش توضیح دادند که این ماده که 26- AMF نام دارد، در برابر انواع خاصی از سرطان ها در مطالعات آزمایشگاهی نتایج امیدوارکننده ای را نشان داده است. 
26- AMF به عنوان یک داروی ضد سرطان جدید است که یک ساختار درون سلولی به نام دستگاه گلژی را هدف قرار می دهد. دستگاه گلژی هورمون ها، آنزیم ها و دیگر پروتئین های کلیدی را برای انتقال به جاهای دیگر تغییرداده و دسته بندی می کند. 
این گزارش اولین سنتز عملی موفق AMF-26  را  توصیف می کند وبررسی های آزمایشگاهی نشان می دهد که AMF-26 مصنوعی به  موثری همتای طبیعی خود می باشد. "تولید در مقیاس بالایAMF-26 و مشتقات آن برای توسعه داروهای جدید ضد سرطان در این آزمایشگاه در حال توسعه است.
روش سنتز این ماده و تست اثبات کارایی آن در مجله Medicinal Chemistry  به چاپ رسیده است.0 0 0
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
امین بصیری
amin.basiri
آرشيو نوشته ها
پیوندها
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

میکروارگانیسم, هورمون شناسی, بتاتالاسمي, همولیتیک, خونگيري, میکروسکوپ, همدردی, تخم‌مرغ, ارتروسیت, هماتولوژی, میوکارد, اداره کل تجهیزات پزشکی, دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و تهران, سایبورگ, تومورها, چشم, سيلين, پروستات, سولفوریک, اوکسی‌توسین, گویچه, مخاط روده , كيت هاي آزمايشگاهي الايزا, ایمنولوژی, درد مزمن استخوان ها, لپتین, وﯾﺮوس, واکسن, مترولوژیکی(mSPM), پلاسمیدها, كاندیدا, مامانسونی, کراتینین, ابژکتیوها, میکروارگانیسمها, Persijosįlanka, كستهاي ادراري, ليپيدهاي, آﺑﮕﺮﯾﺰﺷـﺎن, كمپلمان, کاتالیز, نانوذرات, ابرمغناطيسي, میلوما،, نوتروفیل, سم‌زدايي, کورتیکواسترون, میوگلوبین, فریتین, جایزه نوبل , فیکس, شته‌ها, تاكوزيس, فیکساسیون, نامیرای, سیلندروئید, دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی, ميرابيليس, نوتروفیلها, اسکرینیگ, موتاسیونها, متخصص پوست, گندزدا, کارشناس, هموگلوبينوري, کارسینوم, ترانسفرين, بچه های علوم ازمایشگاهی, توبولار, بوی بد دهان ,