,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
     
 روی این  صفحه بنویس
DONYA66
همکار گرامی، شما در کتاب ((اصول تئوری و مبانی کاربردی در real-time PCR)) با مواردی از قبیل مکانیسم واکنش های مختلف در این تکنیک، اصول طراحی پرایمر و پروب، چگونگی آنالیز داده ها و نحوه گزارش نتایج، مبانی کاربردی مورد استفاده در واکنش های مبتنی بر پروب و سایبرگرین، پرکاربردترین دستگاه های real-time PCR و ویژگی هریک از آنها و نیز انواع نرم افزارهای بیوانفورماتیک مورد استفاده در این تکنیک بیشتر آشنا می شوید.برای اطلاع از نحوی خرید کتاب و تخفیف ویژه فاسکویی ها میتوانید به آدرس لینک:http://phasco.com/RealTimeBook.aspx مراجعه نمایید.
  
12:6 ۱۳۹۲ يکشنبه ۴ اسفند

نظر شما
nargool
سلام من متولد 62 و دارای ليسانس پژوهشگري می باشم . و کارهای تجزیه و تحلیل آماری(spss) انجام می دهم تصميم گرفتم سال آينده در کنکور تجربي براي ادامه تحصيل در رشته علوم آزمايشگاهي شرکت کنم بعقيده شما با توجه به شرايط سني در صورت قبولي امکان اشتغال در اين زمينه وجود دارد . البته علت ادامه تحصیل در این رشته صرفا علاقه شخصی می باشد آيا اين رشته از نظر علمي و مهارتهايي که دانشجويان در اين زمينه کسب مي کنند ارزش ادامه تحصيل صرف نظر از بازار کار را دارد . بین ادامه تحصیل در ارشد پژوهشگری و شرکت مجدد در کنکور تجربی مانده ام . ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید
  
14:34 ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۳ مهر

نظر شما
DONYA66
سلام دوست عزیز.خواستم ازتون دعوت کنم شماهم در بحث طومار تبریکات روز آزمایگشاهیان در بخش(( پرسش و پاسخ)) شرکت کنید.مچکرم.اینم لینک مربوطه:http://phasco.com/faq.aspx?subid=523&mode=quview&id=14497
  
11:1 ۱۳۹۲ شنبه ۲۴ فروردين

نظر شما
farhad
سلام حسين جون
  
20:28 ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۱ دي

نظر شما
nabilkhosravi
مهم نيست كه كل آزمايشگاهيان و پزشكان در عضويت فاسكو هستند يا خواهند بود . مهم اين است شما و ما كه براي خودمان، كار متعهدانه مان و علم به روزمان ارزش و بهاء خاصي قائل هستيم و با حضور مداوم و آگاهانه و با اراده فعال و هوشمند راه مان را در فاسكو ادامه مي دهيم. مطمئناً در جاي جاي اين كره خاكي كساني هستند كه با شوق، اراده و علاقه وصف ناپذيرشان از مطالب علمي، كاربردي و دست آورده هاي فراوان سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو بيشتر از اينها استفاده مي كنند. عزت روزافزون و عاقبت به خيري بيشتر برايتان آرزو مي كنم.
  
17:43 ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۰ آذر

نظر شما
phasco
كاربران علمي و كارشناس فاسكو توجه فرمائيد: خبر جديد نهمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو : " در بخش اطلس ها، براي هر اسلايد تفسير كارشناسي و علمي خود را در قالب " نظرات " در زير هر آن تايپ كنيد و از هر كدام از اعضاء محترم هيئت علمي فاسكو در صورت صلاحديدشان جداگانه امتياز بگيريد. علمي تر و با نشاط تر باشيد.
  
11:39 ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۲ آبان

نظر شما
phasco
در بخش پرسش و پاسخ، پاسخ بدهيد: " باسلام خدمت تمام آزمايشگاهيان محترم :به نظر شما دوستان گرامي آيا امكان دارد ما آزمايشگاهيان به نظام آزمايشگاهي برسيم ؟راه حلهاي ان را مطرح كنيد.باتشكر "
  
14:40 ۱۳۹۱ جمعه ۱۴ مهر

نظر شما
phasco
در بخش پرسش و پاسخ، پاسخ بدهيد: " باسلام خدمت تمام آزمايشگاهيان محترم :به نظر شما دوستان گرامي آيا امكان دارد ما آزمايشگاهيان به نظام آزمايشگاهي برسيم ؟راه حلهاي ان را مطرح كنيد.باتشكر "
  
14:36 ۱۳۹۱ جمعه ۱۴ مهر

نظر شما
admin
کاربر admin از بابت پاسخ شما به پرسش اسید فسفاتاز تشکر کرده است - لینک پرسش
  
12:13 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۲ مهر

نظر شما
admin
کاربر admin از بابت پاسخ شما به پرسش ایده آل تشخیص آتیه تشکر کرده است - لینک پرسش
  
9:43 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۲ مهر

نظر شما
admin
با سلام، شما را به بازديد از عكس هاي بسيار زيبا و ماندگار كاربر mahdi_davarpanahm كه امروز در بخش گالري خود به روز رساني كرده است، دعوت مي كنيم.ايشان در هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو مقام دوم را كسب كرده اند و جايزه ايشان يك تابلو فرش نفيس تبريزي و لوح تقدير بوده است. موفق تر بودن و سربلند تر بودن تمامي فاسكويي ها و آزمايشگاهيان آرزوي ماست.
  
13:32 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۱ مهر

نظر شما
nabilkhosravi
ما همگي بايستي شكرگزاري اين نعمت با هم بودن اين همه نيرو هاي متخصص آزمايشگاهي كه شامل : كاردان، كارشناس، كارشناس ارشد و دكترا را بصورت كارآمد تر و واقعي تر در فاسكو بجا بياوريم. شما كه هميشه در زندگي و كارتان قدردان و سپاسگزار بوده ايد به ما بگوئيد كه با هم چه كارهاي بيشتر انجام دهيم؟
  
22:0 ۱۳۹۱ سه شنبه ۲۱ شهريور

نظر شما
phasco
در پاسخ به خبر فوري ديروز ما در سايت : " كاربر A.BakhtiRI از تهران در بخش پرسش و پاسخ پيشتاز ساير كاربران علمي و كارشناس است و پرسش ها را متعهدانه و كاملاً علمي پاسخ مي دهد. با كاربر A.BakhtiRI بيشتر آشنا شويد." امروز كاربر خانم A.BakhtiRI اينگونه پاسخ خبر ما را داده است : " سلام شما بینهایت لطف دارید. من بدلیل علاقه زیاد وتعصبی که به رشته علوم آزمایشگاهی و رشته های مرتبط دارم ، همواره دوست دارم که تمامی افراد این رشته جزو بهترین های علوم پزشکی باشند و بدون تعارف مطمئنم تک تک این افراد شایستگی شان به مراتب از من بیشتر است و شاید تنها بدلیل زمان آزاد بیشتر من است که فرصت میکنم در سایت ها و کتب جستجوی بیشتری بکنم تا افتخار خدمت به سایت کاربردی شما و کاربران خوب و فرهیخته آن نصیب من بشود باز هم از شما تشکر میکنم "
  
16:0 ۱۳۹۱ جمعه ۱۷ شهريور

نظر شما
admin
کاربر admin از بابت پاسخ شما به پرسش اندازه گیری سدیم و پتاسیم به روش فلیم فوتومتری تشکر کرده است - لینک پرسش
  
12:10 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۲۲ تير

نظر شما
Phasco-qc
چقدر از نكات علمي و كاربردي سمپلري كه با آن كار مي كنيد اطلاعات و معلومات داريد؟حتماً اين پست جديد را در بخش وبلاگ ها بخوانيد : " چند نکته در مورد استفاده صحیح از سمپلر "
  
15:0 ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۴ خرداد

نظر شما
admin
در پرسش ها پاسخ دهید : "زبان انگلیسی رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی، بیوتکنولوژی و پزشکی - استفاده کردن از زبان انگلیسی برای مطرح کردن و پاسخ دادن به مطالب و بحث های علمی و کاربردی رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی،بیوتکنولوژی و پزشکی در سایت فاسکو چه نتایج و دستاوردهایی برای کاربران و متخصصین علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی،بیوتکنولوژی و پزشکی موجود در سایت بهمراه خواهد آورد؟ "
  
10:8 ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۷ آذر

نظر شما
admin
با سلام، " روز دانشجو بر شما گرامی و خجسته باد ". علمی تر و موفق تر باشید.
  
5:16 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۶ آذر

نظر شما
nabilkhosravi
بنده افتخار دارم عید سعید غدیر را به شما و خانواده محترم تان تبریک عرض کنم. مثل همیشه سربلند تر و موفق تر باشید. یا علی مدد
  
5:32 ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۳ آبان

نظر شما
admin
سال نو بر شما و خانواده محترم تان گرامی و خجسته باد.بهترین باشید.
  
16:26 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۳ فروردين

نظر شما
admin
کاربر گرامی سلام، به سایت جامع علوم آزمایشگاهی و پزشکی فاسکو خوش آمدید.از شما دعوت می شود مشخصات فردی و عکس پرسنلی خود را در دفتر کارتان، بخش (ویرایش پروفایل) تکمیل و به روز رسانی کنید تا کاربران دیگر با شما و توانمندی های علمی تان بیشتر از اینها آشنا شوند.موفق تر باشید.
  
15:54 ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۶ بهمن

نظر شما
admin
آقای اسدی سلام، یکی از همکاران علوم آزمایشگاهی در بیمارستان در کما می باشد.حتماً به وبلاک کاربر safoora که این خبر در آن ذکر شده است، یک سر بزنید.سلامت تر و موفق تر باشید.
  
12:58 ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۱ دي

نظر شما
kavian
سلام چنتا سوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم 1)تفاوت معرف های کواکس و ارلیش برای واکنش با اندول؟ 2)در تست MRVP هدف از تکان دادن محیط VPچیست؟ 3)چرا واکنش کواگولاز آزاد نسبت به کواگولاز پیوسته مدت زمان بیشتری لازم دارد؟
  
15:22 ۱۳۸۹ جمعه ۲۸ آبان

نظر شما
admin
کاربر گرامی سلام، از شما دعوت می شود به عنوان نماینده علوم آزمایشگاهی های شهر تبریز نقطه نظرات و بحث های کارشناسی خود را در خصوص پست جدید " چگونه می توانیم اعتبار و عزت رشته علوم آزمایشگاهی را بیشتر از این بالا ببریم؟ " در بخش وبلاگ ها بیان فرمائید.از حضور فعال و ارزشمند شما پیشاپیش تشکر می کنیم.موفق تر باشید.
  
16:4 ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۶ آبان

نظر شما
DONYA66
خداحافظ ای ماه غفران و رحمت# خداحافظ ای ماه عشق و عبادت# خداحافظ ای ماه نزدیکی بر آرزوها# خداحافظ ای ماه مهمانی حق تعالی# خداحافظ ای دوریت سخت و جانکاه# خداحافظ ای بهترین ماه الله#
  
8:42 ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۸ شهريور

نظر شما
DONYA66
سلام دوست عزیز فاسکویی من.((آنچه که هستی ، هدیه خداوند به توست و آنچه که می شوی هدیه تو به خداوند ، پس بی نظیر باش ))
  
11:42 ۱۳۸۹ شنبه ۳۰ مرداد

نظر شما
8512311376
باسلام می خواستم ببینم رشته تحصیلی شما چه هست.ضمنا من می خواستم ارشدمو بیوشیمی شرکت کنم خواهشا بگید از نظر بازار کار چطوره و آیا جای پیشرفت داره یانه؟ ممنون
  
6:13 ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۸ مرداد

نظر شما
shahram
آقا ادت کردم با اجازه
  
20:8 ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۹ تير

نظر شما
nabilkhosravi
با سلام آقای اسدی عزیز، خیلی وقت است که از شما خبری نیست؟منتظر خبرهای خوب تان هستیم.مثل همیشه موفق تر باشید.
  
20:39 ۱۳۸۹ چهارشنبه ۱۶ تير

نظر شما
nabilkhosravi
سلام آقای اسدی عزیز، ما باید بزرگترین و به روزترین مرجع مطالب علمی و کاربردی علوم آزمایشگاهی را به زبان فارسی در سایت جامع علوم آزمایشگاهی فاسکو با همکاری تمامی عزیزان مثل جنابعالی، جمع آوری کنیم.بنده شخصاً از شما درخواست می نمایم در این امر ملی و علمی ما را بیشتر از اینها یاری و مساعدت فرمائید و مطالب علمی و کاربردی بیشتری را در وبلاگ تان به روز رسانی نمائید.از دیدگاه بنده جامعه علوم آزمایشگاهی ایران لیاقت و شایستگی داشتن این چنین سایت مرجعی را دارد.مثل همیشه موفق تر باشید.
  
14:17 ۱۳۸۹ جمعه ۲۱ خرداد

نظر شما
dafy
فردي كه فكر نو دارد ارام وقرار ندارد پيروزي آن نيست كه هرگز به زمين نخوري بلكه بايد بعد از هر زمين خوردن برخيزي كسي كه حفظ جان را مقدم بر آزادي بداند لياقت آزادي را ندارد . چنان باش كه بتواني به كسي بگويي :«مثل من باش ». وقتي انسان دوست واقعي دارد كه خودش هم دوست واقعي باشد . زندگي خود را تبديل به مدرسه اي براي ياد گرفتن كن . آزادي متعلق به يك نفر نيست مال همه است . تاريخ تكرار بي پايان خطاهاي زندگيست . مرا ا ندكي دوست بدار ولي طولاني . لحظات را طي كرديم تا به خوشبختي برسيم اما وقتي رسيديم فهميديم خوشبختي همان لحظات بود. آنكه با زندگي ميسازد زندگي را مي بازد .با زندگي نساز ,زندگي را بساز . هميشه فكر ميكردم چون گرفتاريم بخدا نميرسيم ولي امروز فهميدم چون بخدا نميرسيم ,گرفتاريم . اي خوشا زير وزبرها ديدن/ راه پر بيم وبلا پيمودن / روز وشب رفتن ورفتن شب وروز / جلوگاه ابديت بودن . انگار پاي ثانيه ها لنگ ميشود وقتي دلي براي دلي تنگ ميشود
  
19:50 ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۸ خرداد

نظر شما
dafy
خدایا کفر نمی گویم - ________________________________________ خدایا کفر نمی گویم ... پریشانم چه میخواهی تو از جانم ؟؟؟ مرا بی انکه خود خواهم اسیر زندگی کردی ؟؟؟خداوندا اگر روزی زعرش خود به زیر آیی ...لباس فقر پوشی غرورت را برای تکه نانی به زیر پای نامردان بیاندازی وشب آهسته و خسته ...تهی دست و زبان بسته به سوی خانه باز آیی زمین و اسمان را کفر می گویی خداوندا اگر در گرماخیز تابستان تنت بر سایهء دیوار بگشایی لبت بر کاسهء قیر اندود بگذاری وقدری آنطرفتر ...عمارتهای مرمرین بینی واعصابت برای سکه ای این سو و آن سو در روان باشد زمین و آسمان را کفر می گویی نمی گویی؟؟؟... خداوندا اگر روزی بشر گردی زحال بندگانت با خبر گردی پشیمان میشوی از قصهء خلقت ازاین بودن از این بدعت ...خداوندا تو مسئولی خداوندا تو میدانی که انسان بودن وماندن در این دنیا چه دشوار است چه رنجی می کشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار
  
19:42 ۱۳۸۹ جمعه ۱۴ خرداد

نظر شما
admin
از اینکه درخواست ما اجراء کرده اید از شما تشکر فراوان می کنیم.در ضمن راه اندازی وبلاگ تان را به شما تبریک می گوئیم.از شما درخواست می شود با مراجعه مجدد به بخش"وبلاگ من" خودتان و باز کردن ایکون "ویرایش" برای پست های جدید خود عنوان موضوع بگذارید تا درسترسی به آنها برای همه کاربران امکان پذیرتر شود.موفق تر باشید.
  
15:50 ۱۳۸۹ يکشنبه ۹ خرداد

نظر شما
dafy
در تلاش شب كه ابر تيره مي بارد روي درياي هراس انگيز و ز فراز برج باراند از خلوت، مرغ باران مي كشد فرياد خشم آميز و سرود سرد و پر توفان درياي حماسه خوان گرفته اوج مي زند بالاي هر بام و سرائي موج و عبوس ظلمت خيس شب مغموم ثقل ناهنجار خود را بر سكوت بندر خاموش مي ريزد، - مي كشد ديوانه واري در چنين هنگامه روي گام هاي كند و سنگينش پيكري افسرده را خاموش. مرغ باران مي كشد فرياد دائم: - عابر! اي عابر! جامه ات خيس آمد از باران. نيستت آهنگ خفتن يا نشستن در بر ياران؟ ...
  
23:31 ۱۳۸۹ چهارشنبه ۵ خرداد

نظر شما
از شما درخواست می شود این مطلب خوانی و مفیدتان را بخش "وبلاگ من" که در اصل وبلاگ شخصی تان است ارسال نمائید تا تمامی کاربران از آن استفاده کنند.موفق تر باشید.
    
15:50 ۱۳۸۹ جمعه ۷ خرداد
nabilkhosravi
از حضور علمی و بسیار فعال تان در بخش "پرسش و پاسخ" بسیار تشکر می کنم.ما باید فرهنگ از یکدیگر پرسیدن را در بین جامعه علوم آزمایشگاهی سراسر کشور فعال تر کنیم.مثل همیشه موفق تر باشید.
  
18:2 ۱۳۸۹ دوشنبه ۳ خرداد

نظر شما
admin
آقای اسدی سلام، از شما درخواست می شود با مراجعه به بخش وبلاگ ها پست آقای نبیل خسروی را با عنوان "همکاران علوم آزمایشگاهی کشور " بخوانید و نظر خودتان را اعلام فرمائید.از همکاری و حضور فعالتان تشکر می کنیم.موفق تر باشید.
  
22:12 ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۱ ارديبهشت

نظر شما
admin
به هفتمین دوره رقابت علمی و کاربردی سایت جامع علوم آزمایشگاهی فاسکو خیلی خیلی خوش آمدید.حضور مستمر روزانه و هفتگی در ورود به سایت، دادن جواب های درست به سوالات علمی که روز های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته مطرح میشود، معرفی کاربران جدید، معرفی مشخصات آزمایشگاه هایی که نام آنها در راهنمای آزمایشگاه ها فاسکو نباشند و ارسال مقالات روز علوم آزمایشگاهی که ترجمه شده اند، بیشترین تاثیرات را در رقابت و کسب مقام دارند.موفق تر باشید.
  
22:10 ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۱ ارديبهشت

نظر شما
مشخصات

 کاربری : dafy
امتياز  : 0
نام :  hossein asadi
جنسیت :  مرد
متولد :  ۱۳۵۴ يکشنبه ۲ آذر
شهر :  
رشته :  
 تحصیلات :  
تخصص :  
محل کار :  
 شغل :  
رتبه  :   

لیست دوستان
Z.KH
nabilkhosravi
shahram
admin
DONYA66
farimah

مشاهده همه دوستان
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

نوشيدني‌هاي, پوستول, ویتامین, پدیده رینود, کاروتنوئیدهاست, تعرفه‌ها, زمان كوتاه انكوباسيون, differential‌, ﭘﻼﺳﻤﯿﺪي, مکمل‌های, گزارش مرفولوژیRBC, فضایی, پروستاتیک, گلومرول, کروم سنسینگ, نيتروفنيل, کروموزومی, سلولهای بنیادی, پلاتی, اپيدميولوژي, ملانژور, پیوارتریت, گوانين, هيستوپلاسما, لیپواستات, قارچ شناسی, عمر انسان, میزبانانی, متابولیسمی, تشخیص آزمایشگاهی کاندیدا, توكسوپلاسموز, کرومزومها, caspases, سلولز, پرمنگنات, inhibitor, پمفیگوس, ویروس ایمن , ویروسHIV, رشد دندانهاي انسان , هماتولوژی, تولید نوراپی نفرین, تب استخوان شکن, پروتئین A استافیلوکوک نشان دار, اسيدهاي, سوسپانسیون, اندوسیتوز, میکروسکوپ, ویروسها, Alkaline, فشار زیادی روی معده, اصطلاحات مهم آزمایشگاهی در ایمنی شناسی, هموگلوبين, آزمایشگاهی, توضیحات, تخریب سلول های سینوویال در غضروف ها, بيماريهاي مخاطي, همولیز, لاکتوز, هماتوکریت, كارآزمايي, مصرف اسید فولیک , دیستروفی عضلانی دوشن DMD, کلسترول بد خون, پارواویروس, آزمایشگاه های پاتولوژی, ناراحتي معده , میکروسکوپ, سلولهای رنگدانه پوست, عفونتها,