,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
     
 روی این  صفحه بنویس
raha dooran
slm mamnoon k bram masir metabolismo ferestadin
  
13:14 ۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۵ خرداد

نظر شما
admin
فاسكويي گرامي در پرسش ها پاسخ بدهيد : " بهترين و جذاب ترين ويديو هاي علوم آزمايشگاهي | آموزش پزشكي | آموزش زبان انگليسي / از نظر شما كدام ويديو و كليپ آزمايشگاهي، پزشكي، شخيصيت ها، تفريحي، بازرگاني، ... در بخش ويديو هاي سايت فاسكو بهترين و جذاب ترين است؟ علت انتخاب خود را با همه بازديدكنندگان فاسكو در ميان بگذاريد. " ما بيشتر از اينها مي توانيم.
  
19:4 ۱۳۹۳ جمعه ۵ ارديبهشت

نظر شما
admin
كارشناسان پاسخ بدهند: " اجراء طرح اعتباربخشی آزمایشگاه های تشخیص طبی | نظر كارشناسي شما در خصوص اجراء طرح اعتباربخشی آزمایشگاه های تشخیص طبی در کشور چيست؟ | بخش پرسش و پاسخ فاسكو
  
11:20 ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۶ فروردين

نظر شما
DONYA66
همکار گرامی، شما در کتاب ((اصول تئوری و مبانی کاربردی در real-time PCR)) با مواردی از قبیل مکانیسم واکنش های مختلف در این تکنیک، اصول طراحی پرایمر و پروب، چگونگی آنالیز داده ها و نحوه گزارش نتایج، مبانی کاربردی مورد استفاده در واکنش های مبتنی بر پروب و سایبرگرین، پرکاربردترین دستگاه های real-time PCR و ویژگی هریک از آنها و نیز انواع نرم افزارهای بیوانفورماتیک مورد استفاده در این تکنیک بیشتر آشنا می شوید.
  
11:0 ۱۳۹۲ شنبه ۳ اسفند

نظر شما
raha dooran
سلام دوست عزیز/ی خواهش داشتم اگرممکنه برام واکنش های مسیر کربس گلیکولیز وگلوکونئوژنز رو برام بذارید . ممنون میشم.
  
21:42 ۱۳۹۲ شنبه ۷ دي

نظر شما
سلام براتون فرستادم
    
20:47 ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت
Thunderbolt
قابل توجه كليه علوم آزمايشگاهيان و آزمايشگاه هاي تشخيص طبي سراسر ايران، به اطلاع مي رساند پس حدود 5 ماه كار كارشناسي و بررسي فني و تخصصي توسط كارشناسان محترم اداره كل آزمايشگاه مرجع سلامت، وزارت بهداشت و درمان، مجوز ورود اولين دستگاه اتو آنالايزر تمام اتوماتيك الايزا و كمولومينسنس Thunderbolt صادر شد و پي گيري هاي بعدي ورود آن به كشور در حال انجام است. منتظر اطلاعيه هاي بعدي ما در خصوص اين دستگاه بي نظير باشيد.
  
13:0 ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۴ آبان

نظر شما
phasco
با سلام، بالاخره به فضل الهي پاي يك خدمتگزار جامعه علوم آزمايشگاهي به صدا و سيما باز شد. در صورت تمايل شما مي توانيد فيلم مستند زندگي آقاي نبيل خسروي را در بخش ويدئو ها فاسكو ببينيد. با انگيزه تر و صبور تر باشيد.
  
18:34 ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۳ مهر

نظر شما
DONYA66
سلام دوست عزیز،دوتا فیلم خوب تو قسمت ویدئوها آپلود کردم خوشحال میشم شماهم اونا رو ببینید و اگه دوست داشتید نظرت رو هم تو قسمت نظرات زیر فیلم ها برام بنویسید.ممنونم دوست فاسکویی خوبم.
  
12:44 ۱۳۹۲ شنبه ۶ مهر

نظر شما
admin
با سلام، شما هم مي توانيد به نمايندگي از علوم آزمايشگاهيان شهر كرمانشاه در بخش پرسش و پاسخ مشاركت داشته باشيد: " ارسال پیام تبریک و شادباش علوم آزمايشگاهيان و پزشكان سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو به وزیر جديد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي"
  
19:27 ۱۳۹۲ چهارشنبه ۳۰ مرداد

نظر شما
admin
در مورد آزمايش جديد با عنوان" تست DNA‌ سلول آزاد " چه مي دانيد. در وبلاگ در پست " آزمایش خون جدید برای تشخیص سندرم داون جنین " در مورد آن بيشتر بخوانيد.
  
13:54 ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۰ خرداد

نظر شما
Phasco Institute
کاربرگرامی شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی الایزا، ضمن دریافت گواهی از واحد آموزشی شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز، نسبت به ایجاد فرصت شغلی جدید و یا ارتقاء مهارت های تکنیکی خود در آزمایشگاه اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به ((صندوق پیام)) کاربر phasco institute پیام ارسال نمایید و یا با شماره تلفن های 7-02144720426 و 09329105441 تماس حاصل فرمایید.
  
10:18 ۱۳۹۲ دوشنبه ۹ ارديبهشت

نظر شما
Phasco Institute
دانشجویان و همکاران عزیز آزمایشگاهی سلام،به اطلاع میرسانیم((واحد آموزشی فاسکو افتتاح شد)) برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمائید. http://phasco.com/Wblog.aspx?OBid=15458&t
  
9:46 ۱۳۹۲ شنبه ۷ ارديبهشت

نظر شما
kavian
سال و مال و فال و حال و اصل و نسل و بخت و تخت بادت اندر شهرياري برقرار و بر دوام سال خرم، فال نيكو، مال وافر، حال خوش، اصل ثابت، نسل باقي، تخت عالي، بخت رام
  
15:23 ۱۳۹۱ سه شنبه ۲۹ اسفند

نظر شما
Thunderbolt
جناب آقاي فتاح پور از اينكه به جمع باشگاه طرفداران و دوستداران دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس ThunderBolt ساخت كشور امريكا پيوسته ايد از شما متشكريم. از شما دعوت مي شود خبر ها و مطالب جديد دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس ThunderBolt را در سايت جامع علوم آزمايشگاهي در بخش هاي ويدئوها، وبلاگ ها و پرسش و پاسخ به روز رساني ميشوند را دنبال كنيد و ما را از نقطه نظرات و پرسش هاي كارشناسي و علمي خود را در خصوص اين دستگاه مطلع نمايد.
  
13:5 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۶ اسفند

نظر شما
phasco
خبر كوتاه: امروز آقاي دكتر فاتح رحیمی متخصص میکروب شناسی و عضو هيئت علمي دانشگاه اصفهان با نام كاربري fatehrahimi به جمع فاسكويي ها پيوستند. حضور شان در فاسكو بر همه فاسكويي ها گرامي باد.
  
17:51 ۱۳۹۱ جمعه ۲۲ دي

نظر شما
ghnazary
سلام آقای فتاح پور فعالیت آنزیم به میزان فعالیت آن در تولید محصول و یا مصرف سوبسترا در واحد زمان اشاره دارد ولی فعالیت مخصوص آنزیم به میزان فعالیت آن به ازای میلی گرم پروتئین که آنزیم هم جزئی از آن است اشاره دارد و در واحد وزن مانند میلیگرم بیان می شود و معیار خوبی از میزان و درجه خلوص آنزیم است .
  
10:16 ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۹ ارديبهشت

نظر شما
kavian
فرا رسیدن نوروزباستانی.یادواره شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار.راست گفتار و نیک کردار خجسته باد
  
17:21 ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۹ اسفند

نظر شما
admin
نماینده کرمانشاه از سایر کاربران حاضر در هشتمین دوره رقابت برترین های فاسکو که خیلی جا مانده اید؟؟!!
  
12:52 ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۶ بهمن

نظر شما
admin
کاربر گرامی سلام، از شما دعوت می شود از بخش پرسش و پاسخ بازدید نمائید و نقطه نظرات خود را در قالب پاسخ مطرح نمائید.علمی تر باشید.
  
17:37 ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن

نظر شما
marand
جواب يكي از سوالاتت را دربخش بيوتكنولوژي پرسش وپاسخ نوشتم موفق باشيد
  
8:15 ۱۳۸۹ يکشنبه ۳ بهمن

نظر شما
admin
آقای فتاح پور سلام، یکی از همکاران علوم آزمایشگاهی در بیمارستان در کما می باشد.حتماً به وبلاک کاربر safoora که این خبر در آن ذکر شده است، یک سر بزنید.سلامت تر و موفق تر باشید.
  
12:1 ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۱ دي

نظر شما
آقای فتاح پور مهربان و متعهد سلام، از شما درخواست می شود همدردی و نظر خودتان را در مورد حمید حدادی در وبلاگ کاربر safoora - پست : " به کما رفتن يکی از پرسنل آزمايشگاهي " در بخش نظرات تایپ نمائید.سلامت تر و موفق تر باشید.
    
16:40 ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۲ دي
bahar96
سلام ممنون از مطلبي كه برام فرستادين اما من بيشتر مطلب درباره تفسير كشت ادرار ميخواستم يعني uc نه uA
  
17:34 ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۲ دي

نظر شما
ghnazary
با عرض خسته نباشید . دوست داشتم اگر اطلاعاتی در زمینه شیوه های اندازه گیری غلظت پروتئین ها دارید در وبلاگتان ارایه بفرمایید
  
9:9 ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۸ آذر

نظر شما
ghnazary
سلام من فکر کردم رشته شما بیوشیمی با گرایش محض باشد نه گرایش بالینی اینطور نیست؟ راستی دکتر فرزانگان به سوال شما پاسخ دادند می خواستم بپرسم ایا این پاسخ با سوال شما مرتبط است من به نظرم امد سوال شما در ارتباط با ژن باشد.
  
8:7 ۱۳۸۹ شنبه ۲۰ آذر

نظر شما
ghnazary
سلام این سوالی که فرمودید باعث خوشحالی من شد چرا که سوال کلید دانش است دومین خوشحالی من این است که قرار است پاسخ انرا از خود شما خواهش کنم که بدهید و من هم یاد بگیرم چون در زمینه ژنتیک به اندازه شما تخصص ندارم . دو سوال داشتم و انهم این است که در تخصص درج کردید که گزارش کار و دوم اینکه ما ارشد بیوشیمی بالینی داریم ولی شما نوشته اید لیسانس بیوشیمی؟ با تشکر
  
8:19 ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۶ آذر

نظر شما
admin
از این حضور علمی شما در بخش وبلاگ نویسی تشکر می کنیم.توصیه می شود عنوان این پست جدید خود را در بخش " وبلاگ من" ویرایش و به فارسی تایپ کنید که مطلب تان در موتور های جستجو برای کاربران ایرانی راحت تر نمایش داده شود.علمی تر و سربلند تر باشید.
  
11:47 ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۱ آذر

نظر شما
admin
آقای فتاح پور سلام، از شما درخواست میشود سایر دوستان هم دانشجویی خود را برای ثبت نام در سایت دعوت کنید.موفق تر باشید.
  
17:43 ۱۳۸۹ چهارشنبه ۱۰ آذر

نظر شما
shamim/ak
سلام.حتي اون اسامي رو نشنيده بودم.اگر شما اطلاعاتي داريد به من هم بديد
  
10:46 ۱۳۸۹ سه شنبه ۹ آذر

نظر شما
سلام از ساختارهای تنظیم بیان ژن هستند
    
16:49 ۱۳۸۹ چهارشنبه ۱۰ آذر
nabilkhosravi
از ارسال پیام تبریک تان از شما تشکر می کنم.مثل همیشه سربلند تر و موفق تر باشید.
  
9:27 ۱۳۸۹ سه شنبه ۹ آذر

نظر شما
mm24072
سلام.ممنونم از لطفتون دوست خوبم
  
11:45 ۱۳۸۹ دوشنبه ۸ آذر

نظر شما
Salehian
سلام. تاخیر من رو ببخشید. ممنون از شما بابت تبریک عید. عید شما هم مبارک و موفق و پیروز باشید.
  
21:36 ۱۳۸۹ يکشنبه ۷ آذر

نظر شما
ghnazary
ببخشید از اینکه دیر عید رابه شما تبریک می گویم چون به اینترنت متاسفانه دسترسی نداشتم اما برای جبران ایام خوب وسرشار از موفقیت وشادمانی را برای شما آرزومندم.
  
9:7 ۱۳۸۹ شنبه ۶ آذر

نظر شما
jaleh
ممنون اقاي فتاح پور, عيد شما هم مبارک
  
20:14 ۱۳۸۹ پنج شنبه ۴ آذر

نظر شما
marand
عيد رحمت ولطف خداوند بر شما وخانواده محترم مبارك باد آقاي فتاح پور اگر به سوالات شما جواب ندادم دليلش گرفتاري ها است انشا الله در اسرع وقت جواب خواهم داد كه انشا الله راضي باشيد.
  
17:26 ۱۳۸۹ پنج شنبه ۴ آذر

نظر شما
kavian
استشمام عطر خوش عید غدیر از چشمه خم.گوارای وجود پاکتان عیدتان مبارک
  
11:23 ۱۳۸۹ پنج شنبه ۴ آذر

نظر شما
nabilkhosravi
Thank you very much for your kind attention to me.Congrtulation of Eid to you and your family as well.best regards
  
16:35 ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۷ آبان

نظر شما
Salehian
سلام. ممنون از تبریکتون . عید شما هم مبارک . شاد، سلامت، پیروز و موفق باشید.
  
13:10 ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۶ آبان

نظر شما
مشخصات

 کاربری : kavian
امتياز  : 0
نام :  کاویان فتاح پور
جنسیت :  مرد
متولد :  ۱۳۶۶ چهارشنبه ۲ دي
شهر :  کرمانشاه
رشته :  بیوشیمی
 تحصیلات :  کارشناسی
تخصص :  
محل کار :  
 شغل :  دانشجو
رتبه  :   

لیست دوستان
jaleh
salam
Phasco-qc
Masoud.Rafizadeh2000
ma-za
admin
rezaie
llll
shaghik82
shamim/ak
Z.KH
tayyeb

مشاهده همه دوستان
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

نور, دکتر جاسپر لیندهاردنس, سیگنال‌ها, فسفات, سيتوزين, پزشک, فنول‌های, انجام آزمایش خون, اوروبيلينوژن, pRB, فیزیولوژیست, محيط كشت, سرطان, رشته علوم آزمايشگاهي, انجام پاپ اسمیر , نفروتیک, نوتروفیلها, Capsomer, نیجر, ویبریو, وایت, Plasmodium, HGB, لپتین, انسولین, تخمدانی, لوفلر, ویروسها, Cephalic, لیموترش, سلول هاي سرخ خون, گلیسیرید, سیتولوژی, کورتيزول, استاد افتخاري دانشگاه علوم پزشكي تهران, گلومرولي, آنمی همولیتیک بعد از انتقال خون, biology, خطا های پره آنالیتیکال, رشته ایمنولوژی, استخوان های لگن, باكتري يرسينياپستيس, رشته های تخصصی آزمایشگاهی, نوتروفیلهایی, فیلتراسیون, رسپتورهاي, تزریق پنی‌سیلین, لوح کیفیت, ائوزينوفيل, ماوراء, تکنیک, منوکلونال, گلبول‌سفید, نوترفیلها, هیدروژنی, مانيتورينگ, تعرفه‌ها, بیماریزا, Tachyzoites, ویروس, لاکتات, فوروسماید, کنژوگاسیون, پنتوزها, كيت HIV1/2, نوکلئیک, F. oxysporum, سرطان معده, گلودرد, داروهای كاهش دهنده ی كلسترول خون ,