,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
     
 روی این  صفحه بنویس
admin
فاسكويي گرامي در پرسش ها پاسخ بدهيد : " بهترين و جذاب ترين ويديو هاي علوم آزمايشگاهي | آموزش پزشكي | آموزش زبان انگليسي / از نظر شما كدام ويديو و كليپ آزمايشگاهي، پزشكي، شخيصيت ها، تفريحي، بازرگاني، ... در بخش ويديو هاي سايت فاسكو بهترين و جذاب ترين است؟ علت انتخاب خود را با همه بازديدكنندگان فاسكو در ميان بگذاريد. " ما بيشتر از اينها مي توانيم.
  
18:56 ۱۳۹۳ جمعه ۵ ارديبهشت

نظر شما
admin
فاسكويي گرامي در پرسش هاي پاسخ بدهيد : " بهترين و جذاب ترين ويديو هاي علوم آزمايشگاهي | آموزش پزشكي | آموزش زبان انگليسي / از نظر شما كدام ويديو و كليپ آزمايشگاهي، پزشكي، شخيصيت ها، تفريحي، بازرگاني، ... در بخش ويديو هاي سايت فاسكو بهترين و جذاب ترين است؟ علت انتخاب خود را با همه بازديدكنندگان فاسكو در ميان بگذاريد. " ما بيشتر از اينها مي توانيم.
  
18:52 ۱۳۹۳ جمعه ۵ ارديبهشت

نظر شما
DONYA66
همکار گرامی، شما در کتاب ((اصول تئوری و مبانی کاربردی در real-time PCR)) با مواردی از قبیل مکانیسم واکنش های مختلف در این تکنیک، اصول طراحی پرایمر و پروب، چگونگی آنالیز داده ها و نحوه گزارش نتایج، مبانی کاربردی مورد استفاده در واکنش های مبتنی بر پروب و سایبرگرین، پرکاربردترین دستگاه های real-time PCR و ویژگی هریک از آنها و نیز انواع نرم افزارهای بیوانفورماتیک مورد استفاده در این تکنیک بیشتر آشنا می شوید.
  
11:28 ۱۳۹۲ شنبه ۳ اسفند

نظر شما
admin
با سلام، تمامي فاسكويي هاي متعهد و دلسوز بايستي براي گسترش و معرفي ظرفيت ها و توانمندي هاي علمي و كاربردي رشته علوم آزمايشگاهي از طريق سايت جامع علوم ازمايشگاهي و پزشكي فاسكو برنامه ريزي و كوشش كنند. با انگيزه تر و با برنامه تر باشيد.
  
13:13 ۱۳۹۲ پنج شنبه ۹ آبان

نظر شما
phasco
با سلام، بالاخره به فضل الهي پاي يك خدمتگزار جامعه علوم آزمايشگاهي به صدا و سيما باز شد. در صورت تمايل شما مي توانيد فيلم مستند زندگي آقاي نبيل خسروي را در بخش ويدئو ها فاسكو ببينيد. با انگيزه تر و صبور تر باشيد.
  
22:17 ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۳ مهر

نظر شما
phasco
خبر كوتاه: امروز آقاي دكتر فاتح رحیمی متخصص میکروب شناسی و عضو هيئت علمي دانشگاه اصفهان با نام كاربري fatehrahimi به جمع فاسكويي ها پيوستند. حضور شان در فاسكو بر همه فاسكويي ها گرامي باد.
  
17:56 ۱۳۹۱ جمعه ۲۲ دي

نظر شما
nabilkhosravi
مهم نيست كه كل آزمايشگاهيان و پزشكان در عضويت فاسكو هستند يا خواهند بود . مهم اين است شما و ما كه براي خودمان، كار متعهدانه مان و علم به روزمان ارزش و بهاء خاصي قائل هستيم و با حضور مداوم و آگاهانه و با اراده فعال و هوشمند راه مان را در فاسكو ادامه مي دهيم. مطمئناً در جاي جاي اين كره خاكي كساني هستند كه با شوق، اراده و علاقه وصف ناپذيرشان از مطالب علمي، كاربردي و دست آورده هاي فراوان سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو بيشتر از اينها استفاده مي كنند. عزت روزافزون و عاقبت به خيري بيشتر برايتان آرزو مي كنم.
  
17:19 ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۰ آذر

نظر شما
phasco
با سلام، از شما دعوت مي شود در بخش پرسش و پاسخ به اين پرسش پاسخ بدهيد : " پیوند پزشکی و پیراپزشکی / همانگونه که می دانیم یکی از دغدغه های نظام آزمایشگاهی در ایران ، جدایی پزشک و آزمایشگاه است. دلایل این فاصله هرچه که باشد ، سایت فاسکو قصد دارد بین پزشک و آزمایشگاه پیوندی اصولی و هدفمند برقرار نماید. چه راه کارهایی برای این منظور پیشنهاد می کنید؟ نظر و راي شما بعنوان يك آزمايشگاهي براي اجرايي كردن اين مهم خيلي مهم است. موفق تر و سربلند تر باشيد.
  
12:45 ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۹ آذر

نظر شما
phasco
كاربران علمي و كارشناس فاسكو توجه فرمائيد: خبر جديد نهمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو : " در بخش اطلس ها، براي هر اسلايد تفسير كارشناسي و علمي خود را در قالب " نظرات " در زير هر آن تايپ كنيد و از هر كدام از اعضاء محترم هيئت علمي فاسكو در صورت صلاحديدشان جداگانه امتياز بگيريد. علمي تر و با نشاط تر باشيد.
  
11:39 ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۲ آبان

نظر شما
phasco
كاربر گرامي وقت به خير، پاسخ هاي علمي و كارشناسي شما به پرسش هاي مطرح شده در بخش پرسش و پاسخ مي تواند مورد ارزيابي و كار كارشناسي هر يك از اعضاء محترم هيئت علمي فاسكو قرار گيرد و با هر امتياز دادن آنها به پاسخ شما، 20 امتياز به مجموعه امتيازات تان اضافه خواهد شد. اين فرصتي استثنايي براي هنرنمايي و حضور بيشتر شما كاربر علمي و كارشناس است. علمي تر و موفق تر باشيد.
  
11:58 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۷ آبان

نظر شما
admin
با سلام، جهت شركت در آزمون رقابتي روزانه فاسكو و كسب امتياز مقاطع كارشناسي ( 100 امتياز ) و يا كارشناسي ارشد ( 150 امتياز ) به اين ترتيب در سايت عمل كنيد : بعد از وارد شدن به سايت / انتخاب ايكون فاسكو من / انتخاب ايكون آزمون رقابتي روزانه / انتخاب مقطع تحصيلي / انتخاب گروه تحصيلي / انتخاب 10 سوال از بين جدول درس هاي مختلف و در پايان ثبت و شروع آزمون را كليك كنيد. موفق تر و سربلند تر باشيد.
  
11:49 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۷ آبان

نظر شما
admin
كاربر گرامي سلام، به نهمين دوره رقابت برترين هاي آزمايشگاهيان فاسكو خيلي خوش آمديد. اميد است با حضور كارشناسي فعال، متعهدانه و با نشاط شما در اين دوره، شاهد گسترش بيشتر همكاري هاي علمي و كاربردي در بين تمامي فاسكويي ها گرامي باشيم و يك رقابت جوانمردانه و درست را با كمك يكديگر رغم بزنيم. با انگيزه تر و موفق تر باشيد.
  
11:48 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۷ آبان

نظر شما
phasco
در اخبار فاسكو بخوانيد " مصاحبه با نفر دوم هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو "
  
18:36 ۱۳۹۱ شنبه ۱۵ مهر

نظر شما
phasco
با سلام، لطفاً در بخش پرسش و پاسخ، پاسخ بدهيد: " باسلام خدمت تمام آزمايشگاهيان محترم :به نظر شما دوستان گرامي آيا امكان دارد ما آزمايشگاهيان به نظام آزمايشگاهي برسيم ؟راه حلهاي ان را مطرح كنيد.باتشكر "
  
11:33 ۱۳۹۱ شنبه ۱۵ مهر

نظر شما
phasco
در بخش پرسش و پاسخ، پاسخ بدهيد: " باسلام خدمت تمام آزمايشگاهيان محترم :به نظر شما دوستان گرامي آيا امكان دارد ما آزمايشگاهيان به نظام آزمايشگاهي برسيم ؟راه حلهاي ان را مطرح كنيد.باتشكر "
  
11:18 ۱۳۹۱ شنبه ۱۵ مهر

نظر شما
admin
با سلام، شما را به بازديد از عكس هاي بسيار زيبا و ماندگار كاربر Afsaneh Poursalehi كه ديروز در بخش گالري خود به روز رساني كرده است، دعوت مي كنيم.ايشان در هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو مقام اول را كسب كرده اند و جايزه ايشان يك تابلو فرش نفيس تبريزي و لوح تقدير بوده است. موفق تر و سربلند تر بودن تمامي فاسكويي ها و آزمايشگاهيان آرزوي ماست.
  
11:34 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۱۳ مهر

نظر شما
admin
با سلام، شما را به بازديد از عكس هاي بسيار زيبا و ماندگار كاربر mahdi_davarpanahm كه امروز در بخش گالري خود به روز رساني كرده است، دعوت مي كنيم.ايشان در هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو مقام دوم را كسب كرده اند و جايزه ايشان يك تابلو فرش نفيس تبريزي و لوح تقدير بوده است. موفق تر بودن و سربلند تر بودن تمامي فاسكويي ها و آزمايشگاهيان آرزوي ماست.
  
13:23 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۱ مهر

نظر شما
phasco
خبر كوتاه : " توان علمي و كاربردي آزمايشگاهيان فاسكو خيلي بالاست. ولي ما نتوانسته ايم حضور آنها را در اينترنت و استفاده از امكانات دنياي مجازي بيشتر از اينها ترغيب كنيم. "
  
22:58 ۱۳۹۱ شنبه ۸ مهر

نظر شما
phasco
خبر فوري : " ارتقاع رتبه رنكينگ سايت فاسكو را به تمامي فاسكويي ها تبريك مي گوئيم. در بين ميليون ها وب سايت دنيا، سايت فاسكو به رتبه 677231 رسيده است. "
  
13:59 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۶ مهر

نظر شما
admin
خانم دكتر زهرا ريخته گران تهراني(z_biotech) در بخش پرسش و پاسخ پرسيده اند : " چرا یک آزمایشگاهی موفق هستید؟ / سلام به همکاران گرامی! در صورتی که فکر می‌کنید در شغل خود فردی موفق هستید، دلایل موفقیتتون رو بنویسید. لطفا با این جمله شروع کنید که: من یک آزمایشگاهی موفق هستم، چون.... "
  
17:48 ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۷ شهريور

نظر شما
nabilkhosravi
ما همگي بايستي شكرگزاري اين نعمت با هم بودن اين همه نيرو هاي متخصص آزمايشگاهي كه شامل : كاردان، كارشناس، كارشناس ارشد و دكترا را بصورت كارآمد تر و واقعي تر در فاسكو بجا بياوريم. شما كه هميشه در زندگي و كارتان قدردان و سپاسگزار بوده ايد به ما بگوئيد كه با هم چه كارهاي بيشتر انجام دهيم؟
  
19:33 ۱۳۹۱ سه شنبه ۲۱ شهريور

نظر شما
admin
در بخش پرسش هاي جديد پاسخ بدهيد : " نظر شخصي شما بعنوان يكي از فعالان مشاركت كننده و استفاده كننده از بخش علمي آزمون هاي رقابتي و اختياري آزمايشگاهيان فاسكو چيست؟ و اين بخش براي شخص شما تاكنون چه دست آورده هاي علمي به ارمغان آورده است؟ " پيشاپيش از حضور متعهدانه و فعال شما در پاسخ دادن به اين پرسش سپاسگزاريم. علمي تر و سربلند تر باشيد.
  
10:39 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۲ شهريور

نظر شما
nabilkhosravi
آغاز ماه بندگي، خودسازي و مبارك رمضان را به شما و خانوداه محترم تان تبريك مي گويم.
  
11:51 ۱۳۹۱ شنبه ۳۱ تير

نظر شما
admin
با سلام، اگر مايل بوديد با آقاي پيمان قريشي زاده با نام كاربري peyman.innovate داراي مدرك كارشناسي ارشد ژنتيك كه همكنون در كشور مالزي در دانشگاه تدريس مي كنند بيشتر اشنا شويد." ايجاد و گسترش ارتباطات يك هنر است ". سربلند تر و موفق تر باشيد.
  
19:45 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۲۹ تير

نظر شما
phasco
خبر، خبر، خبر : عكس هاي 3 تابلو فرش نفيس تبريز، جوايز نفرات اول تا سوم هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو در بخش تصاوير / گالري admin براي بازديد عموم به روز رساني شده است.
  
19:25 ۱۳۹۱ شنبه ۱۰ تير

نظر شما
phasco
خبر، خبر، خبر: امروز خانم دكتر بيداد با نام كاربري (kbidad) متخصص ايمونولو‍ژي از دانشگاه علوم پزشكي تهران به جمع علوم آزمايشگاهي هاي فاسكو پيوست. ورود ايشان را به جمع فاسكويي ها خير مقدم مي گوئيم.
  
10:45 ۱۳۹۱ يکشنبه ۴ تير

نظر شما
phasco
خبر خبر خبر : " استاد ارجمند جناب آقای دکتر عیسی صالحی متخصص ایمونولوژی از دانشکده علوم پزشکی تهران به جمع علوم آزمایشگاهی پیوست. انشاءالله مقدم و حضور علمی شان برای جمیع فاسکویی ها پر خیر و برکت باشد."
  
22:50 ۱۳۹۱ جمعه ۲ تير

نظر شما
phasco
خبر خبر خبر : راي و نظر شما براي ما خيلي مهم است، در بخش پرسش و پاسخ، مشاركت كنيد و پاسخ بدهيد: " دوستان با توجه به راه اندازی بخش ویدئو های فاسکو و با توجه به تازه کار بودن این بخش ، بسیاری از کاربران نظرات متنوعی در مورد این بخش را برای مدیریت سایت ارسال کردند که خوشبختانه اکثر نظرات ، مثبت بود (خدا رو شکر) . در نظر داشتم با طرح این سوال از کاربران سایت بخواهم که نظراتشون در مورد این بخش جدید را اینجا در قالب پاسخ به این سوال بیان کنند . تا هم از عملکرد این بخش آگاه شویم و هم از نظرات سازنده شما برای بهبود این بخش استفاده کنیم. "
  
15:56 ۱۳۹۱ شنبه ۲۷ خرداد

نظر شما
IT
كاربر گرامي سلام، امروز بخش ويدئو و فیلم های آموزشی،علمي و تخصصی آزمایشگاهی فاسکو براي اولين بار در تاريخ آزمايشگاهيان ايران راه اندازي شد. اين افتخار ملي بر شما و جامعه آزمايشگاهيان سراسر ايران و دنيا مبارك باد. فعال تر و با انگيزه تر باشيد.
  
19:53 ۱۳۹۱ شنبه ۲۰ خرداد

نظر شما
IT
آهاي آهاي خبر، آهاي آهاي خبر، آزمايشگاهيان به گوش باشيد: " بزودي لينك بزرگ ترين و متمركزترين ويدئوها و فيلم هاي آموزشي، تخصصي و تفريحي رشته علوم آزمايشگاهي در سايت فاسكو راه اندازي مي شود.*** سايت فاسكو، ميعادگاه آزمايشگاهيان متعهد، عاشق، آگاه و به روز است *** "
  
19:14 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۶ خرداد

نظر شما
Phasco-qc
چقدر از نكات علمي و كاربردي سمپلري كه با آن كار مي كنيد اطلاعات و معلومات داريد؟حتماً اين پست جديد را در بخش وبلاگ ها بخوانيد : " چند نکته در مورد استفاده صحیح از سمپلر "
  
15:3 ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۴ خرداد

نظر شما
phasco
*** اينجا فاسكو است ميعادگاه آزمايشگاهيان متعهد، آگاه و به روز *** كاربر گرامي سلام، از شما دعوت مي شود ساير همكاران علمي و آگاه خود را به جمع فاسكويي ها دعوت كنيد تا ثبت نام كنند و در اين كار گروهي مثل خودتان حضور موثر و متعهدانه داشته باشند. سربلند تر و علمي تر باشيد.
  
19:57 ۱۳۹۱ جمعه ۱۲ خرداد

نظر شما
phasco
دادن پاسخ كارشناسي و حضور فعال و با انگيزه شما در بخش پرسش و پاسخ خيلي مهم است : " شركت در آزمون رقابتي روزانه / شركت و حضور مستمر در آزمون هاي رقابتي روزانه فاسكو چه نتايج و ثمراتي براي شخص شما و آينده علمي و كاربردي جامعه آزمايشگاهي كشور مي تواند به همراه داشته باشد؟ " پر حضور تر و سربلند تر باشيد.
  
12:11 ۱۳۹۱ جمعه ۱۲ خرداد

نظر شما
admin
پاسخ كارشناسي شما در بخش پرسش و پاسخ خيلي مهم است : " شركت در آزمون رقابتي روزانه / شركت و حضور مستمر در آزمون هاي رقابتي روزانه فاسكو چه نتايج و ثمراتي براي شخص شما و آينده علمي و كاربردي جامعه آزمايشگاهي كشور مي تواند به همراه داشته باشد؟ " پر حضور تر و سربلند تر باشيد.
  
12:21 ۱۳۹۱ سه شنبه ۹ خرداد

نظر شما
nabilkhosravi
جناب آقاي شجاعي سلام، امروز از خداوند منان بيشتر سپاسگزارم كه سايت فاسكو را كانوني دلگرم كننده و بالنده براي زحمتكشان جامعه بزرگ و سربلند آزمايشگاهي قرار داده است و شرايطي فراهم آورده است كه پايگاهي كاملاً علمي و به روز براي تمامي آزمايشگاهيان متعهد و نيز ساير علاقمندان به علم با ارزش علوم آزمايشگاهي بشود. از زحمت ها و تلاش هاي دلسوزانه و آگاهانه شما در ايجاد و گسترش همكاري و ارتباطات و همفكري با ساير كاربران سايت فاسكو تشكر و قدرداني مي كنم. به قول مديران فاسكو: " موفق تر و سربلند تر باشيد " .
  
18:21 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۳ خرداد

نظر شما
phasco
خبر، خبر، خبر : بزودي بزرگ ترين بازار اينترنتي تجهيزات و ملزومات مصرفي آزمايشگاهي در سايت فاسكو راه اندازي مي شود. فروشندگان و مصرف كنندگان آزمايشگاهي خود را آماده كنند.
  
22:3 ۱۳۹۱ دوشنبه ۱ خرداد

نظر شما
admin
کاربر گرامی سلام، با تشکر از حضور آگاهانه و فعال تان در بخش آزمون رقابتی، از شما دعوت می شود دیدگاه های کار شناسی و علمی خود در خصوص پرسش : " آزمون رقابتی روزانه و آزمون اختیاری فاسکو | آیا تاکنون توانسته اید در آزمون رقابتی روزانه بخش " فاسکو من " و لینک آزمون اختیاری که بصورت صد در صد تخصصی می باشند، شرکت کنید؟ نظرتان در خصوص آزمون دادن در فاسکو چیست؟ " در بخش پرسش و پاسخ مطرح فرمائید. موفق تر و سربلند تر باشید.
  
13:22 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت

نظر شما
admin
کاربر گرامی سلام، از شما دعوت می شود ما را با نقطه نظرهای کارشناسی خود در بخش پرسش و پاسخ : " آزمون رقابتی روزانه و آزمون اختیاری فاسکو / آیا تاکنون توانسته اید در آزمون رقابتی روزانه بخش " فاسکو من " و لینک آزمون اختیاری که بصورت صد در صد تخصصی می باشند، شرکت کنید؟ نظرتان در خصوص آزمون دادن در فاسکو چیست؟ " بیشتر آشنا کنید. آزموده تر باشید.
  
0:16 ۱۳۹۱ شنبه ۹ ارديبهشت

نظر شما
phasco
خبر کوتاه : " شهرستان های پر بازدیدکننده از سایت فاسکو در روز چهارشنبه : تهرانی اول، تبریزی ها دوم، کرمانشاهی ها سوم، مشهدی ها چهارم، شیرازی ها پنجم، سبزواری ها ششم، اهوازی ها هفتم، اصفهانی ها هشتم، گرگانی ها نهم، رشتی ها دهم و ایلامی ها سی و یکم شدند."
  
13:51 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۷ ارديبهشت

نظر شما
Phasco-qc
مزایای اشتراک در این طرح و دریافت گواهی های تأیید کیفیت برای آزمایشگاه شما: 1- شما خودتان از کیفیت کیت های جدید انتخابی خود اطمینان حاصل می کنید. 2- تست های حساس هورمونی خود را با معیار معتبری همچون بایورد می سنجید. 3- روند انتخاب کیت های هورمونی در مرکز شما از اصول مشخصی پیروی می کند. 4- از گزارش نتایج خود اطمینان بیشتری حاصل کرده و خطای خود را به حد اقل می رسانید. 5- چنانچه هر یک از کیت هایتان به هر دلیلی دچار مشکل شده باشند ، بی درنگ متوجه می شوید. 6- مسیر شما برای استاندارد سازی بخش هورمون شناسی و مستند سازی های آن هموار تر می گردد. 7- گواهی های تأیید کیفیت فاسکو سندی قاطع دال بر انجام تست، با کیفیت عالی در آزمایشگاه شما خواهد بود. 8- این سرویس واحد کنترل کیفی فاسکو کاملاً رایگان بوده و هیچگونه هزینه ای برای شما در بر نخواهد داشت. 9- اولین سفارش کیت های هورمونی خود را با 5% تخفیف بعنوان مشارکت در طرح تأیید کیفیت دریافت می نمایید.
  
10:47 ۱۳۹۱ سه شنبه ۵ ارديبهشت

نظر شما
admin
کاربر گرامی سلام، منتظر حضور فعال و متعهدانه شما بعنوان یکی از نمایندگان آزمایشگاهی شهر کرمان در پاسخ دادن به پرسش : " طومار شاد باش گویی و تبریکات علوم آزمایشگاهیان برای بزرگداشت روز علوم آزمایشگاهیان در سال 1391 / برای اجر نهادن و تقدیر و تشکر فراوان از تمامی زحمت کشان جامعه علوم آزمایشگاهی سراسر کشور به مناسبت فرار رسیدن روز بزرگداشت حکیم جرجانی و روز علوم آزمایشگاهیان، امسال قصد داریم همچون سال گذشته از طریق پاسخ دادن به این پرسش بلندترین طومار شاد باش گویی و تبریکات علوم آزمایشگاهیان به یکدیگر را با حضور شما رقم بزنیم. متن تبریکات شما به سایر همکاران آزمایشگاهی سراسر ایران برای این روز خجسته یعنی سی فروردین چیست؟ " در بخش پرسش و پاسخ هستیم. با حضور تر و فعال تر باشید.
  
10:29 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۳۱ فروردين

نظر شما
لازم ذکر است که متاسفانه تاکنون هیچ یک از علوم آزمایشگاهی های شهر کرمان در پاسخ دادن به این پرسش مشارکت نکرده اند، شما اولین نفر خواهید بود. فعال تر و موفق تر باشید.
    
23:53 ۱۳۹۱ يکشنبه ۳ ارديبهشت
admin
کاربر گرامی سلام، به جمع شرکت کنندگان هشتمین دوره رقابت علمی برترین های سایت فاسکو خوش آمدید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه امتیاز گیری در این رقابت علمی کم نظیر علوم آزمایشگاهی به لینک " نحوه امتیاز گیری در رقابت علمی فاسکو " در صفحه اصلی مراجعه نمائید. امیدواریم شما یکی از برندگان این دوره باشید. فعال تر و علمی تر باشید.
  
10:23 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۳۱ فروردين

نظر شما
TANNAZ
جناب شجاعی لطفاً عذرخواهی بنده را بپذیرید و من به عنوان منشی مدیر عامل شرکت فارمدآوران سبز می خواستم نظرتون را در مورد سایت فاسکوبدونم موفق باشید.
  
0:29 ۱۳۹۰ يکشنبه ۴ دي

نظر شما
TANNAZ
ضمن عرض ادب واحترام جناب آقای کیا من منشی مدیر عامل شرکت فارمدآوران سبزهستم می خواستم از حضورتون سوال کنم موقعیت کنونی سایت رادر چه می بینید؟ وانتظارتون از سایت چیست ؟؟؟
  
3:27 ۱۳۹۰ شنبه ۳ دي

نظر شما
admin
در پرسش ها پاسخ دهید : "زبان انگلیسی رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی، بیوتکنولوژی و پزشکی - استفاده کردن از زبان انگلیسی برای مطرح کردن و پاسخ دادن به مطالب و بحث های علمی و کاربردی رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی،بیوتکنولوژی و پزشکی در سایت فاسکو چه نتایج و دستاوردهایی برای کاربران و متخصصین علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی،بیوتکنولوژی و پزشکی موجود در سایت بهمراه خواهد آورد؟ "
  
10:11 ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۷ آذر

نظر شما
nabilkhosravi
بنده افتخار دارم عید سعید غدیر خم را به شما و خانواده محترم تان تبریک عرض کنم. مثل همیشه سربلند تر و موفق تر باشید. یا علی مدد
  
6:10 ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۳ آبان

نظر شما
TANNAZ
سلام آقای شجاعی می خواستم بدونم شما در آزمایشگاه در زمینه چه کیتهای فعالیت داریدوتمایلی دارید در زمینه کیتهای ما اطلاعاتی داشته باشین؟؟؟
  
22:20 ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ آبان

نظر شما
DONYA66
میدونید چرا توی مراسم عزا گلاب زیاد استفاده میشه!؟جواب این سوال رو میتونید تو وبلاگ من پیدا کنید!
  
3:30 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۸ آبان

نظر شما
admin
عید سعید قربان بر شما و خانواده محترم تان مبارک باد
  
8:26 ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۷ آبان

نظر شما
DONYA66
بدو بدو آب دستته بزار زمین امروز با:نه خدایی هست و نه آرایشگر!!! در وبلاگها باشما هستم.نظر یادتون نره هاااااااا.ملسی
  
2:36 ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۸ مرداد

نظر شما
مشخصات

 کاربری : mohamad
امتياز  : 0
نام :  
جنسیت :  مرد
متولد :  ۱۳۶۴ شنبه ۲۰ مهر
شهر :  
رشته :  
 تحصیلات :  
تخصص :  
محل کار :  
 شغل :  
رتبه  :   

لیست دوستان
حامد
nabilkhosravi
sepideh20
dh_8236
admin
Phasco-qc
IT
phasco
Farinaz69
elham_khanoomi
drtaheri
fatemeh70

مشاهده همه دوستان
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

هيستوپلاسما, پيريمتامين‌،, ترومبوبلاستین, هرپس, Urea, آنيزوسايتوزيس, ويروس‌هاي, مانيتورينگ, رئیس بنیاد شناخت سرطان آمریکا, مولکولهای, هموگلوبين, کاوشگرها, مزمن, گوجه‌فرنگی, احساس سبکی سر , inr, viruria, گلبول های قرمز, Lymphocyte, گلبول, گريه, سرطان سینه التهابی, فسفاتوري, ناباروری, تفسیر, سرطان حاد خون (لوسمی حاد), گويچه, میکروبیولوژی, مارکر, هماتولوژی, كيت هاي تورچ و عفوني به روش الايزا, بتامتازون, استفراغ و تهوع بارداری, عفونت لگنی (PID), کم خونی مگانوبلاستیک, نانومتر, ویروسها, انتروكوكوس, بروموکریپتین, نوتروفیلهای, pH, عفونتهای باکتریایی, الیزا, کلاژن, مننژیت, پروترومبین, باكتري, ویتامین, فناستین, آرتي-پي‌سي, ویتامینC, بیماری های مزمن کبدی, هموگلوبین, جویدن آدامس, هماتوکریت, لاکتوز, چاقی, ویتامین, کارسینومای, هورمون‌ها, گرانولوما, Phase microscopy, سوارمینگ, پروتئین‌های, هپاتیت, نوکلئیک, فسفاتاز, پاراسانتریک, انتاموبا, كوارتر،,