,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
     
 روی این  صفحه بنویس
DONYA66
همکار گرامی، شما در کتاب ((اصول تئوری و مبانی کاربردی در real-time PCR)) با مواردی از قبیل مکانیسم واکنش های مختلف در این تکنیک، اصول طراحی پرایمر و پروب، چگونگی آنالیز داده ها و نحوه گزارش نتایج، مبانی کاربردی مورد استفاده در واکنش های مبتنی بر پروب و سایبرگرین، پرکاربردترین دستگاه های real-time PCR و ویژگی هریک از آنها و نیز انواع نرم افزارهای بیوانفورماتیک مورد استفاده در این تکنیک بیشتر آشنا می شوید.برای اطلاع از نحوی خرید کتاب و تخفیف ویژه فاسکویی ها میتوانید به آدرس لینک:http://phasco.com/RealTimeBook.aspx مراجعه نمایید.
  
12:1 ۱۳۹۲ يکشنبه ۴ اسفند

نظر شما
nabilkhosravi
مهم نيست كه كل آزمايشگاهيان و پزشكان در عضويت فاسكو هستند يا خواهند بود . مهم اين است شما و ما كه براي خودمان، كار متعهدانه مان و علم به روزمان ارزش و بهاء خاصي قائل هستيم و با حضور مداوم و آگاهانه و با اراده فعال و هوشمند راه مان را در فاسكو ادامه مي دهيم. مطمئناً در جاي جاي اين كره خاكي كساني هستند كه با شوق، اراده و علاقه وصف ناپذيرشان از مطالب علمي، كاربردي و دست آورده هاي فراوان سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو بيشتر از اينها استفاده مي كنند. عزت روزافزون و عاقبت به خيري بيشتر برايتان آرزو مي كنم.
  
17:28 ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۰ آذر

نظر شما
phasco
با سلام، از شما دعوت مي شود در بخش پرسش و پاسخ به اين پرسش پاسخ بدهيد : " پیوند پزشکی و پیراپزشکی / همانگونه که می دانیم یکی از دغدغه های نظام آزمایشگاهی در ایران ، جدایی پزشک و آزمایشگاه است. دلایل این فاصله هرچه که باشد ، سایت فاسکو قصد دارد بین پزشک و آزمایشگاه پیوندی اصولی و هدفمند برقرار نماید. چه راه کارهایی برای این منظور پیشنهاد می کنید؟ نظر و راي شما بعنوان يك آزمايشگاهي براي اجرايي كردن اين مهم خيلي مهم است. موفق تر و سربلند تر باشيد.
  
12:49 ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۹ آذر

نظر شما
phasco
كاربران علمي و كارشناس فاسكو توجه فرمائيد: خبر جديد نهمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو : " در بخش اطلس ها، براي هر اسلايد تفسير كارشناسي و علمي خود را در قالب " نظرات " در زير هر آن تايپ كنيد و از هر كدام از اعضاء محترم هيئت علمي فاسكو در صورت صلاحديدشان جداگانه امتياز بگيريد. علمي تر و با نشاط تر باشيد.
  
11:42 ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۲ آبان

نظر شما
phasco
كاربر گرامي وقت به خير، پاسخ هاي علمي و كارشناسي شما به پرسش هاي مطرح شده در بخش پرسش و پاسخ مي تواند مورد ارزيابي و كار كارشناسي هر يك از اعضاء محترم هيئت علمي فاسكو قرار گيرد و با هر امتياز دادن آنها به پاسخ شما، 20 امتياز به مجموعه امتيازات تان اضافه خواهد شد. اين فرصتي استثنايي براي هنرنمايي و حضور بيشتر شما كاربر علمي و كارشناس است. علمي تر و موفق تر باشيد.
  
16:15 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۶ آبان

نظر شما
admin
با سلام، جهت شركت در آزمون رقابتي روزانه فاسكو و كسب امتياز مقاطع كارشناسي ( 100 امتياز ) و يا كارشناسي ارشد ( 150 امتياز ) به اين ترتيب در سايت عمل كنيد : بعد از وارد شدن به سايت / انتخاب ايكون فاسكو من / انتخاب ايكون آزمون رقابتي روزانه / انتخاب مقطع تحصيلي / انتخاب گروه تحصيلي / انتخاب 10 سوال از بين جدول درس هاي مختلف و در پايان ثبت و شروع آزمون را كليك كنيد. موفق تر و سربلند تر باشيد.
  
16:14 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۶ آبان

نظر شما
admin
كاربر گرامي سلام، به نهمين دوره رقابت برترين هاي آزمايشگاهيان فاسكو خيلي خوش آمديد. اميد است با حضور كارشناسي فعال، متعهدانه و با نشاط شما در اين دوره، شاهد گسترش بيشتر همكاري هاي علمي و كاربردي در بين تمامي فاسكويي ها گرامي باشيم و يك رقابت جوانمردانه و درست را با كمك يكديگر رغم بزنيم. با انگيزه تر و موفق تر باشيد.
  
16:14 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۶ آبان

نظر شما
phasco
خبر كوتاه : كاربر mahdi_davarpanahm متعقد است كه علوم آزمايشگاهيان بايستي سازمان نظام آزمايشگاهي داشته باشند و فاسكويي ها مي توانند با تعامل و همفكري مقدمات اينكار را فراهم كنند.
  
13:6 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۱۳ مهر

نظر شما
pharmed
کاربر pharmed از بابت پاسخ شما به پرسش من تشکر کرده است - لینک پرسش
  
13:38 ۱۳۹۱ يکشنبه ۲ مهر

نظر شما
alikhosravi
با سلام به تمام ازمایشگاهیان فعال لطفا تا قبل از تمام شدن این دوره از فاسکو یک راه امتیاز گیری دیگر پیشنهاد کنید با تشکر فراوان علی خسروی
  
13:24 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۳۰ شهريور

نظر شما
admin
خانم دكتر زهرا ريخته گران تهراني(z_biotech) در بخش پرسش و پاسخ پرسيده اند : " چرا یک آزمایشگاهی موفق هستید؟ / سلام به همکاران گرامی! در صورتی که فکر می‌کنید در شغل خود فردی موفق هستید، دلایل موفقیتتون رو بنویسید. لطفا با این جمله شروع کنید که: من یک آزمایشگاهی موفق هستم، چون.... "
  
17:44 ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۷ شهريور

نظر شما
admin
کاربر admin از بابت پاسخ شما به پرسش phd تشکر کرده است - لینک پرسش
  
18:3 ۱۳۹۱ جمعه ۲۴ شهريور

نظر شما
admin
کاربر admin از بابت پاسخ شما به پرسش دکترای علوم آزمایشگاهی تشکر کرده است - لینک پرسش
  
18:2 ۱۳۹۱ جمعه ۲۴ شهريور

نظر شما
مشخصات

 کاربری : ali2997
امتياز  : 0
نام :  علی
جنسیت :  مرد
متولد :  ۱۳۶۵ پنج شنبه ۱۷ مهر
شهر :  
رشته :  علوم آزمایشگاهی
 تحصیلات :  کارشناسی
تخصص :  
محل کار :  
 شغل :  
رتبه  :   

لیست دوستان
admin
pharmed
nabilkhosravi
phasco
IT
Phasco-qc
farhad
kavir

مشاهده همه دوستان
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

میلومایی, آندروژن, منوساکاریدها, نکروز, minor, موکوس, لوزالمعده, طب گیاهی رویکرد جدید پزشکی, PTTیعنیPartial Thromboplastin Time, دانلود اطلس رنگی اسپرینگر Springer, ساختمان ترومبین , نخستين داروي گياهي انعقاد خون, غذاهای دارای کربوهیدرات‌, دانشگاه واندربیلت, دانشگاه علوم پزشکی یاسوج, هیدروژنی, لیز, آزمایشات ساندویچی, یوکاریوت, ویروسها, آوندها, نانولیفی, کلسیمی, کاتکول, فتومتر, الکتروفورز, محافظت, ويروس هاي ناشناخته, بیومولکول, كلونيزه, هماتولوژي, جراحی, نوتروفیلها, پورفرینی, وارونگی, آپاتیت, لوسین, LDL, چربی در کبد, ژنتیک, باکتری لاکتوز مثبت, خونریزی از بینی و دهان, تتراد, هماتولوژی, آندميك, دستگاه الايزا و كمولومينسنس ThunderBolt, تشخیص سندرم داون جنین, ویسکوزیته, XelicêFarsi, چركي, پيريمتامين‌, سوسپاسیون, کولمر, هپاتیت, اسپری‌های تنفسی, نکروز, هيدروليز, نفرون, انواع طراحی‌ در سیستم‌های الایزا, میکروبیولوژی, میکروارگانیسمها, Arsenazo, ویروس‌ها, اسپاستیسیتی, COUNT, روش استاندارد شمارش اسپرم, لنفوسیتیک, دیگوکسین, کریمه, علائم سرطان لوزالعمده,