,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
     
 روی این  صفحه بنویس
DONYA66
همکار گرامی، شما در کتاب ((اصول تئوری و مبانی کاربردی در real-time PCR)) با مواردی از قبیل مکانیسم واکنش های مختلف در این تکنیک، اصول طراحی پرایمر و پروب، چگونگی آنالیز داده ها و نحوه گزارش نتایج، مبانی کاربردی مورد استفاده در واکنش های مبتنی بر پروب و سایبرگرین، پرکاربردترین دستگاه های real-time PCR و ویژگی هریک از آنها و نیز انواع نرم افزارهای بیوانفورماتیک مورد استفاده در این تکنیک بیشتر آشنا می شوید.برای اطلاع از نحوی خرید کتاب و تخفیف ویژه فاسکویی ها میتوانید به آدرس لینک:http://phasco.com/RealTimeBook.aspx مراجعه نمایید.
  
9:10 ۱۳۹۲ چهارشنبه ۷ اسفند

نظر شما
DONYA66
سلام دوست عزیز.خواستم ازتون دعوت کنم شماهم در بحث طومار تبریکات روز آزمایگشاهیان در بخش(( پرسش و پاسخ)) شرکت کنید.مچکرم.اینم لینک مربوطه:http://phasco.com/faq.aspx?subid=523&mode=quview&id=14497
  
10:22 ۱۳۹۲ شنبه ۲۴ فروردين

نظر شما
phasco
در اخبار فاسكو بخوانيد " مصاحبه با نفر دوم هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو "
  
18:38 ۱۳۹۱ شنبه ۱۵ مهر

نظر شما
phasco
خبر كوتاه : كاربر mahdi_davarpanahm متعقد است كه علوم آزمايشگاهيان بايستي سازمان نظام آزمايشگاهي داشته باشند و فاسكويي ها مي توانند با تعامل و همفكري مقدمات اينكار را فراهم كنند.
  
13:10 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۱۳ مهر

نظر شما
admin
با سلام، شما را به بازديد از عكس هاي بسيار زيبا و ماندگار كاربر Afsaneh Poursalehi كه ديروز در بخش گالري خود به روز رساني كرده است، دعوت مي كنيم.ايشان در هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو مقام اول را كسب كرده اند و جايزه ايشان يك تابلو فرش نفيس تبريزي و لوح تقدير بوده است. موفق تر و سربلند تر بودن تمامي فاسكويي ها و آزمايشگاهيان آرزوي ماست.
  
11:31 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۱۳ مهر

نظر شما
admin
با سلام، شما را به بازديد از عكس هاي بسيار زيبا و ماندگار در بخش گالري كاربر Ali Kia، برنده رتبه سوم هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو دعوت مي كنيم.هديه ايشان يك تابلو فرش نفيس تبريزي و لوح تقدير بوده است.
  
8:58 ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۰ مهر

نظر شما
phasco
خبر كوتاه : " توان علمي و كاربردي آزمايشگاهيان فاسكو خيلي بالاست. ولي ما نتوانسته ايم حضور آنها را در اينترنت و استفاده از امكانات دنياي مجازي بيشتر از اينها ترغيب كنيم. "
  
22:59 ۱۳۹۱ شنبه ۸ مهر

نظر شما
phasco
خبر فوري : " ارتقاع رتبه رنكينگ سايت فاسكو را به تمامي فاسكويي ها تبريك مي گوئيم. در بين ميليون ها وب سايت دنيا، سايت فاسكو به رتبه 677231 رسيده است. "
  
13:57 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۶ مهر

نظر شما
admin
با سلام، جهت شركت در آزمون رقابتي فاسكو به اين ترتيب عمل كنيد : انتخاب ايكون فاسكو من / انتخاب ايكون آزمون رقابتي روزانه / انتخاب مقطع تحصيلي / انتخاب گروه تحصيلي / انتخاب 10 سوال از بين درس هاي مختلف و در پايان ثبت و شروع آزمون را كليك كنيد. موفق تر و سربلند تر باشيد.
  
17:37 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۲ شهريور

نظر شما
nabilkhosravi
ما همگي بايستي شكرگزاري اين نعمت با هم بودن اين همه نيرو هاي متخصص آزمايشگاهي كه شامل : كاردان، كارشناس، كارشناس ارشد و دكترا را بصورت كارآمد تر و واقعي تر در فاسكو بجا بياوريم. شما كه هميشه در زندگي و كارتان قدردان و سپاسگزار بوده ايد به ما بگوئيد كه با هم چه كارهاي بيشتر انجام دهيم؟
  
22:0 ۱۳۹۱ سه شنبه ۲۱ شهريور

نظر شما
phasco
در پاسخ به خبر فوري ديروز ما در سايت : " كاربر A.BakhtiRI از تهران در بخش پرسش و پاسخ پيشتاز ساير كاربران علمي و كارشناس است و پرسش ها را متعهدانه و كاملاً علمي پاسخ مي دهد. با كاربر A.BakhtiRI بيشتر آشنا شويد." امروز كاربر خانم A.BakhtiRI اينگونه پاسخ خبر ما را داده است : " سلام شما بینهایت لطف دارید. من بدلیل علاقه زیاد وتعصبی که به رشته علوم آزمایشگاهی و رشته های مرتبط دارم ، همواره دوست دارم که تمامی افراد این رشته جزو بهترین های علوم پزشکی باشند و بدون تعارف مطمئنم تک تک این افراد شایستگی شان به مراتب از من بیشتر است و شاید تنها بدلیل زمان آزاد بیشتر من است که فرصت میکنم در سایت ها و کتب جستجوی بیشتری بکنم تا افتخار خدمت به سایت کاربردی شما و کاربران خوب و فرهیخته آن نصیب من بشود باز هم از شما تشکر میکنم "
  
15:53 ۱۳۹۱ جمعه ۱۷ شهريور

نظر شما
pharmed
با اجازه تون، شما را به جمع دوستانم در فاسکو اضافه کرده ام.لطف کنید آن(درخواست) را در بخش " فاسکو من " تایید کنید.موفق تر باشید.
  
12:4 ۱۳۹۱ سه شنبه ۶ تير

نظر شما
pharmed
کاربر گرامی وقت به خیر، آخرين باري كه در يك آزمون چهار جوابي شركت كرده ايد را به ياد داريد؟ آیا می دانید که بعنوان یکی از کاربران حاضر در هشتمین دوره رقابت علمی برترین های سایت فاسکو می توانید هر روز در " آزمون رقابتی روزانه " در بخش " فاسکو من " شرکت کنید و با انتخاب 10 سوال مقطع کارشناسی 100 امتیاز و یا با انتخاب 10 سوال مقطع کارشناسی ارشد 150 امتیاز به مجموع امتیازات خود بیافزائید؟ این رقابت علمی و مشارکت کم نظیر برای یادآوری روزهای شیرین امتحان دادن و نیز مرور و ارتقاء دادن بیشتر سطح کمی و کیفی معلومات علمی شما طراحی و راه اندازی شده است. منتظر حضور فعال تر و علمی تر شما هستیم.
  
12:4 ۱۳۹۱ سه شنبه ۶ تير

نظر شما
phasco
*** اينجا فاسكو است ميعادگاه آزمايشگاهيان متعهد، آگاه و به روز *** كاربر گرامي سلام، از شما دعوت مي شود ساير همكاران علمي و آگاه خود را به جمع فاسكويي ها دعوت كنيد تا ثبت نام كنند و در اين كار گروهي مثل خودتان حضور موثر و متعهدانه داشته باشند. سربلند تر و علمي تر باشيد.
  
19:58 ۱۳۹۱ جمعه ۱۲ خرداد

نظر شما
admin
کاربر گرامی سلام، به جمع شرکت کنندگان هشتمین دوره رقابت علمی برترین های سایت فاسکو خوش آمدید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه امتیاز گیری در این رقابت علمی کم نظیر علوم آزمایشگاهی به لینک " نحوه امتیاز گیری در رقابت علمی فاسکو " در صفحه اصلی مراجعه نمائید. امیدواریم شما یکی از برندگان این دوره باشید. فعال تر و علمی تر باشید.
  
1:9 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت

نظر شما
phasco
کاربر گرامی وقت به خیر، آیا می دانید که بعنوان یکی از کاربران حاضر در هشتمین دوره رقابت علمی برترین های سایت فاسکو می توانید هر روز در " آزمون رقابتی روزانه " در بخش " فاسکو من " شرکت کنید و با انتخاب 10 سوال مقطع کارشناسی 100 امتیاز و یا با انتخاب 10 سوال مقطع کارشناسی ارشد 150 امتیاز به مجموع امتیازات خود بیافزائید؟ این رقابت علمی و مشارکت کم نظیر برای یادآوری روزهای شیرین امتحان دادن و نیز مرور و ارتقاء دادن بیشتر سطح کمی و کیفی معلومات علمی و کاربردی شما طراحی و راه اندازی شده است. منتظر حضور فعال تر و علمی تر شما هستیم.
  
14:48 ۱۳۹۱ سه شنبه ۵ ارديبهشت

نظر شما
TANNAZ
جناب آقای امامی ضمن سلام وعرض ادب ، سال نو را خدمت شما وخانواده محترمتان تبریک عرض می کنم. بهارتون زیبا
  
16:51 ۱۳۹۱ سه شنبه ۲۲ فروردين

نظر شما
admin
کاربر گرامی جناب آقای امامی سلام، با تشکر از ارسال پیام تان، به اطلاع تان می رساند شما می توانید با تایپ کردن آدرس ایمیل درست خودتان در لینک " فراموشی کلمه عبور " در صفحه اصلی بخش ورود، یک کلمه عبور جدید برای نام کاربری های قبل خود دریافت کنید. موفق تر باشید.
  
3:20 ۱۳۹۰ يکشنبه ۳۰ بهمن

نظر شما
nabilkhosravi
جناب آقای امامی سلام، کم کم باید خودمان را برای برگزار کردن و شرکت کردن در یک رقابت علمی، با نشاط، سالم و پویا در فاسکو آماده کنیم. از شما می خواهم که همه آزمایشگاهی هایی را که می شناسید دعوت کنید. باید گذشته ها جبران کرد. مثل همیشه موفق تر و با هدف تر باشید.
  
5:28 ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۸ بهمن

نظر شما
خواهش میکنم جناب اقای خسروی شما درست میگید حرفتون رو قبول دارم بله امیدوارم بتونم مسائلی که در درسم مطرح میشه رو به بحث بزارم برای همفکری ممنونم از شما و شرکت فارمد اوران سبز
    
4:27 ۱۳۹۰ شنبه ۲۲ بهمن
جناب آقای امامی با سلام و تشکر فراوان از احوال پرسی گرم جنابعالی، به اعتقاد بنده، جنابعالی در مسیر گرفتن فوق لیسانس و یا دکترا بایستی ارتباطات تان علمی و کاربردی به روز خود را با جامعه علوم آزمایشگاهی کشور کماکان حفظ و تقویت کنید. لذا حضور داشتن و مشارکت داشتن در این کار گروهی بی نظیر خیلی مهم است و بایستی جنابعالی ارتباطات علمی و کاربردی خودتان را جامعه علوم آزمایشگاهی بیشتر از اینها تقویت و گسترش دهید. از جنابعالی درخواست دارم این اجتماع 3330 نفری را مورد لطف علمی و کاربردی خودتان بیشتر از اینها قرار دهید. ما باید اقدام کردن و عمل کردن به اصول کاری، اخلاقی و اجتماعی در این گردهمایی فاسکویی بیشتر از اینها تمرین کنیم. مثل همیشه سربلندتر و موفق تر باشید.
    
1:32 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۹ بهمن
salam khedmate shoma jenabe aghaye khosravi omidvaram haletun khoobe khoob bue bashe in term man bayad baraye arshad bekhoonam fekr nakonam betunam dobare be meydoon biyam vali har az chand gahi miyam behetun sar mizanam ba arezooye movafaghiyat baraye shoma va farmad avarane sabz
    
23:11 ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۸ بهمن
TANNAZ
سلام جناب امامی من هم به عنوان منشی مدیرعامل شرکت فارمدآوران سبز حضور فعال شما علوم آزمایشگاهی عزیز را تبریک عرض می کنم و این سوال را از حضورتون داشتم که موقعیت کنونی سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟؟؟؟
  
3:51 ۱۳۹۰ يکشنبه ۴ دي

نظر شما
admin
با سلام، شما می توانید نظر خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح فرمایید. موفق تر باشید
  
8:16 ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۲ آذر

نظر شما
admin
ویرایش کردن و تکمیل کردن مشخصات فردی کاربران فاسکو به نظر شما ویرایش کردن و تکمیل کردن مشخصات کامل فردی، تحصیلی و قرار دادن عکس پرسنلی توسط هر کاربر در پنل کاربری خودش در سایت فاسکو چه تاثیرات در برقراری ارتباط و گسترش همکاری های علمی و کاربردی او با سایر کاربران در سایت دارد؟
  
8:15 ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۲ آذر

نظر شما
admin
با سلام، " روز دانشجو بر شما گرامی و خجسته باد ". علمی تر و موفق تر باشید.
  
4:3 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۶ آذر

نظر شما
nabilkhosravi
بنده افتخار دارم عید سعید غدیر خم را به شما و خانواده محترم تان تبریک عرض کنم. مثل همیشه سربلند تر و موفق تر باشید. یا علی مدد
  
5:34 ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۳ آبان

نظر شما
DONYA66
میدونید چرا توی مراسم عزا گلاب زیاد استفاده میشه!؟جواب این سوال رو میتونید تو وبلاگ من پیدا کنید!
  
3:31 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۸ آبان

نظر شما
admin
عید سعید قربان بر شما و خانواده محترم تان مبارک باد
  
8:27 ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۷ آبان

نظر شما
ghnazary
سلام رشته بسیار خوب وعالیه اما باید تا دکترا ادامه بدهید و بعد هم به فکر زدن آزمایشگاه باشید و یا به فکر تدریس در دانشگاه انشاالله که موفق باشید مواظب باشید وسط راه نمانید.
  
23:40 ۱۳۹۰ جمعه ۱۸ شهريور

نظر شما
DONYA66
بدو بدو آب دستته بزار زمین امروز با:نه خدایی هست و نه آرایشگر!!! در وبلاگها باشما هستم.نظر یادتون نره هاااااااا.ملسی
  
2:39 ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۸ مرداد

نظر شما
admin
سوال : بودن یا نبودن.مساله این است!!! به نظر شما چگونه می شود که افراد ((((((((بسیار خاصی))))))))) تحت شرایطی در عرض کمتر از یک هفته امتیاز های نجومی کسب می کنند؟ آیا این امتیاز ها واقعیست!!!یا حاصل امدادهای غیبیست!!!شما چی فکر می کنیین؟
  
7:21 ۱۳۹۰ جمعه ۱۳ خرداد

نظر شما
Salehian
salam.mamnoon.omidwaram shoma ham salamato shado movaffagh bashid
  
23:1 ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۵ فروردين

نظر شما
roxana
سلام،شما درست حدس زدید،به کارای تحقیقاتی خیلی علاقه دارم.
  
19:32 ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۸ فروردين

نظر شما
TANNAZ
ضمن سلام وعرض ادب حضور شمااز پیام زیباتون بسیار سپاسگذارم سال نو را تبریک عرض میکنم امیدوارم بهارزندگیتون همیشه سبزباشه.
  
10:14 ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين

نظر شما
dh_8236
شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز ، دهمین سال تلاش پر افتخار خود را پشت سر گذاشت و وارد یازدهمین سال خدمت خود به تمامی هم میهنان عزیز به ویژه تلاشگران عرصه علوم آزمایشگاهی گردید.
  
1:9 ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين

نظر شما
Salehian
با سلام و به امید سالی سرشار از موفقیت. ببخشید که با تاخیر تبریکتون رو پاسخ میدم. سال نو مبارک . شاد و سلامت باشید.
  
20:16 ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۴ فروردين

نظر شما
roxana
خواهش میکنم،وظیفه هر کدوم از ما همینه.پیروز و سربلند باشید
  
22:7 ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۱ فروردين

نظر شما
jaleh
ممنونم,به وبلاگ سر زدم......
  
21:51 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ فروردين

نظر شما
admin
سال نو بر شما و خانواده محترم تان گرامی و خجسته باد.بهترین باشید.
  
16:0 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۳ فروردين

نظر شما
kavian
فرا رسیدن نوروزباستانی.یادواره شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار.راست گفتار و نیک کردار خجسته باد
  
17:39 ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۹ اسفند

نظر شما
حامد
یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار،راست گفتار ونیک کردار خجسته باد
  
13:35 ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۹ اسفند

نظر شما
jaleh
سلام,ممنونم....بهار با گلهایش ، و سال نو با امید هایش بر شما مبارک باشد,اميدوارم سال پر بار و موفقي داشته باشيد
  
9:1 ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۹ اسفند

نظر شما
neshtiman
ضمن عرض ادب و احترام و با ارزوی سالی سبز تر از سال گذشته برای شما و خانواده محترمتان.شاد باشید و سربلند.سال نو بر شما پیشاپیش مبارک
  
7:41 ۱۳۸۹ شنبه ۲۸ اسفند

نظر شما
dh_8236
باعث افتخار است که عرض شادباش و تبریک اینجانب زودتر از نسیم روح بخش نوروز خدمتتان شرفیاب شود . . . پیشاپیش عیدتان مبارک
  
15:43 ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۵ اسفند

نظر شما
dh_8236
آخرین سه شنبه سال خورشیدی را با بر افروختن آتش و پریدن از روی آن به استقبال نوروز می رویم
  
13:13 ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۴ اسفند

نظر شما
roxana
سلام،سال خوبی رو براتون آرزو میکنم.موفق باشید
  
23:31 ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۳ اسفند

نظر شما
admin
کاربر گرامی سلام، نیاز امروز جامعه علوم آزمایشگاهی کل کشور ارتباطات با یکدیگر و مشارکت فعالانه تر در بحث های علمی و کاربردی و تشکلی است.از ابتکارات شما جهت انجام این مهم تقدیر و تشکر می شود.علمی تر و مبتکر تر باشید.
  
20:55 ۱۳۸۹ شنبه ۲۱ اسفند

نظر شما
ممنونم ازتون ما باید به داشتن چنین سایت و گرد همایی بینظیری به خو ببالیم. ما باید در داشتن اطلاعات به هم کمک و در بدست اوردنش از هم پیشی بگیریم.
    
0:39 ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۳ اسفند
admin
کاربر گرامی سلام، ضمن تشکر از شما برای مشارکت فعالتان در بخش "آزمون رقابتی"، از شما دعوت می شود پاسخ پرسش زیر را به عنوان نماینده علوم آزمایشگاهی های شهر بندر گز در بخش " پرسش و پاسخ" بدهید: "سوال : راه اندازی بخش آزمون : آیا می دانید که بخش آزمون رقابتی از تاریخ 1389/12/10 راه اندازی شده است؟آیا توانسته اید در آن آزمون شرکت کنید؟ نظرتان در خصوص این بخش چیست؟ " موفق تر و علمی تر باشید.
  
20:30 ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۶ اسفند

نظر شما
dh_8236
آوای بخوان بخوانِ او می ریزداز غار صدای گفت وگو می ریزدمی گفت فرشته: اقرأ باسم ربک عشق است کز آسمان فرو می ریزد بعثت پیامبر اکرم(ص) مبارک باد
  
11:35 ۱۳۸۹ دوشنبه ۲ اسفند

نظر شما
dh_8236
www.labscience.blogdoon.com
  
22:42 ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۸ بهمن

نظر شما
راسی تو مطالبت که جدید تو وبلاگ گذاشتی از رپیدشیر استفاده نکن چون ف ی ل ت ر شده اند
    
0:40 ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۳ اسفند
مشخصات

 کاربری : SIYAVASH8406
امتياز  : 0
نام :  SIYAVASH EMAMI
جنسیت :  مرد
متولد :  ۱۳۶۹ دوشنبه ۸ مرداد
شهر :  گرگان
رشته :  علوم ازمایشگاهی
 تحصیلات :  کارشناسی پیوسته
تخصص :  
محل کار :  
 شغل :  دانشجو
رتبه  :   

لیست دوستان
dh_8236
TANNAZ
admin
DONYA66
nabilkhosravi
ghnazary
z_biotech
ani68
neshtiman
elham_khanoomi
micribiologist
Salehian

مشاهده همه دوستان
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

سولفیدریل،, هموگلوبین, HIV , نوشابه‌های, هپارین, فاگوسیت, تراریختی, ویروسها, مصرف آنتی بیوتیک, اتوآگلوتیناسیون, مولکول DNA در اينترفاز, كورتيزول, هماتولوژِی, ائوزينوفيل, ماکروفاژها, كيتهاي سرولوژي , تلسکوپی, آپاتیت, تب ويروسي, پانکراس, مدفوع, E2F1, hatching, خوردن قهوه , میکروب, کبد چرب غیر الکلی, واﮐﺴﻦ, zalew, جوابدهي, انواع ناباروری, كيت هاي بايوكيت, بیلی روبین خون, Professor Nazneen Rahman, مرفین, رئیس هیئت مدیره جامعه فن‌آوران علوم آزمایشگاهی, leukemia, خطرهای برنزه کردن, تاثیر کلسترول بر حمله قلبی, ThunderBolt, هورمونهای, تست عدم اعتیاد, کارشناسان, نبيل, hemagglatination, میکرولیتر, لوکوسیتها, سمپلینگ, کالیفرنی, جلوگیری, کشف ژن اطاعت, پلاسمید, ایمرسیون, بیماری ژنتیکی, مورژلونز, ربات iCub, تست H.pylori, لنفوترپیک, لامبرت, تستهای آزمایشگاهی (Calcium), پاپ, micribiologist, مغزی-نخائی, اکسیدازC, ویتیلیگو, هیدروژن, درد میگرن, میکروگرم, آپلاستیک, آلرژیک, میلوما,