اخبار

مصاحبه با آقای مهدي داورپناه

۱۳۹۱ دوشنبه ۲۴ مهر

اهداء جایزه نفر دوم هشتمین دوره رقابت فاسکو به آقای مهدی داورپناه از آزمایشگاه بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد، به همراه مصاحبه اختصاصي + عکس

هشتمین دوره رقابت برترینهای فاسکو که با حضور بیش از 1000 نفر از اعضاء فاسکو دنبال میشد مورخ: 30/06/91 به پایان رسید.همانگونه که پیشتر درخبرها آمده بود سه نفر از برترینهای فاسکو در این دوره از رقابتها هدایای خود را دریافت کردند.
آقای مهدی داورپناه از آزمایشگاه بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد با حضور علمی و فعال خود در سایت فاسکو موفق به کسب رتبه دوم شده و هدیه خود را درتاریخ 09/07/91 دریافت کرده اند.
سایت فاسکو طی مصاحبه ای نقطه نظرات کارشناسی ایشان در خصوص مشارکت گروهی همکاران آزمایشگاهی و نحوه ی برگزاری رقابتدر این دورهرا جویا شد، که متن آن جهت اطلاع سایر کاربران در زیر درج گردیده است.
1- نحوه ی آشنایی شما با سایت فاسکو به چه صورت بوده است؟ از طريق يكي از همكارانم 2- آیا اولین باری که وارد سایت فاسکو شده اید را به خاطر می آورید؟ بله حدودا اوايل ارديبهشت ماه امسال (1391)بود 3- چه عاملی در سایت فاسکو بیشتر نظر شما را جلب کرد و باعث شده تا حضور شما استمرار یابد؟ حضور مشترك آزمايشگاهيان 4- مشارکت و حضور گروهی همکاران آزمایشگاهی در سایت فاسکو را چگونه ارزیابی میکنید؟ خوب ولي هنوز كم مي باشد 5- آبا حضور شما در سایت فاسکو به ارتقای دانش حرفه ای شما کمک کرده است؟ بله ،يادآوري دروس شد 6- بزرگترین نقطه ضعف سایت فاسکو چیست؟ قطعي سايت در هنگام امتحان و رده بندي مشترك بين كاردان و كارشناس و ارشد و همچنين رشته علوم ازمايشگاهي با غير رشته علوم آزمايشگاهي و همچنين تبليغات كم در معرفي سايت 7- اگر بخواید از طریق سایت فاسکو پیامی به همکاران آزمایشگاهی خود ارسال کنید، آن پیام چیست؟ بايد حضور مشترك داشته و ب اهم متحد باشند تا در آينده نظام آزمايشگاهي را بگيرند تا حقوق تضييع شده آزمايشگاهيان نسبت به ديگر همكاران بهداشت و درمان به زودي زود محقق شود. 8- بزرگترین نقطه قوت سایت فاسکو چیست؟ ارتباط آزمايشگاهيان با هم 9- چه پیشنهادی برای هر چه بهتر شدن سایت فاسکو دارید؟
نقاط ضعفي كه اينجانب و ديگران مطرح كرده اند در اسرع وقت رفع شود.

گذاشتن نظر