سطح آلبومین در دیگر وضعیتها

۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ دي 18:35 | ghnazary

نظرات : 0

  سطح آلبومین ممکن است در التهاب یا در شوک و یا در سوتغذیه دیده شود.همچنین ممکن است در وضعیتهایی دیگری که بدن نمیتواند به درستی پروتیین را جذب و هضم کند مانند بیماری کرون یا بیماری سلیاک که حجم زیادی از پروتیین از روده ها ازدست میرود دیده شود.

سطح پایین آلبومین و بیماری کلیوی

۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ دي 18:34 | ghnazary

نظرات : 0

  سطح پایین آلبومین میتواند بازگوکننده بیماری کلیوی باشد که کلیه ها نمیتوانند از نشت آلبومین از خون به داخل ادرار پیشگیری کنند.در این مورد مقدار آلبومین یا پروتیین ممکن است برای اندازه گیری درخواست شود یا آزمایشهای دیگری مانند کراتینین و نیتروژن اوره خون هم درخواست گردند.

سطح پایین آلبومین به چه معناست؟

۱۳۹۹ شنبه ۲۷ دي 18:27 | ghnazary

نظرات : 0

  سطح پایین آلبومین میتواند نشانه بیماری کبدی باشد. ممکن است انزیم های کبدی یا پنل کبدی درخواست شود تا دقیق مشخص شود که کدام نوع بیماری کبدی وجود دارد.یک فرد ممکن است با بیماری کبدی سطح آلبومین نرمال یا نزدیک نرمال داشته باشد تا زمانی که بیمای کبدی بسیار پیشرفت کند.

نتایج آزمایش آلبومین به چه معناست؟

۱۳۹۹ شنبه ۲۷ دي 18:26 | ghnazary

نظرات : 0

  نتایج آزمایش آلبومین بهمراه دیگر آزمایشها و بطور همزمان تفسیر میشود.آزمایشهایی مانند پنل متابولیک پایه ویا پنل کبدی و یا پنل کلیوی .سطح پایین آلبومین ممکن است نیاز به بررسیهای بیشتر داشته باشد.سطح پایین آلبومین ممکن است بازگوکننده وضعیتی موقتی باشد که خودبخود خوب میشود یا ممکن است نشانه یک وضعیت حاد یا مزمن باشد که نیاز به درمان دارد.

علایم سندروم نفروتیک کدامند؟

۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۴ دي 18:31 | ghnazary

نظرات : 0

    -          تورم یا پف کردگی اطراف چشم یا درصورت کمر شکم و یا زانوها -          ادرار کفی یا خونی یا به رنگ قهوه -          کاهش در میزان ادرار -          مشکلات در ادرار مانند احساس سوزش و یا ترشحات غیرطبیعی در هنگام ادرار و یا تکرر ادرار -          درد در میانه پشت . زیردنده ها نزدیک به جایی که کلیه ها واقع شده اند. -          فشار خون بالا