,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
     
 روی این  صفحه بنویس
phasco
آقاي دكتر بهادر زاهدي متخصص باكتري شناسي پزشكي با نام كاربر bahador به جمع فاسكويي ها پيوست.
  
23:27 ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۶ ارديبهشت

نظر شما
admin
فاسكويي گرامي در پرسش ها پاسخ بدهيد : " بهترين و جذاب ترين ويديو هاي علوم آزمايشگاهي | آموزش پزشكي | آموزش زبان انگليسي / از نظر شما كدام ويديو و كليپ آزمايشگاهي، پزشكي، شخيصيت ها، تفريحي، بازرگاني، ... در بخش ويديو هاي سايت فاسكو بهترين و جذاب ترين است؟ علت انتخاب خود را با همه بازديدكنندگان فاسكو در ميان بگذاريد. " ما بيشتر از اينها مي توانيم.
  
19:0 ۱۳۹۳ جمعه ۵ ارديبهشت

نظر شما
nabilkhosravi
"*"*"*" ما بيشتر از اين مي توانيم "*"*"*"
  
12:21 ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۶ فروردين

نظر شما
DONYA66
همکار گرامی، شما در کتاب ((اصول تئوری و مبانی کاربردی در real-time PCR)) با مواردی از قبیل مکانیسم واکنش های مختلف در این تکنیک، اصول طراحی پرایمر و پروب، چگونگی آنالیز داده ها و نحوه گزارش نتایج، مبانی کاربردی مورد استفاده در واکنش های مبتنی بر پروب و سایبرگرین، پرکاربردترین دستگاه های real-time PCR و ویژگی هریک از آنها و نیز انواع نرم افزارهای بیوانفورماتیک مورد استفاده در این تکنیک بیشتر آشنا می شوید.برای اطلاع از نحوی خرید کتاب و تخفیف ویژه فاسکویی ها میتوانید به آدرس لینک:http://phasco.com/RealTimeBook.aspx مراجعه نمایید.
  
11:36 ۱۳۹۲ دوشنبه ۵ اسفند

نظر شما
admin
با سلام، شما هم مي توانيد به نمايندگي از علوم آزمايشگاهيان شهر تهران در بخش پرسش و پاسخ مشاركت داشته باشيد: " ارسال پیام تبریک و شادباش علوم آزمايشگاهيان و پزشكان سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو به وزیر جديد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي"
  
19:28 ۱۳۹۲ چهارشنبه ۳۰ مرداد

نظر شما
nabilkhosravi
مهم نيست كه كل آزمايشگاهيان و پزشكان در عضويت فاسكو هستند يا خواهند بود . مهم اين است شما و ما كه براي خودمان، كار متعهدانه مان و علم به روزمان ارزش و بهاء خاصي قائل هستيم و با حضور مداوم و آگاهانه و با اراده فعال و هوشمند راه مان را در فاسكو ادامه مي دهيم. مطمئناً در جاي جاي اين كره خاكي كساني هستند كه با شوق، اراده و علاقه وصف ناپذيرشان از مطالب علمي، كاربردي و دست آورده هاي فراوان سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو بيشتر از اينها استفاده مي كنند. عزت روزافزون و عاقبت به خيري بيشتر برايتان آرزو مي كنم.
  
17:43 ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۰ آذر

نظر شما
admin
سركار خانم صالحيان سلام، ضمن آرزوي موفقيت و سربلندي بيشتر براي جنابعالي، از شما دعوت مي شود در نهمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو در كنار سركار خانم رقیه ( افسانه ) پورصالحی حضور به امر رسانيد. منتظر تشويق و حمايت شما براي حضور فعال تر جناب اقاي دكتر عباس فرزانگان در بين آزمايشگاهيان هستيم. موفق تر و با انگيزه تر باشيد.
  
8:42 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۸ آذر

نظر شما
admin
با سلام، جهت شركت در آزمون هاي رقابتي فاسكو به اين ترتيب عمل كنيد : انتخاب ايكون فاسكو من / انتخاب ايكون آزمون رقابتي روزانه / انتخاب مقطع تحصيلي / انتخاب گروه تحصيلي / انتخاب 10 سوال از بين درس هاي مختلف و در پايان ثبت و شروع آزمون را كليك كنيد. موفق تر و سربلند تر باشيد.
  
8:37 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۸ آذر

نظر شما
admin
با سلام، جهت شركت در آزمون رقابتي روزانه فاسكو و كسب امتياز مقاطع كارشناسي ( 100 امتياز ) و يا كارشناسي ارشد ( 150 امتياز ) به اين ترتيب در سايت عمل كنيد : بعد از وارد شدن به سايت / انتخاب ايكون فاسكو من / انتخاب ايكون آزمون رقابتي روزانه / انتخاب مقطع تحصيلي / انتخاب گروه تحصيلي / انتخاب 10 سوال از بين جدول درس هاي مختلف و در پايان ثبت و شروع آزمون را كليك كنيد. موفق تر و سربلند تر باشيد.
  
18:47 ۱۳۹۱ سه شنبه ۷ آذر

نظر شما
admin
با سلام، جهت شركت در آزمون هاي رقابتي فاسكو به اين ترتيب عمل كنيد : انتخاب ايكون فاسكو من / انتخاب ايكون آزمون رقابتي روزانه / انتخاب مقطع تحصيلي / انتخاب گروه تحصيلي / انتخاب 10 سوال از بين درس هاي مختلف و در پايان ثبت و شروع آزمون را كليك كنيد. موفق تر و سربلند تر باشيد.
  
18:47 ۱۳۹۱ سه شنبه ۷ آذر

نظر شما
phasco
كاربر گرامي وقت به خير، پاسخ هاي علمي و كارشناسي شما به پرسش هاي مطرح شده در بخش پرسش و پاسخ مي تواند مورد ارزيابي و كار كارشناسي هر يك از اعضاء محترم هيئت علمي فاسكو قرار گيرد و با هر امتياز دادن آنها به پاسخ شما، 20 امتياز به مجموعه امتيازات تان اضافه خواهد شد. اين فرصتي استثنايي براي هنرنمايي و حضور بيشتر شما كاربر علمي و كارشناس است. علمي تر و موفق تر باشيد.
  
18:42 ۱۳۹۱ سه شنبه ۷ آذر

نظر شما
admin
برترين گرامي فاسكو سلام، از شما درخواست مي شود پاسخ خود را به پرسش : " متن دعوتنامه رسمي از تمامي جامعه آزمايشگاهيان و اعضاء متخصص رشته علوم آزمايشگاهي / از شما بعنوان عضوي موثر و با انگيزه از جامعه زحمتكش و گمنام آزمايشگاهيان و خانواده بزرگ و علمي علوم آزمايشگاهي فاسكو درخواست مي شود جهت دعوت، مشاركت و حضور فعال تر و هدفمند تر ساير آزمايشگاهيان در نهمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو چگونه متني و كلماتي را جهت دعوت از آنها تايپ و ارسال كنيم؟ " در بخش پرسش و پاسخ براي همه فاسكويي تايپ كنيد. موفق تر و سربلند تر باشيد.
  
15:45 ۱۳۹۱ جمعه ۱۲ آبان

نظر شما
phasco
بانوان فاسكويي حتماً اين خبر را بخوانند : " ورزش مرد و زن نمي‌شناسد / 10 ساعت با تنها بانوي غواص غارنورد ايران "
  
18:47 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۹ مهر

نظر شما
phasco
خبر كوتاه : " بزودي هيئت علمي و داوري از بين فاسكويي هاي برتر، علمي تر و فعال تر براي برگزاري نهمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو در سايت تشكيل خواهد شد. "
  
13:15 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۸ مهر

نظر شما
phasco
در اخبار فاسكو بخوانيد " مصاحبه با نفر دوم هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو "
  
17:32 ۱۳۹۱ شنبه ۱۵ مهر

نظر شما
phasco
در بخش پرسش و پاسخ، پاسخ بدهيد: " باسلام خدمت تمام آزمايشگاهيان محترم :به نظر شما دوستان گرامي آيا امكان دارد ما آزمايشگاهيان به نظام آزمايشگاهي برسيم ؟راه حلهاي ان را مطرح كنيد.باتشكر "
  
14:33 ۱۳۹۱ جمعه ۱۴ مهر

نظر شما
admin
با سلام، شما را به بازديد از عكس هاي بسيار زيبا و ماندگار كاربر Afsaneh Poursalehi كه ديروز در بخش گالري خود به روز رساني كرده است، دعوت مي كنيم.ايشان در هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو مقام اول را كسب كرده اند و جايزه ايشان يك تابلو فرش نفيس تبريزي و لوح تقدير بوده است. موفق تر و سربلند تر بودن تمامي فاسكويي ها و آزمايشگاهيان آرزوي ماست.
  
11:22 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۱۳ مهر

نظر شما
admin
با سلام، شما را به بازديد از عكس هاي بسيار زيبا و ماندگار كاربر mahdi_davarpanahm كه امروز در بخش گالري خود به روز رساني كرده است، دعوت مي كنيم.ايشان در هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو مقام دوم را كسب كرده اند و جايزه ايشان يك تابلو فرش نفيس تبريزي و لوح تقدير بوده است. موفق تر بودن و سربلند تر بودن تمامي فاسكويي ها و آزمايشگاهيان آرزوي ماست.
  
13:1 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۱ مهر

نظر شما
admin
با سلام، شما را به بازديد از عكس هاي بسيار زيبا و ماندگار در بخش گالري كاربر Ali Kia، برنده رتبه سوم هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو دعوت مي كنيم.هديه ايشان يك تابلو فرش نفيس تبريزي و لوح تقدير بوده است.
  
8:50 ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۰ مهر

نظر شما
phasco
خبر كوتاه : " مشاوران آزمايشگاهي فاسكو، دو تن از همكاران علوم آزمايشگاهي را در بخش پرسش و پاسخ دريابيد. مشاوره كارشناسي و علمي شما براي آنها خيلي مهم و كارساز است. "
  
13:55 ۱۳۹۱ يکشنبه ۹ مهر

نظر شما
phasco
خبر كوتاه : " توان علمي و كاربردي آزمايشگاهيان فاسكو خيلي بالاست. ولي ما نتوانسته ايم حضور آنها را در اينترنت و استفاده از امكانات دنياي مجازي بيشتر از اينها ترغيب كنيم. "
  
22:46 ۱۳۹۱ شنبه ۸ مهر

نظر شما
phasco
خبر فوري : " ارتقاع رتبه رنكينگ سايت فاسكو را به تمامي فاسكويي ها تبريك مي گوئيم. در بين ميليون ها وب سايت دنيا، سايت فاسكو به رتبه 677231 رسيده است. "
  
13:53 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۶ مهر

نظر شما
admin
با سلام، جهت شركت در آزمون رقابتي فاسكو به اين ترتيب عمل كنيد : انتخاب ايكون فاسكو من / انتخاب ايكون آزمون رقابتي روزانه / انتخاب مقطع تحصيلي / انتخاب گروه تحصيلي / انتخاب 10 سوال از بين درس هاي مختلف و در پايان ثبت و شروع آزمون را كليك كنيد. موفق تر و سربلند تر باشيد.
  
17:16 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۲ شهريور

نظر شما
nabilkhosravi
ما همگي بايستي شكرگزاري اين نعمت با هم بودن اين همه نيرو هاي متخصص آزمايشگاهي كه شامل : كاردان، كارشناس، كارشناس ارشد و دكترا را بصورت كارآمد تر و واقعي تر در فاسكو بجا بياوريم. شما كه هميشه در زندگي و كارتان قدردان و سپاسگزار بوده ايد به ما بگوئيد كه با هم چه كارهاي بيشتر انجام دهيم؟
  
21:55 ۱۳۹۱ سه شنبه ۲۱ شهريور

نظر شما
phasco
در پاسخ به خبر فوري ديروز ما در سايت : " كاربر A.BakhtiRI از تهران در بخش پرسش و پاسخ پيشتاز ساير كاربران علمي و كارشناس است و پرسش ها را متعهدانه و كاملاً علمي پاسخ مي دهد. با كاربر A.BakhtiRI بيشتر آشنا شويد." امروز كاربر خانم A.BakhtiRI اينگونه پاسخ خبر ما را داده است : " سلام شما بینهایت لطف دارید. من بدلیل علاقه زیاد وتعصبی که به رشته علوم آزمایشگاهی و رشته های مرتبط دارم ، همواره دوست دارم که تمامی افراد این رشته جزو بهترین های علوم پزشکی باشند و بدون تعارف مطمئنم تک تک این افراد شایستگی شان به مراتب از من بیشتر است و شاید تنها بدلیل زمان آزاد بیشتر من است که فرصت میکنم در سایت ها و کتب جستجوی بیشتری بکنم تا افتخار خدمت به سایت کاربردی شما و کاربران خوب و فرهیخته آن نصیب من بشود باز هم از شما تشکر میکنم "
  
15:51 ۱۳۹۱ جمعه ۱۷ شهريور

نظر شما
phasco
*** اينجا فاسكو است ميعادگاه آزمايشگاهيان متعهد، آگاه و به روز *** كاربر گرامي سلام، از شما دعوت مي شود ساير همكاران علمي و آگاه خود را به جمع فاسكويي ها دعوت كنيد تا ثبت نام كنند و در اين كار گروهي مثل خودتان حضور موثر و متعهدانه داشته باشند. سربلند تر و علمي تر باشيد.
  
19:35 ۱۳۹۱ جمعه ۱۲ خرداد

نظر شما
phasco
خبر، خبر، خبر : بزودي بزرگ ترين بازار اينترنتي تجهيزات و ملزومات مصرفي آزمايشگاهي در سايت فاسكو راه اندازي مي شود. فروشندگان و مصرف كنندگان آزمايشگاهي خود را آماده كنند.
  
21:55 ۱۳۹۱ دوشنبه ۱ خرداد

نظر شما
mahmood khosravi
سرکار خانم ضمن سلام مجدد، با اجازه تون، شما را به جمع دوستانم در فاسکو اضافه کرده ام.لطف کنید آن(درخواست) را در بخش " فاسکو من " تایید کنید.موفق تر باشید.
  
12:25 ۱۳۹۱ شنبه ۱۶ ارديبهشت

نظر شما
admin
سرکار خانم فرزانه صالحیان سلام،هشتمین دوره رقابت برترین های علمی سایت جامع علوم آزمایشگاهی و پزشکی فاسکو با امکانات بیشتری آغاز شده است. همچون دوره های قبل منتظر حضور فعال و علمی تان در این دوره هستیم. با هم بودن و برای یکدیگر مایه خیر و برکت بودن، تجربه قدیمی است که در بین فاسکویی ها سابقه چند سال دارد. موفق تر و سربلند تر باشید.
  
19:29 ۱۳۹۱ سه شنبه ۵ ارديبهشت

نظر شما
admin
سرکار خانم صالحیان سلام، در پرسش های پاسخ دهید : " نحوه امتیازی گیری موثر و برنده شدن در هشتمین دوره رقابت علمی برترین های فاسکو - با توجه به تجربه شما در بردن شدن در رقابت های قبلی، چگونه کاربران جدید می توانند در هشتمین دوره رقابت علمی برترین های فاسکو امتیاز بگیرند و برنده شوند؟
  
13:27 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۲۴ فروردين

نظر شما
nabilkhosravi
سرکار خانم صالحیان سلام، " سال نو بر جنابعالی و خانواده محترم تان گرامی و خجسته باد " . امیدوارم سال جدید، خیر و برکت، سلامتی و سربلندی بیشتری را برای تان به ارمغان بیاورد. انشاءالله
  
2:30 ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۴ فروردين

نظر شما
admin
کاربر گرامی با سلام، اگر می توانید در بخش پرسش و پاسخ مشارکت نمائید: استرپتوکوک گروه A - کلنی های کوچک با هاله همولیز وسیع روی بلاد آگار که در نگاه اول استرپتوکوک گروه A به نظر می رسد ، نسبت به باسیتراسین مقاوم بوده و نسبت به اپتوچین حساس است یعنی رفتاری مشابه پنوموکوک از خود نشان می دهد. آیا میکروبی با این مشخصات سراغ دارید؟ موفق تر و علمی تر باشید.
  
6:31 ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۳ بهمن

نظر شما
nabilkhosravi
سرکار خانم صالحیان سلام، کم کم باید خودمان را برای برگزار کردن و شرکت کردن در یک رقابت علمی، با نشاط، سالم و پویا در فاسکو آماده کنیم. از شما می خواهم که همه آزمایشگاهی هایی را که می شناسید دعوت کنید. باید گذشته ها جبران کرد. مثل همیشه موفق تر و با هدف تر باشید.
  
5:34 ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۸ بهمن

نظر شما
admin
با سلام، در پرسش های پاسخ دهید: " آزمون های رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی و بیوتکنولوژی - شرکت کردن در آزمون های رقابتی و اختیاری رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی و بیوتکنولوژی در سایت فاسکو چه تاثیرات مثبتی و دست آوردهایی در بازآموزی برای استفاده کنندگان از آنها بجا می گذارد؟" موفق تر باشید.
  
11:12 ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۸ آذر

نظر شما
admin
در پرسش ها پاسخ دهید : "زبان انگلیسی رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی، بیوتکنولوژی و پزشکی - استفاده کردن از زبان انگلیسی برای مطرح کردن و پاسخ دادن به مطالب و بحث های علمی و کاربردی رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی،بیوتکنولوژی و پزشکی در سایت فاسکو چه نتایج و دستاوردهایی برای کاربران و متخصصین علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی،بیوتکنولوژی و پزشکی موجود در سایت بهمراه خواهد آورد؟ "
  
10:14 ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۷ آذر

نظر شما
nabilkhosravi
بنده افتخار دارم عید سعید غدیر را به شما و خانواده محترم تان تبریک عرض کنم. مثل همیشه سربلند تر و موفق تر باشید. یا علی مدد
  
5:7 ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۳ آبان

نظر شما
admin
سرکار خانم صالحیان سلام، از شما درخواست می شود وبلاگ خوب تان را با مطلب علمی و کاربردی علوم آزمایشگاهی به روز رسانی کنید. موفق تر و علمی تر باشید.
  
20:7 ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۹ آبان

نظر شما
DONYA66
میدونید چرا توی مراسم عزا گلاب زیاد استفاده میشه!؟جواب این سوال رو میتونید تو وبلاگ من پیدا کنید!
  
3:32 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۸ آبان

نظر شما
admin
عید سعید قربان بر شما و خانواده محترم تان مبارک باد
  
8:28 ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۷ آبان

نظر شما
kavian
امروز برايت اينگونه دعاكردم ! خدايا ! بجز خودت به ديگري واگذارش نكن ! تويي پروردگاراو - پس قرارده بي نيازي درنفسش ! يقين دردلش، اخلاص دركردارش ،روشني درديده اش، بصیرت در قلبش و روزی پر برکت در زندگیش ؛براوعطابفرما آمین_يارب العالمين. عیدبرشماوخانواده محترمتان مبارکباد
  
23:26 ۱۳۹۰ سه شنبه ۸ شهريور

نظر شما
admin
با سلام، همکاران مشغول به روز رسانی سایت می باشند.هنوز اشکالات عمومی در سایت وجود دارد.از صبر و شکیبایی شما تشکر می کنیم.
  
4:39 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت

نظر شما
admin
خانم صالحیان سلام، آزمون در طی چندین روز و مرحله های مختلف بررسی و تست شد و مشکلی در آن یافت نشده است.لطف کنید دقیق تر بفرمائید که چگونه می شود که شما آزمون رقابتی روزانه را از دست می دهید؟موفق تر باشید.
  
12:45 ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۵ ارديبهشت

نظر شما
خانم صالحیان سلام، از اطلاع رسانی تان تشکر می کنیم.آزمونی تر و به روز تر باشید.
    
19:25 ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۹ ارديبهشت
faezeh
سلام. خواستم بگم که منم این مشکل رو دارم. جالبه که این مشکل حل نمیشه.
  
20:8 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۷ ارديبهشت

نظر شما
سلام من كه ديگه انقدر آزمون از دست دادم كه كاملا بي انگيزه شدم. به همه دست اندركاران هم تا دلت بخواد پيام دادم و موضوع رو توضيح دادم ولي فعلا كه هيچ فرقي نكرده.
    
20:15 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۷ ارديبهشت
Salehian
و باز
  
14:7 ۱۳۹۰ شنبه ۳ ارديبهشت

نظر شما
drtaheri
YAMI CHI VA BAZ HAM
  
15:55 ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۹ فروردين

نظر شما
Salehian
و باز هم؟!؟!
  
14:23 ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۹ فروردين

نظر شما
Salehian
برای بار چهاردهم!
  
16:1 ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۸ فروردين

نظر شما
Salehian
و باز هم؟!؟!؟!؟!
  
15:54 ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۸ فروردين

نظر شما
Salehian
و باز هم؟!؟!؟!
  
16:15 ۱۳۹۰ شنبه ۲۷ فروردين

نظر شما
Salehian
و باز هم ؟!؟!؟!؟!
  
13:46 ۱۳۹۰ جمعه ۲۶ فروردين

نظر شما
مشخصات

1   بار
 کاربری : Salehian
امتياز  : 0
نام :  فرزانه صالحیان
جنسیت :  زن
متولد :  ۱۳۰۰ دوشنبه ۱ فروردين
شهر :  تهران
رشته :  علوم آزمایشگاهی
 تحصیلات :  لیسانس
تخصص :  
محل کار :  
 شغل :  کارشناس آزمایشگاه
رتبه  :   

لیست دوستان
niloofar pilehvari
drtaheri
ali abbas
mehrdad
keivan-48
Neter
safoora
farzanegan
mahmood khosravi
phasco
elham_khanoomi
Pavo

مشاهده همه دوستان
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

رپید تست های HBsAg - HCV - HIV, تست کواگولاز, كلاميديا, میکروولهای, کلبسیلانمونیا, محیط خارج از بدن, LACTATE, ويتامين, آزروفیلی, ویروسها, اضافه وزن و ناهنجاری های روحی, هیپوکامپ, میکروارگانیسم‌, سرطان خون, پاتوژنزیز, مایک رایدر, عوامل سرطان زا, سازمان, درمان گلودرد, دستکاری جوش ها ب, آنتی‌بیوتیکها , تجهیزات پزشکی, باکتری E.coli و پاک سازی محیط, انجام تستهای سرولوژی , FlhD و FlhC, هموگلوبين خون, ماکروسیت, هرپس, متاستاتيك, میروسیناس, دانشگاه های علوم پزشکی کشور, مولتیپل, ورزش, ترشحات عفونی, افزایش سوءهاضمه, مایکوپلاسما, HCV, واکسی, سرسمپلر, سيلندرهاي گلبول سفيد در عفونت كليوي, کوکوئيد, استریلیزاسیون, کتاب میکروب‌شناسی تشخیصی, آنفلوآنزا, تجهیزات پزشکی, کامپوزيت, مگالوبلاست, ربات iCub, آنزيمها, کریمه, لیپید, ويروسي, ترمیم پوست , RH, کیت های الیزای HIV ،HCV, واردات كيت هاي آزمايشگاهي , ژن RB یا همان ژن رتینو بلاستوما, هپارينه, رژیم غذایی, گلیسرول, دوازدهمین کنگره کشوری ارتقا کیفیت خدمات آزمایشگاهی, ویتامین, بریگام, گیلاس, گوشت, مشکلات قلبی عروقی, محمودیان, كاهش كلسترول خون وCRP, درمان عفونت, ویروس شناسی,