,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
دستگاه آزمایشگاهی کمیلونسانس در اصفهان ساخته می‌شود برگشت
تاریخ خبر : 
۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت
 

   
برای نخستین بار در کشور
دستگاه آزمایشگاهی کمیلونسانس در اصفهان ساخته می‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی استان اصفهان گفت: برای نخستین بار در کشور، دستگاه آزمایشگاهی کمیلونسانس برای تست تمام آزمایش‌ها در اصفهان در حال ساخت است.

خبرگزاری فارس: دستگاه آزمایشگاهی کمیلونسانس در اصفهان ساخته می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مجتبی بزرگی ظهر امروز در جشن روز علوم آزمایشگاهی که با یک هفته تأخیر برگزار شد، افزود: دستگاه کمیلونسانس که تا قبل از این از کشورهای خارجی وارد می‌شد به کمک پژوهشگران اصفهانی در حال ساخت است.

وی بیان کرد: به زودی این دستگاه به تولید انبوه می‌رسد و در سطح بازار عرضه می‌شود که جای امیدواری و خرسندی دارد.

رئیس انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی استان اصفهان تصریح کرد: با توجه به اینکه تحریم‌ها وجود دارد و بیش‌تر تجهیزات آزمایشگاهی هم وارداتی است، پژوهشگران و محققان درصدد هستند با استفاده از دانش برونی در تولید ملی همت بگمارند.

وی با اشاره به اینکه این توانایی در جامعه آزمایشگاهی کشور مشاهده می‌شود که با استفاده از تکنولوژی و فناوری داخلی و کمک اعضای انجمن‌های آزمایشگاهی و اندیشمندان این حوزه در تولید تجهیزات آزمایشگاهی به خودکفایی برسیم، اضافه کرد: دولت و دستگاه‌های‌ ذی‌ربط باید در این زمینه توجه ویژه‌ای داشته باشند.

بزرگی افزود: اکثر آزمایشگاه‌ها به خدمات مناسب مجهز هستند و اگر پزشکی بر حسب سلیقه‌ای به یک آزمایشگاه توجه ویژه دارد باید دلیل این امر را از وی جویا شویم و اگر پزشکان خاصی بیمار را به آزمایشگاه خاصی ارجاع می‌دهند از نظر من پسندیده نیست.

وی با اشاره به اینکه اداره امور آزمایشگاهی سازمان‌های بیمه‌گر بر کار آزمایشگاه‌ها نظارت می‌کنند به گونه‌ای که هر موضوعی باید در مسیر منطقی خود قرار گیرد، ادامه داد: به عنوان مسئول انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی و خدمت 30 ساله در آزمایشگاه‌های کشور به نظر می‌آید که تاکنون خوب انجام وظیفه کردیم هر چند نمی‌گویم که بدون نقص بودیم.

رئیس انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی استان اصفهان گفت: امروزه مسئولان بهداشت و درمان متوجه شدند که آزمایشگاه در جایگاهی قرار گرفته که در امر پیش‌گیری و درمان نقش اصلی و نهایی را دارد و ما باید به این سمت ارتقاء یابیم.

وی با تأکید بر اینکه جامعه آزمایشگاهی بدون نقص نیست و اکنون سعی شده در راستای برطرف کردن این نواقص پیش برویم، اظهار داشت: مدیران کلان بهداشت و درمان با توجه بیش‌تر به این بخش و مشکلات آزمایشگاهی که یکی از آنها تعرفه عادلانه است باید بتوانند با استفاده از آخرین تکنولوژی فضایی را ایجاد کنند که به تشخیص‌های سریع بیانجامد. 


نظرات>
 
 
نام کاربری :
نام رمز :
 

دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس|ThunderBolt full automated ELISA & CLIA Proccessor System بازار بزگ خدمات و ملزومات آزمایشگاهی و پزشکی
هیئت علمی سایت فاسکو
   اعضاء هیئت علمی سایت
این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید
ایمیل :

جستجوی دوستان و کاربران در فاسکو
نام
 
راهنمای رقابت برترین های فاسکو
جدول رده بندی برترین کاربران جدید
:: نحوه امتیاز گیری در رقابت علمی فاسکو
:: شرایط پذیرش مقالات  
محصولات فاسکو
:: كاتالوگ دستگاه اتوآنالایزر كمي لومينسنس و الایزا Thunderbolt
:: مشخصات  کیت های  BIOKIT
:: مشخصات  کیت های CALBIOTECH
:: مشخصات  کیت های VIRO-IMMUN
چاپ فرم های آزمایشگاهی فاسکو
:: فرم هدایت الکتریکی آب مقطر
:: فرم ثبت دمای انکوباتور
:: فرم ثبت دمای یخچال
برترين كاربران دهمین دوره رقابت فاسكو 
: rashidi[امتیاز 0]
: Nosrati1386[امتیاز 0]
: Abbas_Nakhjavani[امتیاز 0]
4 : chello[امتیاز 0]
5 : nasri[امتیاز 0]

لیست کامل برترین های فاسکو
  
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

بيماري بومي, مرگ‌ومیر, نوتروفیل, آگارز, آنتی اکسیدان , هليكو, ویکتیوتا, ويتامين, بتاكاروتن, اندازه گیری سطح آنزیم LDH , نیتروسلولزی, پاتولوژيك, آپپتوزیس, micrograph, نویدبخش, ويتامين, واردات كيت هاي آزمايشگاهي , محققان تبريزي, ایمونوگلوبولین, آنزيمدار, بزرگترین کشف دنیای پزشکی, تستها, گوانین, اصل اسپور سازی, میکروسکوپ, سرطان روده بزرگ, نرمال, متیونین, عفونت مزمن , باكتري زباله خوار, فوليك اسيد, منونوکلئوز, ﭘﻼﺳﻤﯿﺪي, گیلن, پروتئوس سوارمینگ, عفونت مثانه, ساكاريد, ویروسپس, سالیسیلات, فاسکو, لایه پوشاننده معده, ميكروارگانيسم, DARPP-32, ميكروسكوپ, IgM, اگلوتیناسیون, Bioinspiration, میکروسکوپ, بلاد آگار, איינגאס, اندیکسی, ناخن ضخيم و زردرنگ , میلوپرولیفراتیو, نمونه هاي ادرار - واژن - مدفوع - خلط - مايع مفصل - csf , فرورفتگی عمیق پوست, خدمات دندانپزشکی, استرکوبیلینوژن, سیتوپلاسمی, درمان افراد چاق, توبركولوزيس, اریتروسیتی, قیمت دیه سال 93, ویبریو, کلروفرم, ماده هموتائورین, انسداد مکانیکی روده بزرگ, دانشگاه آکسفورد, ماکروفاژهای, شرکت obscura سانفرانسیسکو, میکروارگانیزم,