عوارض خوردن هندوانه ناشتا

۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد 23:12 | DONYA66

نظرات : 0

 هندوانه دارای خواص بیشماری است و سدیم و پتاسیم بالایی دارد ،به همین دلیل از برخی سرطان ها مانند سرطان روده و پروستات و بعضی از بیماری ها مانند آسم،سکته قلبی جلوگیری می کند. مزاج هندوانه سرد و تر است . افرادی که معده و کبدشان صفرا تولید می کند برای تعدیل مزاج بهتر است بیشتر هندوانه مصرف کنند.اگر می خواهید خرید خوبی داشته باشید دقت کنید هندوانه ایی که می خرید کاملا رسیده و شیرین باشد و بدانید رنگ هندوانه تاثیری در ویتامینش ندارد.هندوانه دارای ویتامین C و A فراوانی است و بتاکاروتن بیشتری نسبت به میوه های دیگر دارد ؛ هندوانه سرشار از آنتی اکسیدان است و آنتی اکسیدانی به نام لیکوپن دارد که موجب از بین بردن رادیکال های آزاد و مضر می شود و اینچنین از سکته قلبی و ابتلا به سرطان پروستات جلوگیری می کند. نکاتی در مورد زمان و خوردن هندوانه مصرف هندوانه به صورت ناشتا هنگام تشنگی در هوای گرم به بدن ضرر می رساند.  افرادی که خون غلیظ دارند برای رقیق شدن خونشان باید بیشتر هندوانه مصرف کنند. افرادی که بدنی لاغر، خشک و گرم دارند بهتر است هندوانه بخورند زیرا مصرف این میوه ضعف آن ها را برطرف می سازد. بلافاصله بعد از غذا هندوانه مصرف نکنید زیرا اختلال در هضم ایجاد می کند .

خواص مصرف آب در طول روز

۱۳۹۸ جمعه ۱۷ خرداد 23:53 | DONYA66

نظرات : 0

 1- کاهش وزن : نوشیدن آب کمک میکند که وزن بدن کاهش یابد . اشتها را کم میکند و میل شما برای خوردن را متوقف میکند. علاوه بر این آب کالری ندارد! 2- درمان طبیعی سر درد : به از بین بردن سردرد کمک میکند چرا که یکی از دلایل اصلی سردرد های غیر مزمن  میتونه از دست دادن آب بدن باشه... 3- جوانتر خواهید بود پوستی شاداب خواهید داشت. نوشیدن مداوم آب کمک میکند که بافت های پوست مجددا ساخته بشوند و پوست مرطوب شوند والاستیسیته پوست زیاد شود 4- بازدهی در محیط کار افزایش میابد. حجم زیادی از مغز شما از آب تشکیل شده و علاوه براینکه خوردن آب باعث می شه که شما بهتر فکر کنین باعث میشه که هوشیار تر باشین و بهتر تمرکز کنین ... 5- فعالیت بدنی را افزیش می دهد . نوشیدن آب دمای بدن شما رو تنظیم میکند و شما احساس انرژی بیشتری میکنین و همچنین تغذیه و گردش خون به اعضای بدن بهتر میشود.

عادات صبحگاهی چاق کننده

۱۳۹۸ جمعه ۱۷ خرداد 23:40 | DONYA66

نظرات : 0

 1- زیاد می خوابید 2- در معرض نور قرار نمیگیرید 3- صبحانه نمیخورید 4- دیر و کم صبحانه میخورید 5- کارها را با استرس انجام میدهید 6- طرفدار شیرینی هستید

نظرات

نظرات :