,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
     
 روی این  صفحه بنویس
DONYA66
همکار گرامی، شما در کتاب ((اصول تئوری و مبانی کاربردی در real-time PCR)) با مواردی از قبیل مکانیسم واکنش های مختلف در این تکنیک، اصول طراحی پرایمر و پروب، چگونگی آنالیز داده ها و نحوه گزارش نتایج، مبانی کاربردی مورد استفاده در واکنش های مبتنی بر پروب و سایبرگرین، پرکاربردترین دستگاه های real-time PCR و ویژگی هریک از آنها و نیز انواع نرم افزارهای بیوانفورماتیک مورد استفاده در این تکنیک بیشتر آشنا می شوید.برای اطلاع از نحوی خرید کتاب و تخفیف ویژه فاسکویی ها میتوانید به آدرس لینک:http://phasco.com/RealTimeBook.aspx مراجعه نمایید.
  
9:12 ۱۳۹۲ چهارشنبه ۷ اسفند

نظر شما
DONYA66
سلام دوست عزیز.خواستم ازتون دعوت کنم شماهم در بحث طومار تبریکات روز آزمایگشاهیان در بخش(( پرسش و پاسخ)) شرکت کنید.مچکرم.اینم لینک مربوطه:http://phasco.com/faq.aspx?subid=523&mode=quview&id=14497
  
10:50 ۱۳۹۲ شنبه ۲۴ فروردين

نظر شما
nabilkhosravi
جناب آقاي سپهرنژاد سلام، از ساير دوستان فاسكويي تان چه خبر؟ آيا دوستان كاشاني و اصفهاني تان از فعاليت هاي شما و كار گروهي آزمايشگاهيان سايت فاسكو خبر دارند؟ خواستم از شما درخواست كنم كه تمامي آزمايشگاهي هايي را كه مي شناسيد دعوت و ترغيب كنيد كه به جمع ما بپيوندند. با انگيزه تر و سربلند تر باشيد.
  
16:43 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۱۳ مهر

نظر شما
admin
با سلام، شما را به بازديد از عكس هاي بسيار زيبا و ماندگار كاربر Afsaneh Poursalehi كه ديروز در بخش گالري خود به روز رساني كرده است، دعوت مي كنيم.ايشان در هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو مقام اول را كسب كرده اند و جايزه ايشان يك تابلو فرش نفيس تبريزي و لوح تقدير بوده است. موفق تر و سربلند تر بودن تمامي فاسكويي ها و آزمايشگاهيان آرزوي ماست.
  
11:18 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۱۳ مهر

نظر شما
admin
با سلام، جهت شركت در آزمون رقابتي فاسكو به اين ترتيب عمل كنيد : انتخاب ايكون فاسكو من / انتخاب ايكون آزمون رقابتي روزانه / انتخاب مقطع تحصيلي / انتخاب گروه تحصيلي / انتخاب 10 سوال از بين درس هاي مختلف و در پايان ثبت و شروع آزمون را كليك كنيد. موفق تر و سربلند تر باشيد.
  
18:32 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۲ شهريور

نظر شما
IT
با سلام، ثبت نام تکمیلی شما در بازار بزرگ تجهیزات و ملزومات آزمایشگاهی فاسکو با موفقیت انجام شد. شما می توانید درخواست های خود را مستقیماً از دفتر کارتان در بازار فاسکو فعال کنید. موفق تر باشید.
  
3:19 ۱۳۹۱ دوشنبه ۲ مرداد

نظر شما
IT
با سلام، ثبت نام تکمیلی شرکت شما در بازار بزرگ تجهیزات و ملزومات آزمایشگاهی فاسکو با موفقیت انجام شد. شما می توانید درخواست های خود را مستقیماً از دفتر کارتان در بازار فاسکو فعال کنید. موفق تر باشید.
  
3:16 ۱۳۹۱ دوشنبه ۲ مرداد

نظر شما
admin
کاربر گرامی وقت به خیر، آخرين باري كه در يك آزمون چهار جوابي شركت كرده ايد را به ياد داريد؟ آیا می دانید که بعنوان یکی از کاربران حاضر در هشتمین دوره رقابت علمی برترین های سایت فاسکو می توانید هر روز در " آزمون رقابتی روزانه " در بخش " فاسکو من " شرکت کنید و با انتخاب 10 سوال مقطع کارشناسی 100 امتیاز و یا با انتخاب 10 سوال مقطع کارشناسی ارشد 150 امتیاز به مجموع امتیازات خود بیافزائید؟ این رقابت علمی و مشارکت کم نظیر برای یادآوری روزهای شیرین امتحان دادن و نیز مرور و ارتقاء دادن بیشتر سطح کمی و کیفی معلومات علمی شما طراحی و راه اندازی شده است. منتظر حضور فعال تر و علمی تر شما هستیم.
  
11:18 ۱۳۹۱ سه شنبه ۲۷ تير

نظر شما
phasco
خبر، خبر، خبر : عكس هاي 3 تابلو فرش نفيس تبريز، جوايز نفرات اول تا سوم هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو در بخش تصاوير / گالري admin براي بازديد عموم به روز رساني شده است.
  
19:41 ۱۳۹۱ شنبه ۱۰ تير

نظر شما
IT
كاربر گرامي سلام، امروز بخش ويدئو و فیلم های آموزشی،علمي و تخصصی آزمایشگاهی فاسکو براي اولين بار در تاريخ آزمايشگاهيان ايران راه اندازي شد. اين افتخار ملي بر شما و جامعه آزمايشگاهيان سراسر ايران و دنيا مبارك باد. فعال تر و با انگيزه تر باشيد.
  
20:16 ۱۳۹۱ شنبه ۲۰ خرداد

نظر شما
IT
آهاي آهاي خبر، آهاي آهاي خبر، آزمايشگاهيان به گوش باشيد: " بزودي لينك بزرگ ترين و متمركزترين ويدئوها و فيلم هاي آموزشي، تخصصي و تفريحي رشته علوم آزمايشگاهي در سايت فاسكو راه اندازي مي شود.*** سايت فاسكو، ميعادگاه آزمايشگاهيان متعهد، عاشق، آگاه و به روز است *** "
  
19:40 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۶ خرداد

نظر شما
Phasco-qc
چقدر از نكات علمي و كاربردي سمپلري كه با آن كار مي كنيد اطلاعات و معلومات داريد؟حتماً اين پست جديد را در بخش وبلاگ ها بخوانيد : " چند نکته در مورد استفاده صحیح از سمپلر "
  
15:18 ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۴ خرداد

نظر شما
admin
کاربر گرامی وقت به خیر، آیا می دانید که بعنوان یکی از کاربران حاضر در هشتمین دوره رقابت علمی برترین های سایت فاسکو می توانید هر روز در " آزمون رقابتی روزانه " در بخش " فاسکو من " شرکت کنید و با انتخاب 10 سوال مقطع کارشناسی 100 امتیاز و یا با انتخاب 10 سوال مقطع کارشناسی ارشد 150 امتیاز به مجموع امتیازات خود بیافزائید؟ این رقابت علمی کم نظیر برای یادآوری روزهای شیرین امتحان دادن و نیز مروز و ارتقاء دادن بیشتر سطح کمی و کیفی معلومات علمی و کاربردی شما طراحی و راه اندازی شده است. منتظر حضور فعال تر و علمی تر شما هستیم.
  
23:43 ۱۳۹۱ شنبه ۲۳ ارديبهشت

نظر شما
admin
کاربر گرامی سلام، به جمع شرکت کنندگان هشتمین دوره رقابت علمی برترین های سایت فاسکو خوش آمدید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه امتیاز گیری در این رقابت علمی کم نظیر علوم آزمایشگاهی به لینک " نحوه امتیاز گیری در رقابت علمی فاسکو " در صفحه اصلی مراجعه نمائید. امیدواریم شما یکی از برندگان این دوره باشید. فعال تر و علمی تر باشید.
  
23:43 ۱۳۹۱ شنبه ۲۳ ارديبهشت

نظر شما
admin
در پرسش ها پاسخ دهید : "زبان انگلیسی رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی، بیوتکنولوژی و پزشکی - استفاده کردن از زبان انگلیسی برای مطرح کردن و پاسخ دادن به مطالب و بحث های علمی و کاربردی رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی،بیوتکنولوژی و پزشکی در سایت فاسکو چه نتایج و دستاوردهایی برای کاربران و متخصصین علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی،بیوتکنولوژی و پزشکی موجود در سایت بهمراه خواهد آورد؟ "
  
10:5 ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۷ آذر

نظر شما
admin
آقی سپهر نژاد سلام، با تشکر از اطلاعات ارسالی شما در خصوص تعدادی از آزمایشگاه های شهرستان کاشان، از شما درخواست می شود اطلاعات سایر آزمایشگاه های کاشان و سایر شهرستان های مربوط را ارسال فرمائید تا مشخصات آنها در بزرگترین Laboratory Directory ایران ثبت شوند. موفق تر و علمی تر باشید.
  
6:35 ۱۳۹۰ شنبه ۲۶ آذر

نظر شما
neshtiman
سلام و عرض ادب و احترام و خیر مقدم خدمت شما دوست عزیز.ورود شما را به سایت فاسکو خیر مقدم عرض میکنم.شاد باشید و سربلند
  
19:23 ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۱ آذر

نظر شما
سلام دوست عزیز از اینکه بنده را مورد لطف خویش قرار دادید واقعا ممنونم امیدوارم با کمک شما عزیزان آزمایشگاه به شوکوفاترین روز های خودبرسد پایدار باشید
    
12:4 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۳ آذر
admin
آقای سپهرنژاد سلام، با توجه به تخصص شما در بحث های الایزا و هورمون، از شما دعوت می شود حتماً پاسخ های پرسش: " مرجع علمی تعیین جذب های منحنی استاندارد " که تا این لحظه به 17 مورد پاسخ رسیده است را مطالعه و کارشناسی نمایید و در صورت علاقمندی نظرات کارشناسی و تخصصی خود را در قالب پاسخ به آنها اضافه کنید. پاسخ های ارسالی نشان بارز از کار گروهی آزمایشگاهی ها است.موفق تر باشید.
  
5:57 ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۰ آذر

نظر شما
nabilkhosravi
به جمع علوم آزمایشگاهی های فاسکو خوش آمدید.
  
6:25 ۱۳۹۰ جمعه ۱۸ آذر

نظر شما
salam azizam mamnunam az lotfe shoma
    
11:28 ۱۳۹۰ شنبه ۱۹ آذر
admin
جناب آقای سپهرنژاد سلام، با اجازه تون، شما را به جمع دوستانم در فاسکو اضافه کرده ام.لطف کنید آن(درخواست) را تایید کنید.موفق تر باشید.
  
5:53 ۱۳۹۰ جمعه ۱۸ آذر

نظر شما
salam mr30.az lotfe shoma be omid movafaghiyate tamam bachehaye olum azmayashgahi
    
11:26 ۱۳۹۰ شنبه ۱۹ آذر
admin
کاربر گرامی سلام، به سایت جامع علوم آزمایشگاهی و پزشکی فاسکو خوش آمدید.از شما دعوت می شود مشخصات فردی و عکس پرسنلی خود را در دفتر کارتان، بخش (ویرایش پروفایل) تکمیل و به روز رسانی کنید تا کاربران دیگر با شما و توانمندی های علمی تان بیشتر از اینها آشنا شوند.موفق تر باشید.
  
5:45 ۱۳۹۰ جمعه ۱۸ آذر

نظر شما
مشخصات

 کاربری : sepehr
امتياز  : 0
نام :  محمدجواد سپهرنژاد
جنسیت :  مرد
متولد :  ۱۳۶۵ چهارشنبه ۱۴ خرداد
شهر :  کاشان
رشته :  علوم آزمایشگاهی
 تحصیلات :  کارشناسی
تخصص :  هورمون و الیزا
محل کار :  بیمارستان میلاد کاشان
 شغل :  کارشناس مسئول بخش هورمون
رتبه  :   

لیست دوستان
arianteb
spiderman
Phasco-qc
nabilkhosravi
notrophil
IT
amin.basiri
admin

مشاهده همه دوستان
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

رامبد جوان, BIOKIT, ویتامینه, اتصال پلاسمید, میکروب های دارای فلاژله پری تریش, ليزوزوم, وزن, عفونتهاي, ﻣﯿﺴﻞ, تيروئيدي, دگزامتازون, كلستريديوم, کانداکتیویتی, بورخلدريا سودومالئي, دفع زباله های عفونی, سلول‌های تي(T Cells) , آنژيوگرافي, BPPV, ARV, آزمایشگاههای, معرفهایی, نانو, ميكروسكوپي, تری گلیسیرید خون بالا, روز علوم آزمایشگاهی, پایگاهESI, گلیسیرید, Cystine, بیماری ایدز , اختلالات گوارشي, تقویت, استافيلوكوك, quantitative, مخمر‌ها, دکتر سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت, نوتروفیل, لنداشتاینر, نانوکامپوزيت, رتیک, IL-12, گاستریت, Naked, میکروارگانیزم, گوارش, مبتلایان, CDKN2A, کرانیوفارینژیوم, pRB, عفونت مثانه, ابژکتیوها, ژنتیک, غربالگری, ژیاردیا لامبلیا , نوتروفيل, ماركرها, کاهش وزن , كتاب آزمايشات اسپرم بر اساس WHO, رئیس بنیاد شناخت سرطان آمریکا, ژن های فاقد اینترون, ALT/SGPT, کفش های پاشنه بلند, هماتوکریت, سلول بنیادی میلوئیدی, پنمونیه, ﺳﻮﺳﭙﺎﻧﺴﯿﻮن, دستگاه گوارش و کبد, سرطان های ملانوم بدخیم, میلوئید, رتروسپکتیو, تیروزین,